RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #198257  Szerző: csongorprodukcio
 
Glenn írta: 2023.02.08. 18:11
csongorprodukcio írta: 2023.02.07. 21:17hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység
Szerintem irigylésre méltó annyiban, hogy ő biztos egy boldog és nyugodt ember, mert ez a legnagyobb problémája. :hehe:
U.i.: azért az bánt egy picit, hogy te is beálltál itt a kormánykritizálók sorába. Hangsúlyozom, hogy ITT. Van a fórumban erre megfelelő topik, ott van ennek a helye, ezért intéztem ezt el az adminnál. Lécci... :yes:
Bocsánat, nem akartam, hogy úgy tűnjön, hogy politizálok, csupán azért írtam, mert azt hittem nyílt titok ez. (Nem vagyok kormánykritikus) Nem akartam politikát hozni a csoportba, elnézést mégegyszer, Glenn! :)
 #198254  Szerző: Glenn
 
csongorprodukcio írta: 2023.02.07. 21:17hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység
Szerintem irigylésre méltó annyiban, hogy ő biztos egy boldog és nyugodt ember, mert ez a legnagyobb problémája. :hehe:
U.i.: azért az bánt egy picit, hogy te is beálltál itt a kormánykritizálók sorába. Hangsúlyozom, hogy ITT. Van a fórumban erre megfelelő topik, ott van ennek a helye, ezért intéztem ezt el az adminnál. Lécci... :yes:
 #198243  Szerző: csongorprodukcio
 
Ez a srác folyamatosan mindenhová kiteszi ezt a kérdést, hihetetlen, hogy egy embert milyen hosszú időre le tudja kötni egy semmit erő tevékenység. De neki válasz gyanánt: sokáig. Legalábbis, amíg a jelenlegi kormány (és utódai) jelen vannak, szólni fog az R1 és Retro is. Remélem megfelelt a válasz.
 #198235  Szerző: asr27
 
troll írta: 2023.01.30. 07:47 Annak, aki mostanában jött és nem szeretné átpörgetni az elmúlt 3 napot. A Top 500-ról volt szó. A posztok alapján:

- Tetszett
- Tetszett
- Nem tetszett
- Tetszett
- Tetszett
- Nem tetszett (akinek korábban tetszett)
- Tetszett
- Nem tetszett
- Nem tetszett

SPOILER: Van még egy ember, aki 7 éve a dance zenéket keresi a Rádió 1-en. Ő még nem írt. Nem érti, hogy mi történt az elmúlt napokban. Nem tud 500-ig számolni.
Nem talált, te nagyképű troll!
A megoldás egyszerű. Egy percet sem hallottam a top 500-ból, mert már nem hallgatok R1-et.
A mixműsorokat csak nagyon ritkán.
 #198231  Szerző: Wolfman
 
JackPrigean írta: 2023.02.03. 19:53 ...
Köszönöm a megosztást!
Újabb bot, megosztotta a topikindítót, és abba beszúrt egy shop linket.
 #198228  Szerző: LB2006
 
Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi esély van rá, hogy megszűnik a Rádió 1 2031 előtt a Budapesti 89.5 MHz-en?
 #198206  Szerző: zenefalo
 
shadoe írta: 2023.02.03. 21:31
kondalyuk írta: 2023.02.03. 13:40 A honlapon a 2021-es TOP500 lista van fent legfrissebb cikként, nem az idei...
Be is dőltem ennek a hét elején, az élvonalat böngészve tűnt fel már a végén, hogy valami nem stimmel.
https://radio1.hu/ime-a-radio-1-top-500-lista/
Én egyből megtaláltam!
 #198204  Szerző: shadoe
 
kondalyuk írta: 2023.02.03. 13:40 A honlapon a 2021-es TOP500 lista van fent legfrissebb cikként, nem az idei...
Be is dőltem ennek a hét elején, az élvonalat böngészve tűnt fel már a végén, hogy valami nem stimmel.
 #198203  Szerző: JackPrigean
 
markfelt írta: 2016.01.11. 12:01 Azt hiszem ideje topikot nyitni ennek is, legalább szem előtt van.

Gyors összegzés: tart a tender még, két induló van, az egyik az Autórádió Kft. - ami egyszer már megnyerte a 95.3-at (épp Sláger FM 95.3 néven, noha semmi köze nem volt a mostani Sláger FM-hez), kattintson ide de aztán a Klubrádió azt elperelte tőlük -, a másik Rádió Plus Kft.

Az Autorádió Kft. most "Danubius Rádió" néven, a Rádió Plus Kft. "DJ FM" néven indult, de gyanítom, a DJ FM csak projektnév.

Első körben az Autorádiót kizárták, és egyből jogi útra vitte a cég az ügyet, így tavaly év végén felfüggesztették a tendert. Most a napirendi pontok között a folytatásról döntött a Médiatanács, egyelőre nem tudni, hogy az Autórádióval, vagy nélküle.

A frekvencia műszakilag nem a legjobb, alapesetben a Bp.-Marriottról kéne sugározni, tudtommal még a Hármashatárhegy jöhet szóba, valamint a Nagyvárad tér és a Száva utca. Valószínű, hogy egyik sem fog olyan vételkörzetet biztosítani, mint anno a Citadella a Roxy-nak (oda már nem lehet távközlési eszközt telepíteni).
Köszönöm a megosztást!
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 986