RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #198150  Szerző: hajdus
 
Ha azt hinnénk, hogy nem volt manipulálva a lista: nem fért be a TOP 500-ba a Dopamine :troll:
 #198149  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett a top500 jó volt hallani ezeket a klasszikus zenéket. Sok 2010 11-es zenék mentek sok Rihanna stb de tetszett Yuanes Lacamisanegra is Pidbultól a zenék min t PL a give me everithing, vagy az International love.
Bízom abban, hogy jó párat a rotációba is betesznek ezek közül a régebbiek közül. Nem kell hogy minden nap menjenek, de idő közönként elő lehetne venni őket.
Ettől lenne nagyon változatos plusz ha még betennének olyan új zenéket, amelyeket az ember csak a külföldieken hall akár több előadótól is mert tényleg van olyan előadó, akitől csak egy két zenét adnak pedig van neki több is. nem mennék ebbe bele mert ugye már sokan írtak róla meg én is csak önmagamat tudnám ismételni ami az r1 zenei kínálatát illeti de ez a top500 is bebizonyította hogy igen is elő lehet venni nagyon sok régebbi klasszikust is csak akarni kell és láthatták hogy a hallgatók is igénylik hogy sokkal korábbra is visszanyúljanak.
Az jó hogy a Pussycat dolstól sokat leadják a buttonst 2006ból de én leadnám még mondjuk a Bustarhimessel készült közös számukat is vagy a stick wid yout és mgé annyi mást le lehetne még adni.
Blackeiet peas 2003-as felvételei tök jó volt ezeket hallani Sean Paul get busi Mikor hallottuk ezt az r1en legutoljára?
Még nagyon sok zenét fel lehetne sorolni ami megállta volna a helyét a listán de az akkor már nem top500 lett volna ha még azokat is berakják.
Én már 2001 óta hallgatom a rádió1et szóval vannak emlékeim jó párat írtam is egyszer még évekkel ez előtt milyen szép időszakai is voltak a rádiónak Szénási Kata kívánságműsora és esti beszélgetős műsora Whiteboy mikor az r1en dolgozott neki is volt egy slágerlistája meg a mix műsora egészen addig ugye míg bárányék meg nem jelentek a discoshittel na az is egy nagy fordulat volt a rádió1 életébe és ne feledjük el, hogy akkor még csak 12 frekvencián szóltak. Az abban az időben nagy dolog volt. Most már ugye jóval több van.
De mondjuk már 98ban is ismertem a rádiót meg 99ben na azok az idők is másak voltak rádió1 tiszta zene és hasonló szlogenek de intenzívebben 2001ben kezdtem el hallgatni akkor se mindig de valamivel többet. Akkor is volt már mix műsor szombat esténként emlékszem.
Na midnegy ezekről még sokat lehetne írni meg mondom írtam is korábbban emlékeket visszatérve a top500ra jól megcsinálták és reméljük hogy újul majd azért emiatt picit a rádió.
Én azt hittem amúgy hogy 22 decemberében lesz top500 de gondoltam utána hogy már nem lesz mert azt már jóval korábban hirdették volna. 21ben decemberben volt azt tudom de voltak olyan idők amikor ugyan így januárban volt. Jó volt az is hogy most nem délben meg nem 14 órakor kezdték hanem már 10kor és az utánalevő két napban meg reggel 8kor.
 #198148  Szerző: zenefalo
 
Fura, hogy a 78. helyre került Taylor Swift: Anti-hero dala, ami soha nem került itt lejátszásra, vagy The Weeknd legelső megjelenése, az Earned it 2015-ből, amit utoljára a néhai Class Fm-en hallottam, az is listás volt :X.:
 #198147  Szerző: shadoe
 
