RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #171413  Szerző: Dani
 
noartist írta:
Dani írta:
noartist írta:Távozik Bakai Mátyás, a Radio Plus Kft. ügyvezető igazgatója
Mi lehet az oka a távozásának?
Van egy hivatalos verzió, de állhat bármi egyéb a háttérben, amit sosem tudunk meg valószínűleg.
Azért kérdeztem, mert lemondani akkor szoktak a leggyakrabban, amikor beismerik, hogy valamit rosszul csináltak, általában nem pozitiv oka van.
 #171396  Szerző: RadioFan
 
noartist írta:Távozik Bakai Mátyás, a Radio Plus Kft. ügyvezető igazgatója
Azért valljuk be, elég rendesen megfingatja a médiatanácsot az Interax. Őket kell kihozniuk győztesnek a 88.9-nél, különben nem készülhet semmi jóra az NMHH. Viszont a 104.0-nál meg szintén nem nagyon akarja a békési R1 a hálózatba kapcsolást, hiszen nem tenne jót nekik sem, ha 2 Rádió 1 lenne Békéscsabán. Szerintem a hallgatók 80-90%-a fel sem fogná, hogy mi van.
Nem tudom, kinek szorítsak, hiszen Vajnáék nyomulása undorító, viszont attól az álszentkedéstől is elkap a hányinger, amit a csabaiak leművelnek.
 #171377  Szerző: thenewdeam0n
 
noartist írta:
thenewdeam0n írta:"Cooky hamarosan apa lesz, és közben még szakmát is vált, egy európai légitársaság pilótája lesz." ezekszerint vége a CookyShow-nak. Kíváncsi vagyok kit dobnak be helyette. Gondolom Kovács Ákos-t.
Forrást jelöld meg.
Én kérek elnézést :) https://www.penzcentrum.hu/karrier/mill ... 60123.html
 #171376  Szerző: noartist
 
thenewdeam0n írta:"Cooky hamarosan apa lesz, és közben még szakmát is vált, egy európai légitársaság pilótája lesz." ezekszerint vége a CookyShow-nak. Kíváncsi vagyok kit dobnak be helyette. Gondolom Kovács Ákos-t.
Forrást jelöld meg.
 #171375  Szerző: thenewdeam0n
 
"Cooky hamarosan apa lesz, és közben még szakmát is vált, egy európai légitársaság pilótája lesz." ezekszerint vége a CookyShow-nak. Kíváncsi vagyok kit dobnak be helyette. Gondolom Kovács Ákos-t.
 #171371  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta: Lehet, hogy telephely-probléma van.
Én erősen meglepődnék, ha ilyenen akadnának fenn. Én inkább az akarat hiányát látom most, mert ahol akartak, akarnak indulni, ott mindent megtesznek érte.
Nekem inkább úgy tűnik, hogy elengedték ezt a kérdést és nem tartják annyira fontosnak. A főváros megvan, Székesfehérvár megvan, hogy a kettő közötti településeken mennyire jön, az részletkérdés.
 #171370  Szerző: LuciFerko
 
mlaszlo írta:
RadioFan írta: Meg nyilván a Slágernél is, a 103.8 miatt. Viszont arra kíváncsi leszek, hogy mi lesz arra a megoldás, hogy szóljon a budai agglomerációban, hiszen nem valószínű, hogy oda beszól majd Velencéről (apropó, azzal még mindig nem tudni mi van??), már csak a 90.3 Tilos miatt sem.
Nagy a csend a 90.4-ről, ami meglepő, hiszen más frekvenciákon, amikhez hozzájutnak, a lehető legrövidebb időn belül elindulnak. Itt meg már eltelt kb. 3 hónap már a pályázat nyertesének kihirdetése óta és nem igazán történik semmi.
Persze nem egy nagy városról van szó, de elég nagy területen javítana a vételi lehetőségeken, ahol most a 96.4 problémás, a 103.8 pedig esélytelen a 103.9 miatt.
De az igaz, hogy Budakeszi környékén, a Zsámbéki medencén (amelyek szintén fontos agglomerációs területek) nem fog segíteni semmit. Arra a térségre esetleg a korábban Best of Rock FM által használt frekvenciák lehetnének jók.
Lehet, hogy telephely-probléma van.
  • 1
  • 597
  • 598
  • 599
  • 600
  • 601
  • 987