RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #196559  Szerző: Betyar
 
Én is hallottam! Egy csomószor azt kiabálták, hogy “Bukarest”, egyáltalán nem voltak finomak. A hülyének is leesett, hogy a saját bulijukat fikázzák, ahol román sztárok lépnek fel. Kíváncsi vagyok, mi jön még a Disco Shitben ez, Mészáros Lőrinc alázása és a Berki Krisztián halálán való viccelődés utàn.


p0tyi írta:Múltkor pedig a románokon kacarásztak annak apropóján, hogy Minelli is Inna, a két nagy sztárjuk is román. Az igazság az, hogy próbált finom lenni a műsorvezető, de érződött a hangján, hogy szerinte valami probléma van ezzel.
 #196558  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2022.05.07. 22:31 Juhász Gerit kellene kinevezniük zenei szerkesztőnek, rendet tenne, az biztos.
Igen, mélyen egyetértek veled. Geri szerintem Mo.-n a legjobb rádiós. Ez a helyzet méltatlan, sőt megalázó erre az erős műsorvezetői gárdára nézve.
 #196557  Szerző: Dani
 
Juhász Gerit kellene kinevezniük zenei szerkesztőnek, rendet tenne, az biztos.
 #196556  Szerző: shadoe
 
Tudom, én vagyok itt az ünneprontó, de továbbra is tartom az álláspontom, ez a rádió nyomokban se tartalmaz CHR-t, ráadásul ezek a műsorvezetők ennél sokkal jobb zenéket érdemelnének.
Az, hogy az általam amúgy kifejezetten tisztelt Geri hatvankettedszerre is elmondja a kívánságműsorban, hogy most egy nagyszerű, igazi mai popzene következik, Sam Smithtől a Diamonds, majd leadja az abban a sávban kötelező Why Don't We-t és Gigi D'Agostino/LaVision "remek" szerzeményét, és enélkül már nem is létezik a műsor, hiszen ez az örökre bebetonozott Rádió 1-es napi rituálé, majd bedobják 3-4 hónappal ezelőtt új zenének az Easy On Me-t, az Overpass Graffity-t, és Ava Maxtől az Everytime I Cry-t, majd 2 hét alatt jól ki is vágják a rotációból az egészet, és feltöltik ezen előadók évekkel ezelőtti szerzeményeivel, erre sok értelmes magyarázatot nem nagyon lehet szerintem adni.
Az arányokkal van a baj. Nekem hiába dobálják be Sigalát, Dynorot, INNÁ-t, vagy az Imagine Dragonst az új zenéikkel, ha ezekhez képest hatszor annyit megy a Love Me Like You Do, a Shape Of You, a Havana, a Took A Pill In Ibiza vagy a Blinding Lights. Ráadásul ezek örökre ott maradnak a rotációban, mindegy, hogy mennyire égő ezt naponta ötször még 2022-ben leadni, Sigala, Dynoro majd szól hetente kétszer, aztán egy hónap alatt ki is nyiffantják, mehet a zenei süllyesztőbe végleg.
Káosz, hozzá nem értés, igénytelenség, dögunalom és nagyon sok mérgelődés és eltekerés. Nem éri meg az egész a fáradtságot.
 #196555  Szerző: knoskamatee
 
B***** sose vigyázott a szájára. csodálom, hogy semmi ejnyebejnye nem járt érte. szeretem a a szabadszájúságot, de van egy erkölcsi határ, amire azt mondom, hogy on air nem mehet, vagy csak 18+-os besorolással. nálam is sokszor elrúgta a pöttyöst.
a kistesó reggeli műsorán az állandó nőkön való csöpögés és megalázásukkal van tele a hócipőm nagyon.
a R1 reggeli műsora, csak szimplán beteg és elvont, pedig a Classos időkben dobálgattam a lándzsákat, voltak bőven olyan pillanatok.
:vomit:

... hogy örömködjek is. zeneileg megint kurva jó! már nem érzem ezt az újdonság kerülés dolgot, nyitottabbak és nem várnak 7-8 hónapot, hogy megszólaljon egy újdonság, különösen Juhász Geri sávjában, ahol van meglepetés bőven. és örülök, hogy nyugatról átvették, hogy a CHR adók jobban visszanyúlnak a régebbi slágerekhez, ami miatt sokkal jobban tűröm a napi 5 leadott Pink dalt is.

egy valami... most tegeződünk vagy magázódunk? nekem hót mindegy, de akkor legyen erre is pont téve. rohadtul zavaró tud lenni, hogy a műsorvezető tegez és a szignál meg felváltva tegez és magáz.
 #196554  Szerző: p0tyi
 
Múltkor pedig a románokon kacarásztak annak apropóján, hogy Minelli is Inna, a két nagy sztárjuk is román. Az igazság az, hogy próbált finom lenni a műsorvezető, de érződött a hangján, hogy szerinte valami probléma van ezzel.
 #196552  Szerző: shadoe
 
Betyar írta: 2022.05.06. 19:25 Nemrèg elkaptam èlő adásban egy csodàs megszólalást, amiben az elhunyt Berki Krisztiánon viccelődtek a Disco Shitben. Mindig van lejjebb. :csukottszem:
Minősíthetetlen már ez a rádió, minden szinten...
 #196551  Szerző: Betyar
 
Nemrèg elkaptam èlő adásban egy csodàs megszólalást, amiben az elhunyt Berki Krisztiánon viccelődtek a Disco Shitben. Mindig van lejjebb. :csukottszem:
 #196515  Szerző: p0tyi
 
Illetve technikai észrevételek:
1) Továbbra is rossz a hangminőség a Szekszárd-Miskolc-Sopron-Fonyód-Siófok frekiken a központi adás alatt, nem hiszem el, hogy ezt nem sikerül évek óta kijavítani. A többin nincs semmi ilyen probléma.
2) Van némi csúszás a budapesti és a vidéki adások közt, ez kb 1 hónapja tűnt fel először, elég zavaró, ha elkezd vadul váltogatni a rádió útközben.
 #196514  Szerző: p0tyi
 
Most már hivatalosan is elindult a két új freki, promózzák százzal. A weboldalon ugyanakkor beragadt a velencei freki a listában, ez így kicsit félrevezető.

És ha már web, hihetetlen, de még mindig nem látszanak a social ikonok asztali gépen jobb fent. :D
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 986