RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #152870  Szerző: markfelt
 
Nem találtam alkalmasabb topicot, KHM KHM köhh köhh krák (megfáztam kissé, fura idő van), de újra él a radio1.hu domain, igaz, 403-as hibakóddal. Korábban nem volt mögötte szerver.
 #152357  Szerző: szabogabor10
 
Richmonde írta:
Gr3g0ry írta:Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja "nekem ez kell",jó lenne tudni hogy jó dalok a 90-es évek közepén illetve 2000-es évek környékén is voltak(persze elektronikus zenére gondolok,sejtem a rádió tematikája is az lesz). :gülü2:
Talán egy kicsit azért lehetne örülni annak, hogy lesz némi halvány esély a fiatalokat újra visszaszoktatni a rádiózásra, mint ahogyan az Európa más országaiban jellemző, sőt ott ki sem ment a divatból. A zene mellett a minőségi tartalomszolgáltatás vonzó lehet a fiataloknak is! Végre elindult valami!
Azért én kicsit pesszimista vagyok.
Ha túl sok propagandahirdetés vagy MTI hírek lesz, akkor sokan nem fogják hallgatni, joggal. Szerintem egyáltalán ne legyenek hírek és politika se. De pont a propagandapénzek elköltésére (is) hozzák létre ezt a rádiót, így nem reménykedem...
Én a Sláger FM-re is kezdek berágni a gusztustalan állami hirdetések miatt.
 #152355  Szerző: Richmonde
 
Gr3g0ry írta:Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja "nekem ez kell",jó lenne tudni hogy jó dalok a 90-es évek közepén illetve 2000-es évek környékén is voltak(persze elektronikus zenére gondolok,sejtem a rádió tematikája is az lesz). :gülü2:
Talán egy kicsit azért lehetne örülni annak, hogy lesz némi halvány esély a fiatalokat újra visszaszoktatni a rádiózásra, mint ahogyan az Európa más országaiban jellemző, sőt ott ki sem ment a divatból. A zene mellett a minőségi tartalomszolgáltatás vonzó lehet a fiataloknak is! Végre elindult valami!
 #152351  Szerző: Dawe1797
 
Most így belegondolva lehet, igazad van :D
 #152350  Szerző: asr27
 
Vagy csak valaki csinált egy ilyen nevű fb oldalt.
A Music FM indulása előtt is volt pár nem hivatalos Music FM oldal, amelyekből néhány még ma is él.
 #152349  Szerző: Dawe1797
 
Van már facebook-oldaluk is "96.4 DJ FM" néven.
 #151965  Szerző: tomee
 
Eddig azt hittem, hogy ha Bakainak köze lesz hozzá csak jó dolog sülhet ki belőle, de most valahogy elbizonytalanodtam... :oops:
 #151963  Szerző: Kovi02
 
Gr3g0ry írta:Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja

Sajnos ez a "nagyrésznél" így van. :(
Én pld: még zenét nem hallgattam-és nem is fogok- youtube-ról,ha valamelyik "dal" tetszik,akkor inkább megvárom,hogy mégegyszer leadják. :)
(meg nem csak friss zenéket kellene adniuk,1-2 régebbit is be kell vállalni-szerintem-)
 #151960  Szerző: Gr3g0ry
 
Ha 14 évesek akarata alapján lesz a zenei felhozatal akkor le is húzhatják a rólót.....
Manapság megszólal a rádióban egy mai (esetleg valamilyen vonyítős) dal, rákeres youtube-ra azt bőgeti és azt mondja "nekem ez kell",jó lenne tudni hogy jó dalok a 90-es évek közepén illetve 2000-es évek környékén is voltak(persze elektronikus zenére gondolok,sejtem a rádió tematikája is az lesz). :gülü2:
 #151959  Szerző: markfelt
 
Arra pedig szerintem alkalmatlan a "DJ FM" márkanév és az EDM stílus.
  • 1
  • 980
  • 981
  • 982
  • 983
  • 984
  • 988