RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #170697  Szerző: szabogabor10
 
Dani írta:Vajon az induló új országos kereskedelmi rádió konkurenciája lesz majd a Rádió1-nek?
Szerintem házon belül elrendezik szépen.
 #170694  Szerző: Dani
 
Vajon az induló új országos kereskedelmi rádió konkurenciája lesz majd a Rádió1-nek?
 #170685  Szerző: RadioFan
 
Jó lenne, ha a Classic mixekben egyáltalán nem menne az a szignál, hogy ,,igazi mai slágerek, 1 órás élő mixben". Elég zavaró, és megtévesztő.
 #170622  Szerző: mlaszlo
 
RadioFan írta: A 90.3 Tilos miatt szerintem nem sokat, egymást fogják csak zavarni :hit:
Muszáj lenne egy másik Bp-i frekvencia, ahogy azt már előbb leírták, a 96.4 nem alkalmas egy lassan országos hálózat fő frekvenciájának, a budai agglomerációban kriminálisan gyenge a vétel.
Azt én is furcsállom, hogy nincs semmi infó Velencéről.
Anno a Gondola rádió elég jól jött, persze most kérdés hol lesz az antenna.
Érd-Törökbálint környékén már alig jön a Tilos, a Petőfi Úzdról több helyen el is nyomja. De ha elindul a 90.4 élesben akkor derül ki mennyi segít az agglomeráción.
 #170618  Szerző: RadioFan
 
mlaszlo írta:A héten napvilágra került, hogy idén újabb frekvenciákon szólalhat meg a Rádió1, a 90.4 Velence frekvenciáról viszont csend van, hogy azon mikor indulhat el. Pedig már 3 hónapja, hogy kihirdették a nyertest. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mennyit fog segíteni Pest-megye dél-nyugati részén, ahol most a 96.4 nagyon gyenge.
A 90.3 Tilos miatt szerintem nem sokat, egymást fogják csak zavarni :hit:
Muszáj lenne egy másik Bp-i frekvencia, ahogy azt már előbb leírták, a 96.4 nem alkalmas egy lassan országos hálózat fő frekvenciájának, a budai agglomerációban kriminálisan gyenge a vétel.
Azt én is furcsállom, hogy nincs semmi infó Velencéről.
 #170605  Szerző: mlaszlo
 
A héten napvilágra került, hogy idén újabb frekvenciákon szólalhat meg a Rádió1, a 90.4 Velence frekvenciáról viszont csend van, hogy azon mikor indulhat el. Pedig már 3 hónapja, hogy kihirdették a nyertest. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mennyit fog segíteni Pest-megye dél-nyugati részén, ahol most a 96.4 nagyon gyenge.
 #170583  Szerző: Csongii
 
asr27 írta:
djlacee írta:Még egy offtopic hozzászólás, és nem csak figyelmeztetés, de tiltás is érkezik. Köszönöm a figyelmet.
Miért is? Más fórumokon ilyen baromságok miatt a moderátorok nem akcióznak... de itt az utóbbi időben minden kifordítva működik. :gülü2:
Nem tudom, hogy hány fórumon jártál már, de ahol én eddig megfordultam, ott már rég nem lennél tag. Nem a mondanivalóddal van szerintem másnak se baja, hanem a csomagolással. Nagyon rosszul adod elő és beszólsz olyanoknak feleslegesen, akiknek nem kellene. Nem tudom dolgozol-e és hol, de ha ezt a munkahelyeden is így adod elő, akkor őszintén csodálkozom, hogy még van hova bejárnod, mert az ilyet nem igazán tűrik el az emberek és rettenetesen gyorsan dob ki magából a társaság.
 #170579  Szerző: djlacee
 
asr27 írta:
djlacee írta:Még egy offtopic hozzászólás, és nem csak figyelmeztetés, de tiltás is érkezik. Köszönöm a figyelmet.
Miért is? Más fórumokon ilyen baromságok miatt a moderátorok nem akcióznak... de itt az utóbbi időben minden kifordítva működik. :gülü2:
Ez azért vicces, mert mástól meg pont azt kaptam meg, hogy miért nem intézkedünk. Most megtörtént. A továbbiakban pedig ezt a témát is a megfelelő topikban szeretném folytatni.
 #170577  Szerző: asr27
 
djlacee írta:Még egy offtopic hozzászólás, és nem csak figyelmeztetés, de tiltás is érkezik. Köszönöm a figyelmet.
Miért is? Más fórumokon ilyen baromságok miatt a moderátorok nem akcióznak... de itt az utóbbi időben minden kifordítva működik. :gülü2:
 #170575  Szerző: kukac
 
djlacee írta:Még egy offtopic hozzászólás, és nem csak figyelmeztetés, de tiltás is érkezik. Köszönöm a figyelmet.
  • 1
  • 612
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 987