RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #198988  Szerző: troll
 
shadoe írta: 2023.04.29. 19:40 Attól, hogy Mo.-n egy X Y rádiónak magas a hallgatottsága, az nem jelenti azt, hogy valamit nagyon jól csinálnak.

:lool: :lool: :lool:

Doktor úr! Nincs több kérdésem!
 #198985  Szerző: shadoe
 
Szerintem is külön kellene kezelni a két dolgot. Attól, hogy Mo.-n egy X Y rádiónak magas a hallgatottsága, az nem jelenti azt, hogy valamit nagyon jól csinálnak. Torz médiapiacon csak torz eredmény születhet. Mégis minek legyen magas a hallgatottsága, nyilván a nemlétező riválisnak hallgatottsága sem lehet, mert nincs.
Ha a R1 mellett szólna országosan egy vagy több Fun, Planet Radio v. Kronehit típusú rádió, akkor majd megnézném a R1-nek azt a szupermagas hallgatottsági indexét, sőt abban az esetben beszélgetek is szívesen bárkivel a témáról, addig viszont semmilyen számadat nem érdekel.
 #198984  Szerző: noartist
 
Attól még lehet magas a hallgatottság, hogy egyeseknek nem tetszik. Egyrészt nincs érdemi konkurencia (csak egy Petőfi, de az egyenesen no komment már az állandó variálgatásokkal), másrészt ezen vannak Balázsék.

Az meg, hogy kinek az ismerősi köre mit hallgat, nem jelent semmit, abszolút nem reprezentatív. Csepp a tengerben.

A rádiós piac szétverve, verseny nincs, kicsi a merítés, és talán ez az a rádió, ami a legtöbb helyre – boltok, termek stb – beilleszthető, mert azért a Retro már egy szűkebb kör.

Más meg van? Nincs. Legfeljebb az az 1-2 online csoda.

Nem meglepő, hogy jelen formájában is népszerű az R1. Ha lenne verseny, több szereplővel, minden bizonnyal más lenne a helyzet.
 #198981  Szerző: Dani
 
Több üzletben is tapasztaltam, hogy ahol korábban a Rádió1 szólt, most pl vagy semmi se szól, vagy másik rádióállomás. De facebook kommentekben is olvasni sokszor olyat, hogy kifogásolják a zenék állandó ismételgetését.
 #198980  Szerző: asr27
 
Iszonyatosan igénytelen az, akinek ebben a formában tetszik a R1.
 #198979  Szerző: djlacee
 
asr27 írta: 2023.04.28. 19:17
dkvalmos írta:Hát szerinted kinek? Melyikitok irja le evek ota minden honapban hogy nem hisz a hallgattsagi felmérésnek es a Rádió 1nek danceradionak kene lennie? :D
Nem is hiszek!
Minden ismerősöm megutálta a R1-et.
Nem azért mert nem Dance radió, hanem azért, mert iszonyatosan unalmas, 2éve nem frissült a zenei kínálat! Csak unalmas, lejárt lemezek szólnak, még a Dance zenék közül is.
A hallgatottsági adatok nem ezt mutatják. Se FM-en, se online. Ez van.
 #198978  Szerző: asr27
 
dkvalmos írta:Hát szerinted kinek? Melyikitok irja le evek ota minden honapban hogy nem hisz a hallgattsagi felmérésnek es a Rádió 1nek danceradionak kene lennie? :D
Nem is hiszek!
Minden ismerősöm megutálta a R1-et.
Nem azért mert nem Dance radió, hanem azért, mert iszonyatosan unalmas, 2éve nem frissült a zenei kínálat! Csak unalmas, lejárt lemezek szólnak, még a Dance zenék közül is.
 #198975  Szerző: dkvalmos
 
Hát szerinted kinek? Melyikitok irja le evek ota minden honapban hogy nem hisz a hallgattsagi felmérésnek es a Rádió 1nek danceradionak kene lennie? :D
 #198974  Szerző: asr27
 
dkvalmos írta:
asr27 írta: 2023.04.28. 08:55
p0tyi írta:Brutálisat nőtt a hallgatottság az év elején. Abszolút csúcson van.
Ez az, amit nem hiszek el.
Tág ismerőseim körében, akik a Sivák vezetése alatt napi szinten hallgatták, ma már jó, ha hétvégén este odakapcsolnak.
Nem 2 emberről van szó, sokkal többről.
Mindenki azt mondja, egyfolytában ugyanazok a dög unalmas zenék szólnak, már a könyökükön jön ki.
Aki korábban R1-et hallgatott, már az is inkább a Petőfit hallgatja.
Biztos vagyok benne, hogy jóval kevesebben hallgatják, mint 2-3 évvel ezelőtt.
Én elmehetnék jósnőnek basszus, előre tudtam hogy ezt a hülyeséget be fogod írni ide :)
Ezt kinek írtad?
 #198973  Szerző: dkvalmos
 
asr27 írta: 2023.04.28. 08:55
p0tyi írta:Brutálisat nőtt a hallgatottság az év elején. Abszolút csúcson van.
Ez az, amit nem hiszek el.
Tág ismerőseim körében, akik a Sivák vezetése alatt napi szinten hallgatták, ma már jó, ha hétvégén este odakapcsolnak.
Nem 2 emberről van szó, sokkal többről.
Mindenki azt mondja, egyfolytában ugyanazok a dög unalmas zenék szólnak, már a könyökükön jön ki.
Aki korábban R1-et hallgatott, már az is inkább a Petőfit hallgatja.
Biztos vagyok benne, hogy jóval kevesebben hallgatják, mint 2-3 évvel ezelőtt.
Én elmehetnék jósnőnek basszus, előre tudtam hogy ezt a hülyeséget be fogod írni ide :)
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 987