RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201285  Szerző: Kovi02
 
shadoe írta: 2023.12.11. 17:14 A szürke és "ködös" rotáció már nem annyira...
A Live Mix, DS és WIM 5 órája az esetek többségében eléggé friss és változatos az R1 alapjaihoz képest, viszont a sok "kötelező" szám lejátszása miatt sűrűn nagyon repetitív.
Amúgy olyan furcsa,hogy a Live Mix megmaradt a műsorstruktúrában a Music FM 5 órai mixének megszűnése után(és a Petőfin sincs már késő délutáni mix),mivel eléggé megtöri a napi rotációt és az ott előforduló frisebb dance számokat vagy remixeket nem szoktak játszani a 18-20 sávban utána.
 #201283  Szerző: shadoe
 
Taktikailag nem a legokosabb időzítés a távozás, pont amikor rápofátlankodik a Gong-hálózatra is a R1, de ez személyes véleményem. Nem ismerem a pontos körülményeket.
Nekem színvonaltól független nem Balázsék a legzavaróbb tényező a R1-ben, számomra "kikerülhető". A szürke és "ködös" rotáció már nem annyira...
 #201281  Szerző: altermanus
 
noartist írta: 2023.12.11. 14:59 Erős lába volt, de míg Balázs ott van, szerintem kár azzal számolni, hogy bedől a produkció.
Egyetértek!
 #201280  Szerző: noartist
 
Derrick írta: 2023.12.11. 14:27
noartist írta: 2023.12.11. 12:40
Derrick írta: 2023.12.11. 10:02 Izgalmas év elé nézünk , ha Balázsék hallgatottsága sérül Vadon lelépésével, az komoly lábönlövés lesz az R1-nek.
Mégis miért sérülne? Volt már, hogy a Várfoglalók miatt hetekig ketten (vagy mással) vitték a műsort, mégsem állt földbe a hallgatottság.
Nyilván más a pár hétig nem vagyok, mint a kiléptem a brand-ből történet. Szerintem Vadon pótlása nem lesz egyszerű , meglehetősen erős lába volt a produkciónak.
Erős lába volt, de míg Balázs ott van, szerintem kár azzal számolni, hogy bedől a produkció.
 #201279  Szerző: Derrick
 
noartist írta: 2023.12.11. 12:40
Derrick írta: 2023.12.11. 10:02 Izgalmas év elé nézünk , ha Balázsék hallgatottsága sérül Vadon lelépésével, az komoly lábönlövés lesz az R1-nek.
Mégis miért sérülne? Volt már, hogy a Várfoglalók miatt hetekig ketten (vagy mással) vitték a műsort, mégsem állt földbe a hallgatottság.
Nyilván más a pár hétig nem vagyok, mint a kiléptem a brand-ből történet. Szerintem Vadon pótlása nem lesz egyszerű , meglehetősen erős lába volt a produkciónak.
 #201278  Szerző: tomee
 
Balázsék fingós/böfögős heherészésein, és Bochkor demagóg eszmefuttatásain túl is van élet. Meg aztán tényleg amiatt aggódunk, hogy az orrvérzésig pénzzel kitömött R1-nek most egy kicsivel rosszabb lesz? Ugyanmár...
 #201277  Szerző: noartist
 
Derrick írta: 2023.12.11. 10:02 Izgalmas év elé nézünk , ha Balázsék hallgatottsága sérül Vadon lelépésével, az komoly lábönlövés lesz az R1-nek.
Mégis miért sérülne? Volt már, hogy a Várfoglalók miatt hetekig ketten (vagy mással) vitték a műsort, mégsem állt földbe a hallgatottság.
 #201270  Szerző: Derrick
 
Izgalmas év elé nézünk , ha Balázsék hallgatottsága sérül Vadon lelépésével, az komoly lábönlövés lesz az R1-nek.
 #201205  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Értem most már a lényeget mi volt 12ben. Más idők jártak még akkor az tény.
Most pont hogy a helyi rádiókat teszik tönkre hogy mindenhova a rádió1 kerül és én ismerek embereket akik pont hogy a helyieket szerették jó zenékkel, helyi hírekkel amit ugye az r1 is megad de pl ha visszaemlékeztek rá régen a helyi adás is úgy volt hogy 10től 14 óráig és délben volt élő kívánság műsor legalább is a debrecenin Balogh Vilinél lehetett számokat kérni. Bár akkor abban az időben a pestin is volt meg akkor szerintem minden frekvencián a helyi adások alatt.
 #201163  Szerző: p0tyi
 
Ezen az új frekvenciatérképen sikerült Soltot elhelyezni Dunaföldvártól nyugatra, olyan Cece környékére.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 987