RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184614  Szerző: robert11
 
Tényleg jól csinálják most hogy adtag tegnap is zenéket a 2000es évekből. Ezt én is támogatom hogy ilyennek kéne lenni a rádiónak az igazi mai slágerek mellett, be be kéne tenni régi klasszikusokat nem csak 2010 11 Alexandra Stan, és hasonlókat amike tmondtam is Inna. Ezek jók, de elég sokszor hallottuk már őket. Egyszer egyszer elmennek főleg a visszatéréskor volt jó ezeket hallgatni hallani de már nem kéne sűrűn játszani.
 #184610  Szerző: Rickykeee23
 
Nagyon lassan elkezdtek változtatni. Csak az a baj, hogy nagyon lassan. Remélem szeptember 1-től fog történni valami "nagy" durranás. Helyükben a szlogent is leváltanám, és valami teljesen hallgatható rádiót hoznék létre. Érdekes dolog is történt. Pár hete beszélgettünk itt a baranyai frekiknek az RDS kiírásairól. Hogy eddig minden egyes Baranya megyei frekin az adott város nevét is kiírta (RADIO 1 / 93,8 / MOHACS). Ezek eltűntek. Csak a komlói maradt így (talán azzal annyira tényleg nem foglalkoznak, hisz azt a völgy miatt szinte csak tényleg Komlón hallgathatod). Viszont a pécsi, mohácsi, villányi már csak RADIO 1-et ír ki. Lehet én vagyok naív, de mintha itt olvasna valaki az R1-től. Máskülönben miért csinálták volna meg? Vagy talán a mohácsi frekit próbálják kicsit megtolni a bajai, szekszárdi elvesztés miatt, és ne írja ki, hogy Mohács. Passz.
 #184609  Szerző: Adam
 
Ma délután nagyjából minden órában ment egy-két 2000-es évekbeli zene, mint pl Junior Jack - Stupiddisco vagy Energy52 - Cafe Del Mar, Fragma - Toca's Miracle.
Nagyon jó volt, ilyen kellene több!
 #184599  Szerző: shadoe
 
Támadt egy olyan elvetemült gondolatom, ha az országos "pop"rádiók jártak volna úgy, mint szerencsétlen helyi vagy félországos adóink, és azokat szüntetik meg helyettük, akkor tulajdonképpen egész klassz kis rádiós médiapiacunk lehetne.
 #184596  Szerző: Kovi02
 
ksimiglai írta: 2019.08.14. 17:28 Vagy a Korona FM-et!
Az ország egyik legszínvonalasabb rádióját megszüntetnéd az R1 miatt? :shock:
 #184591  Szerző: zenefalo
 
ksimiglai írta: 2019.08.14. 17:28 Vegyék meg az Antritt Rádiót.A 105.1 vételkörzete sokkal nagyobb, más freki nem is kellene a környéken. Vagy a Korona FM-et!
:yuno: :megusta:
 #184586  Szerző: ksimiglai
 
Vegyék meg az Antritt Rádiót.A 105.1 vételkörzete sokkal nagyobb, más freki nem is kellene a környéken. Vagy a Korona FM-et!
 #184585  Szerző: noartist
 
Hallgatom ezt a Cooky mixet, de aaah, ugye ez csak egy paródia? Ezek lennének a jelenlegi klubslágerek? Tényleg az All Stars, More than you know a mai sláger? Hol van a zenei igazgató? Milyen toplistákat néz? Miért nem néz?

Miért, miért, miért? Annyi jó zene van 2016 után is!
 #184578  Szerző: shadoe
 
adam1400 írta: 2019.08.12. 17:28 újra mutatja a mostszol.hu a rádió 1 dalait. katy perry a legjátszottabb dal.
Köszi, adam1400, végre tudom néha tanulmányozni. Remélem, mutatja a Disco's Hit playlistet is.
 #184577  Szerző: homerhamm
 
adam1400 írta: 2019.08.12. 17:28 újra mutatja a mostszol.hu a rádió 1 dalait. katy perry a legjátszottabb dal.
Hurrá, most már láthatom, hogy pár tavalyi dalt egy nap 417-szer lejátszanak. :D
  • 1
  • 408
  • 409
  • 410
  • 411
  • 412
  • 987