RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#192810  Szerző: Snake05

Ma délután egy hosszú, unalmas interjú ment a R1-en az egyik WIM-os dj csajjal meg valami huszadrangú énekesnővel, mert készítettek egy szar dalt, ami nyilván a rotáció oszlopos tagja lesz a következő 6 hónapban. Sajnos.. Tiszta Minek nevezzelek / Abaházi Presszó feeling volt. Remélem, hogy ebből nem lesz rendszer...
 #192807  Szerző: KPLR

Köszönöm szépen ;)
De egy nagy antennájú táska rádió is 100 % hogy tökéletesen fogja venni az adást az erdő kellős közepén egy faházban ? :) :roll:
 #192806  Szerző: Glenn

Ott fent jönni fog szépen bármilyen rádióval a 89,5. Ha esetleg mégsem, akkor szerintem főleg Salgótarján (100,4) lehet alternatíva, esetleg Gyöngyös (101,7) és Eger (101,3) is bejöhet. :)
 #192805  Szerző: KPLR

Sziasztok!
Új fórumos vagyok , és lenne egy kérdésem felétek :)

Nos nyáron mennék a családdal nyaralni a Mátrába, és az lenne a kérdésem, hogy az új 89.5 freki milyen minőségben és meddig szól el?
Pl: Parádsasvár és Galyatető környékén.
Autórádióval és hordozható táskarádióval be tudnom e fogatni ott? Esetleg másik frekiket például az egrit vagy a gyöngyösit?
Előre is köszönöm a válaszaitokat! :yeah: ;)
 #192804  Szerző: Beci45

zenefalo írta: 2021.06.01. 14:51 Kb. 50 perce hallgatom, és végre jóval kevesebb a számomra idegesítő dalcímbemondásos powerintróval találkoztam! Csak így tovább! :yes:
Valóban meg lettek ritkítva a power intro-k, hála égnek. Sok volt belőlük.
 #192803  Szerző: zenefalo

Kb. 50 perce hallgatom, és végre jóval kevesebb a számomra idegesítő dalcímbemondásos powerintróval találkoztam! Csak így tovább! :yes:
 #192792  Szerző: shadoe

Most kicsit én is szubjektívra veszem a figurát - én ezektől a Hypnotized, Jerusalema, Head & Heart típusú zenéktől tudok a falnak menni. Tény, hogy negyvenkilenc hete az európai rádiós listák élvonalában vannak, és indokolt játszani, de én konkrétan megőrülök tőlük. Rettentő gyenge zene mind, és rettenetesen túl is tolja a R1. Egyébként se gondolom, hogy ha meghülyül Európa, akkor a R1-nek feltétlenül utána kell hülyülnie. Ugyanez volt egy éve a Dance Monkey-val vagy a Roses-zal. Ezek bocsi, de szar zenék. Alapjáraton megszerettem ezt a rádiót (végre), és teljes értékű CHR/poprádiónak tartom, de nagyon beragadtak ezek az őskövület 2020-as zenék (egyébként a "Diamonds"-ot vagy a "Beautiful Madness"-t se értem, miért kell 40 hetet várni, és utána nyomatni). Közben ráadásul a Petőfi elkezdett hasítani, és telerakta a rotációját új számokkal és fűszerekkel. Ebben szerintem most nincs semmi fűszer, a playlist is a Petőfi után kullog (lásd "Peaches" és "We're Good), közben pedig rengeteg olyan jó szám van, amit pl. a helyi adók játszanak, slágerek is, a R1 meg fogalmam sincs, hogy megint mire vár...
 #192788  Szerző: Andris

Attis ez a vers adta :D egyèbkènt nem tudom milyen semmilyen magyar zene van, most is az uj ruzsa magdi volt ami nekem pl bejön. Règen 2 számnál tovább nem tudtam hallgatni szoval tenyleg jol el lett kapva a fonal. Már csak reklámkitöltő agyonvagdosott zenèknèl kapcsolok el ja meg ellie gouldingnál mert attol a hangtol az országbol ki lehet kergetni :D
 #192786  Szerző: Beci45

Snake05 írta: 2021.05.30. 17:17 Egyetértek, gyakorlatilag npról napra jobb a rotáció, viszont a '25-kor és '55-kor szóló kb. 10 ismeretlen magyar dal nekem továbbra is elkapcsolási faktor. Jobban járnának, ha a régebbi, bejáratott magyar slágerek játszanák helyettük, de a legjobban akkor, ha ismét csak éjszaka és a reklámkitöltőben szólnának a magyar zenék. A 89.5-ön úgyis alig van vállalás, a többin meg oldják meg a helyi sávban.
+1
Egyszerűen nem lehet bírni azt a 10, agyrém, semmilyen magyar zenét. Annyi jó, régebbi magyar zene van amik egyébként az éjjel pörögnek, miért nem lehet azokat is játszani minden óra 25 és 50-kor?
 #192779  Szerző: Snake05

Egyetértek, gyakorlatilag npról napra jobb a rotáció, viszont a '25-kor és '55-kor szóló kb. 10 ismeretlen magyar dal nekem továbbra is elkapcsolási faktor. Jobban járnának, ha a régebbi, bejáratott magyar slágerek játszanák helyettük, de a legjobban akkor, ha ismét csak éjszaka és a reklámkitöltőben szólnának a magyar zenék. A 89.5-ön úgyis alig van vállalás, a többin meg oldják meg a helyi sávban.
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 899