zenefalo írta: 2023.01.29. 21:24 Alan Walker: Lovesick című dala sem szólt még itt, pedig beleillik az arculatba. Csak a Faded és Alone orrvérzésig :wailing:
Ez nagyon jó példa, közben nekem is eszembe jutott még néhány név: The Weeknd, Kygo, Lukas Graham, Clean Bandit, Justin Bieber, Charlie Puth, Shawn Mendes, Tom Grennan, Tom Walker, Adele, INNA, Anne-Marie, Bruno Mars, Kungs, Little Mix, Jonas Brothers, Years & Years, ezek ha cigánykereket hánynak, akkor se fogják az új(abb) dalaikat játszani itt (ugye így már elég "durva" a lista...), csak azt a megátalkodott egyetlen régit, na szóval ez a szerkesztői ostobaság. A Top500 amúgy teljesen jó volt.
 #198146  Szerző: Snake05
 
nermalcat írta: 2023.01.29. 18:02
Snake05 írta: 2023.01.29. 16:02
zenefalo írta: 2023.01.29. 12:33
Nekem is hasonlít a Best FM kínálatára, csak sokkal kevesebb magyar dallal :unott:
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hogy kerültek még az élmezőnybe is olyan zenék hallgatói szavazás alapján, aminek az átlagos R1 hallgató már a címét is rég elfelejtette...
Miért feltételezitek ennyien, hogy a Rádió1 hallgatói retardáltak?
Én nem a minősítettem a hallgatókat, a lista hitelességéről beszéltem. Maradjunk annyiban, hogy eléggé bűzlik, hogy azok a dalok, amiket tavaly pár hónapig pörgettek majd kivágtak a francba (As it was, drunk, enemy, stb .) elvileg nem kaptak elég szavazatot, hogy szerepeljenek a listán, csomó 20 éves zene, ami legalább 10 éve nem szólt a R1-en viszont kapott. Ha nem is kamu az egész, biztos, hogy erősen manipulált.
 #198145  Szerző: zenefalo
 
Alan Walker: Lovesick című dala sem szólt még itt, pedig beleillik az arculatba. Csak a Faded és Alone orrvérzésig :wailing:
 #198141  Szerző: nermalcat
 
Dani írta: 2023.01.29. 16:43 Ironikus és vicces, hogy egy évben három olyan nap van összesen a Rádió1 életében, amikor tényleg a hallgatók kedvencei szólnak. Kinek áll érdekében, hogy az év többi napján ez ne így legyen? Más is felvetette a kérdést, hogy mi a célja a top500-nak, ha közbe nem akarnak változtatni?
Ha nem tűnt volna fel, a rotációt a Top 500 alapján állítják össze. Vagy mit szeretnél, legyen egész évben Top 500 és 3 naponta induljon újra??
 #198140  Szerző: nermalcat
 
Snake05 írta: 2023.01.29. 16:02
zenefalo írta: 2023.01.29. 12:33
IstvánB írta: 2023.01.29. 08:54 Megnéztem az eddigi listát.
Ez nem a Best FM playlist? :sleep:
Nekem is hasonlít a Best FM kínálatára, csak sokkal kevesebb magyar dallal :unott:
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hogy kerültek még az élmezőnybe is olyan zenék hallgatói szavazás alapján, aminek az átlagos R1 hallgató már a címét is rég elfelejtette...
Miért feltételezitek ennyien, hogy a Rádió1 hallgatói retardáltak?
 #198139  Szerző: Dani
 
Ironikus és vicces, hogy egy évben három olyan nap van összesen a Rádió1 életében, amikor tényleg a hallgatók kedvencei szólnak. Kinek áll érdekében, hogy az év többi napján ez ne így legyen? Más is felvetette a kérdést, hogy mi a célja a top500-nak, ha közbe nem akarnak változtatni?
 #198137  Szerző: Snake05
 
zenefalo írta: 2023.01.29. 12:33
IstvánB írta: 2023.01.29. 08:54 Megnéztem az eddigi listát.
Ez nem a Best FM playlist? :sleep:
Nekem is hasonlít a Best FM kínálatára, csak sokkal kevesebb magyar dallal :unott:
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hogy kerültek még az élmezőnybe is olyan zenék hallgatói szavazás alapján, aminek az átlagos R1 hallgató már a címét is rég elfelejtette...
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 987