RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #162796  Szerző: asr27
 
admin írta:
Kovi02 írta:
admin írta:Zeneileg 0? Ekkora ökörséget megint...
Szerintem. Az,hogy 349 zenét rotálnak nap-mint-nap az nálam 1-2 óra után elkapcsolási faktor. De ez az R1 dolga,én nem akarok ebbe beleszólni,csak a véleményemet írtam le. Arra viszont kíváncsi lennék,hogy Balázsék nélkül mire mennének a hallgatottsági mérésen.
Igen, mert ez a koncepció, hogy abban az ~1 órában azt kapd, amit biztosan szeretsz. Hányszor el lett ez már mondva...
Balázsék nélkül is piacvezetők voltak 2011-ben.
Elég szomorú, hogy ilyen igénytelen a magyar nép. Én egy zenét, amit 2 óránként hallok a rádióban, 1 hónap után megunok!
Igen, piacvezetők voltak 2011-ben, de most már 2017 lesz lassan. Bár így, most Balázsékkal nem lesz nehéz az első helyre kerülni! :x
Én eddig sem bírtam, 5 percnél tovább hallgatni, ezután sem fogom, mindegy, hogy kik fogják vezetni a reggeli műsort.
 #162795  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:
admin írta:
Kovi02 írta:
Szerintem nem a promo a lényeg,bármilyen jó lehet az,ha zeneileg 0,azt előbb utóbb észre fogják venni a hallgatók.
Zeneileg 0? Ekkora ökörséget megint...
Szerintem. Az,hogy 349 zenét rotálnak nap-mint-nap az nálam 1-2 óra után elkapcsolási faktor. De ez az R1 dolga,én nem akarok ebbe beleszólni,csak a véleményemet írtam le. Arra viszont kíváncsi lennék,hogy Balázsék nélkül mire mennének a hallgatottsági mérésen.
Igen, mert ez a koncepció, hogy abban az ~1 órában azt kapd, amit biztosan szeretsz. Hányszor el lett ez már mondva...
Balázsék nélkül is piacvezetők voltak 2011-ben.
 #162794  Szerző: Kovi02
 
admin írta:
Kovi02 írta:
admin írta:Nahát, milyen ütős lett az új Top50 promo. Mintha valami nyugat-európai rádiót hallgatnék.
Szerintem nem a promo a lényeg,bármilyen jó lehet az,ha zeneileg 0,azt előbb utóbb észre fogják venni a hallgatók.
Zeneileg 0? Ekkora ökörséget megint...
Szerintem. Az,hogy 349 zenét rotálnak nap-mint-nap az nálam 1-2 óra után elkapcsolási faktor. De ez az R1 dolga,én nem akarok ebbe beleszólni,csak a véleményemet írtam le. Arra viszont kíváncsi lennék,hogy Balázsék nélkül mire mennének a hallgatottsági mérésen.
 #162791  Szerző: noartist
 
admin írta:Nahát, milyen ütős lett az új Top50 promo. Mintha valami nyugat-európai rádiót hallgatnék.
Csak a ,,Vannak, akik azt mondják..(...)" nem akar kikopni. Egyszerűen a hideg kiráz tőle, akárhányszor meghallom. Remélem, jelentősebb arculati megújulás is várható, és elhagyják a Kiss Anikós / Music FM-es fikázásokat is. Komolytalan, de nem is ez a legnagyobb baj vele, hanem az, hogy sértő is. Egy magát komolynak valló médium ilyet nem csinál!
 #162788  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:
admin írta:Nahát, milyen ütős lett az új Top50 promo. Mintha valami nyugat-európai rádiót hallgatnék.
Szerintem nem a promo a lényeg,bármilyen jó lehet az,ha zeneileg 0,azt előbb utóbb észre fogják venni a hallgatók.
Zeneileg 0? Ekkora ökörséget megint...
 #162787  Szerző: Pihe
 
Ez eddig is ìgy volt :D

LG írta:
admin írta:Gondolom az FM hallgatottság is csúcsra pörgött tegnap.

Kép
Most már teljesen biztos: az emberek ostobák
 #162786  Szerző: adam1400
 
admin írta:Gondolom az FM hallgatottság is csúcsra pörgött tegnap.

Kép
nem semmi :) fb-n is egyből megnőtt a lájkok száma és a kommentek is. mondjuk a vidéki O3 streamekkel ennyi. kinek kell szólni hogy a 9 nyíregyházi online hallgatót is beletegyék? :D egyébként a Sláger FM vmiért nincs benne.

ja és igen jó hosszú a top 50 promó :) és a balázsos reklám is,viszont vidéken még megy a kukoris reklám xd
 #162779  Szerző: Kovi02
 
admin írta:Nahát, milyen ütős lett az új Top50 promo. Mintha valami nyugat-európai rádiót hallgatnék.
Szerintem nem a promo a lényeg,bármilyen jó lehet az,ha zeneileg 0,azt előbb utóbb észre fogják venni a hallgatók.
 #162778  Szerző: LG
 
admin írta:Gondolom az FM hallgatottság is csúcsra pörgött tegnap.

Kép
Most már teljesen biztos: az emberek ostobák
 #162776  Szerző: markfelt
 
Nahát, milyen ütős lett az új Top50 promo. Mintha valami nyugat-európai rádiót hallgatnék.
  • 1
  • 757
  • 758
  • 759
  • 760
  • 761
  • 986