RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #194577  Szerző: Gyurii
 
Most szolid leszek, és nőies.

A fene egye meg rakásra ezt az 1-2 idiótát, akik mindig visszatérnek a faekéhez mikor elndulnak (végre) egy jó/jobb úton… :hit:

Végtelenítve hallgattatnám velük a dance monkey-t, és az összes többi agyonjátszott sz@rral együtt! :vomit:
 #194576  Szerző: IstvánB
 
Én is zoLee alnickje vagyok. ;)
 #194574  Szerző: zoLee
 
Ha elvárom egy magát MAI slágerrel azonosító rádiótól, hogy ne 4-5 éves zenéket játszon napi 5x, és egyet értek egy fórumtársammal, akkor az azt jelenti, hogy egy és ugyanaz az ember vagyunk? És mi van, ha álnéven én vagyok a moderátor?
Hmm? :hehe:

És ha arról kezdek ódákat zengeni, hogy IMÁDOM a napi 5x lejátszott Dance Monkey, Adele - Someone like you, Ocean Drive és társait, valamint pusztuljon a tucctucc zene, akkor meg azt kapom meg, hogy p0tyi vagyok?

Ez a fórum már kész elmebaj....

Évek óta olvasom ezt a fórumot, néha-néha kommentelek is.
A színvonal folyamatosan épül lefelé...
A valóság, a kész tények ellen való DIREKT trollkodás, elferdítés miatt lépett le mindenki.
Max. 2 kezemen meg tudom számolni, hány kommentelő maradt.
Pont ezek miatt.

Sértegetés?

Semmi sértő nem hangzott el tőlem.
Csak tudod, nehéz az olyan emberekkel bírni, akik NEM AKARJÁK felfogni a valóságot.
Szélmalomharc.
Nem akarom a politikát idekeverni, de mint a Fidesz szimpatizánsok, akik szerint mi vagyunk a világ legf@szább országa, minden tekintetben. Minden olcsó, a bérek magasak, pl. a németek sehol sincsenek hozzánk képest, és itt minden világszínvonalú. Meg kell állítani azt, aki nem ezt gondolja. O.V. a mi istenünk.

Szóval... Egyszerűen lehetetlen meggyőzni őket az ellenkezőjéről. Mert burokban élnek.

Na ezen a fórumon egyesek pont ilyenek...

NEM vagyok szakmabeli, viszont ahhoz nem kell semmi szakmai tapasztalat, hogy megértse bárki is: versenyképes piac már rég nincs, 1 szereplős az egész.
Az egész média tudjuk kié, fentebb már tettem említést róla.
Pénz van dögivel.

Le lehetne fedni az egész piacot simán.
60as évektől kezdve 2021ig minden korosztálynak szólhatna valami, beleértve a dance és rock zenét is. Országosan is.
Egy helyre folyik be a pénz, nem?
11, lassan 12 éve puszira megy minden.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy ennyi pénzből felháborító, hogy nincsen NRJ, Radio FG, Capital FM-hez hasonló minőségi rádióink.
Tudom, mi balkán vagyunk, ide minek...

Itt most a Petőfi felturbózása a fontos.
Ezért kellett a Rádió 1et kivéreztetni.

Hallgatottság?
A számok értelmezése nehezen megy egyeseknek.
Pont hogy a VÁLTÁS, a dancesebb zenék miatt NŐTT a hallgatottság!
Az elmúlt 1 évben Budapesten 1. , országosan 2. volt az R1.
Milyen ROSSZ hallgatottsági adatok ezek, hmm????

Ezután majd lesz 3.

Az úgy jobb lesz?
Hát nem. :lool:

De ti tudjátok, kedves amatőr "hozzáértők" :)

A legjobb magyarázat mindenre, a szégyenletes magyar mentalitás....
Érjük be a sz@rral, a kevesebbel, a ZS kategória is maximálisan elég.
Ez lett a társadalomba nevelve az elmúlt....mennyi is? 60 évben?
Aki kreatív, jobbat akar elérni, azt MINDIG IS lefogják törni. Le akarják törni.
Ilyen a magyar ember. A mentalitás.
Sajnos.
A múltheti békemeneten látottak alapján pedig ez még sokáig így is marad...

Aki nem látja be, hogy amit Sivák felépített az egy MINŐSÉGI rádió volt, és a mai, McFly féle pedig nem az... az a rendszer agymosottja.
Miszerint érd be a kevesebbel...

Lehet jönni azzal, hogy én csak sértegetni tudok.
Lehet rám ujjal mutogatni, attól a valóság még az lesz amit leírtam.
És nemcsak asr27 az egyetlen, aki velem ebben egyetért.
Mi vagyunk a többség.

És aki velem egyetért, az nem azt jelenti, hogy az a személy is én vagyok :lool:
 #194573  Szerző: Adam
 
Beci45 írta: 2021.10.30. 17:06 Borzalom volt a TOP50. 2-3 éves számok kerültek
vissza. Eltemethetjük az R1-et egy jó darabig, azt hiszem. Ezt már véletlenül se bővítsék 3 órásra. Illetve, teljesen mindegy, hisz itt is a fenomenális rotáció megy… :gülü:
Ez miért lep meg? A Top50 mindig is a normal rotacio toplistája volt. Egy kivonat a rotaciobol. Nyilván ha a rotacio megváltozott, akkor a hétvégi Top50 is ugyanabba az irányba fog menni.
 #194571  Szerző: djlacee
 
asr27 írta: 2021.10.30. 21:36 Ismerőseim körében is több hallgatót űzött el ebben az 1 hónapban, mint amennyit vonzott.
Az ismerősi kör véleménye sosem mérvadó. Nekem is van számtalan ismerősöm, aki a drum and bass-t kedveli, mégsem szól egyetlen magyar rádióban sem (a Rábaközön kívül néha).
 #194570  Szerző: asr27
 
djlacee írta: 2021.10.30. 21:33
asr27 írta: 2021.10.30. 21:30 Hiába ért a szakmához, a hallgatók jelentős többsége akkor sem kér ebből a visszafejlődésből, és a 2-3-4 éves zenékből! Ezt leírhatjátok milliószor, hogy így a szakma, úgy a szakma, ezt akkor sem fogom elhinni!
Figy. A hallgatottság akkor kezdett el esni, amikor dance rádió jellegű lett a Rádió 1. Szerintem várjuk ki a végét.
Badarság! Épp alattam írták, hogy akkor nem, hogy esett, de még új hallgatókat is szerzett... Illetve érdemes megnézni a lentebb belinkelt hallgatottsági adatokat is. Ismerőseim körében is több hallgatót űzött el ebben az 1 hónapban, mint amennyit vonzott.
 #194569  Szerző: djlacee
 
asr27 írta: 2021.10.30. 21:30 Hiába ért a szakmához, a hallgatók jelentős többsége akkor sem kér ebből a visszafejlődésből, és a 2-3-4 éves zenékből! Ezt leírhatjátok milliószor, hogy így a szakma, úgy a szakma, ezt akkor sem fogom elhinni!
Figy. A hallgatottság akkor kezdett el esni, amikor dance rádió jellegű lett a Rádió 1. Szerintem várjuk ki a végét.
 #194568  Szerző: asr27
 
p0tyi írta: 2021.10.30. 21:10
asr27 írta: 2021.10.30. 21:06
p0tyi írta: 2021.10.30. 18:42
Ha már így nevesítettél, örülök, hogy kiderült, hogy jós vagy. Már kezdtem tartani tőle, hogy esetleg rádiós szakember.

Ezt félretéve szerintem is tök jó, hogy a Petőfi ráfordul a fiatalokra, hiszen ez egyre inkább közszolgálati feladat, kereskedelmi szegmensben viszont 2021-ben - pláne egy ekkora hálózaton, pláne Magyarországon - igazi pénzégetés. A Petőfire kinevezett vezető-báb személye, és az általa adott, minden szakmaiságot nélkülöző, politizáló, fröcsögő, primitív interjú teljesen mindegy, régen is volt egy dísz-káder a Petőfi élén, de a munkát rádiósok végezték, ez valószínűleg most is így lesz, és ahogy az már most is hallható, az új zenék lesznek fókuszban. Ez OTT így van jól!

Itt, a Rádió1-en viszont az van jól, ami most történik. Az, hogy a Rádió 1 hallgatottsága be fog zuhanni ettől, egy légből kapott, laikus, gyermeteg hülyeség. Lesz némi elvándorlás, de a Titusz-féle Petőfisek meg majd megtalálják maguknak. És hát Balázsék sem mennek sehova.

Érdemes világossá tenni, hogy jelenleg a torta újraosztása zajlik ebben a borzalmasan rossz, felülről irányított piaci környezetben. A Petőfi elengedi az X-Y generációt, a Rádió 1 a Z generációt, a Retro meg visszatalál lassan a régi önmagához. Magamat ismétlem: ez így van jól, sőt, így tud egyedül működni, kereskedelmi-piaci-szakmai szempontból.

Az pedig nyilvánvalóan sokatoknak fájó, hogy az eddigi kedvenc rádiótok változik (és én totál együttérzek!), de meg kell érteni, hogy még ha erős is volt a hallgatottság (egyébként nem eléggé), a hirdetőknek - amiből a rádió él - nem volt vonzó a 15-29-es korosztály, és ha nem így, akkor máshogy ért volna véget ez a "frisszenés" időszak.
Te hibbantabb és ostobább vagy, mint eddig gondoltam! Egy erőszakos, jellemtelen fickó! :x
Szuper, akkor ezzel ki is derült, hogy asr27 = ZoLee, már csak az írásmód és a személyeskedés-agresszivitás-vehemencia miatt is. Most rossz nick-kel válaszolt. Modik?
Kívánom, hogy ennyi örömöd legyen az életben, hogy a R1 visszafejlődött 2-3 évet! ;)
 #194567  Szerző: asr27
 
djlacee írta: 2021.10.30. 21:17 Hát nem tudom, nekem p0tyi inkább úgy tűnik, mintha értene a szakmához.
Hiába ért a szakmához, a hallgatók jelentős többsége akkor sem kér ebből a visszafejlődésből, és a 2-3-4 éves zenékből! Ezt leírhatjátok milliószor, hogy így a szakma, úgy a szakma, ezt akkor sem fogom elhinni!
 #194566  Szerző: djlacee
 
Hát nem tudom, nekem p0tyi inkább úgy tűnik, mintha értene a szakmához.
  • 1
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 986