RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201942  Szerző: robert11
 
Jajj! Csak vasárnap ne legyenek balázsék! Nem kell minden napra főleg az ismétlés.
Musicon is ezt utáltam hogy egy időbe agyon mixelték a napot alssan minden órába volt mix még a madeinhungaryba is délutáni roadshowban is Cookynál is és még este 9 után is egészen hajnalig. Plusz akkor álandóan Bocsiékat ismételgették az Önindító műsort ugyebár.
De ha 4 5 év múlva nem lennének balázsék akkor még is kit tudnátok elképzelni? Balogh Esperest?
Az nem lenne rossz ha mondjuk visszatérne a Kukori Harsányiékkal azt én nagyon szerettem Happy, Harsányi, Hudák jó kis reggeli műsort hoztak össze és ott szerintem soha nem is kaptak büntit.
Szerintem Balázsékat még így se tudná leváltani senki nincs olyan showman jelenleg.
Viszont Esztert kár volt megszavazni mondtam hogy nem kell ide új műsorvezető Juli Anna elegek lettek volna meg Zsül.
Álandóan hiányzik az oké hogy akkor beugrik helyette Juli mert így volt megbeszélve viszont arról nem vol tszó hoyg ennyit fog hiányozni.
Nem vállalta túl ezzel magát? Bele fér még neki ez az idejébe?
Reggel a Best fm a leg jobb én van hogy azt hallgatom ott csak zene megy és néha Mákszem elmond egy két közlekedési hírt. Bár tudom ezek a reggeli showk azért vannak hogy felélinküljenek az emberek munkába menet. Vagy ha már dolgozik, jobban teljen a munkaidő.
Fura amúgy hogy a Best nem csinál reggeli showt mert rajtuk kívül mindenhol van valami műsor reggel.
 #201938  Szerző: nyikolaj
 
Én már nem is hallgatom. Erőltetett lett és szürke.
 #201921  Szerző: Snake005
 
Úgy tűnik, a Balázsék népszerűsége megcsappant Jani távozása óta. Most a szokásosnál erősebben promózzák, hétvégén ezentúl mindkét nap lesz ismétlés/konzerv adás. Én maximum 4-5 évet adok még a műsornak.
 #201894  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2024.03.17. 17:51
Derrick írta:
asr27 írta: 2024.03.12. 16:34
Egyetértek.
Fényévekkel jobb, változatosabb, igényesebb volt a Radio 1 Sivák ideje alatt.
az úgy megvan , hogy sivak alatt volt a legszarabb r1 hallgatottság ? kicsit lapozz vissza az nmhh oldalán megéri .
Kamu méréseknek nem hiszek.
Elképesztő hogy még a mérést is meghamisítják annak érdekében ,hogy ebből is szarul jöjjön ki a sivák. Mindenki összefogott ellene, szerintem a szabadkőművesek és a gyikemberek is benne voltak!
 #201890  Szerző: Dani
 
Arra van bármi bizonyíték, hogy most sokan hallgatják a Rádió1-et?
 #201889  Szerző: asr27
 
Derrick írta:
asr27 írta: 2024.03.12. 16:34
Beci45 írta: 2024.03.12. 15:23 Tiszttartót ideje lenne elengedni, Bertókot visszarakni a Retrora meg a Bestre, z meg ide visszahozni.
Egyetértek.
Fényévekkel jobb, változatosabb, igényesebb volt a Radio 1 Sivák ideje alatt.
az úgy megvan , hogy sivak alatt volt a legszarabb r1 hallgatottság ? kicsit lapozz vissza az nmhh oldalán megéri .
Kamu méréseknek nem hiszek.
 #201887  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2024.03.12. 16:34
Beci45 írta: 2024.03.12. 15:23
zenefalo írta: 2024.03.12. 10:48
A Faded sem kopik ki sosem a rotációból, kb. 65 000 lejátszás után :punch:
Tiszttartót ideje lenne elengedni, Bertókot visszarakni a Retrora meg a Bestre, z meg ide visszahozni.
Egyetértek.
Fényévekkel jobb, változatosabb, igényesebb volt a Radio 1 Sivák ideje alatt.
az úgy megvan , hogy sivak alatt volt a legszarabb r1 hallgatottság ? kicsit lapozz vissza az nmhh oldalán megéri .
 #201859  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2024.03.12. 21:25 Valóban ráférne a Rádió1-re egy zenei igazgató váltás. Kár a Rádió1-ért, ha normális vezetősége lenne, akkor simán tudná pótolni a Petőfi rádió tönkretétele után maradt űrt, de ez a mostani Rádió1 erre alkalmatlan.
Én azt se értem, hogy ezeket a Harry Styles, The Weeknd, Ed Sheeran, Marshmello vagy Jason Derulo zenéket ki vagdosta ki így a rotációból? (Középső kettő esetében nyilván a Blinding Lights és Shape Of You utáni zenékre gondolok, amiket 2-3 éve játszott a R1 is. Az, hogy azt a tömérdek új számukat nem is játsszák, azt meg nem is kommentálom.)
Nem szólnak a Tom Grennan, Michael Patrik Kelly zenék se, azok is bele a mcfly-.sztornóba, pedig anno több slágerüket is játszotta a R1. Ma már elképzelhetetlen, hogy leadják, pedig mind a mai napig adnak ki jó zenéket, amik meg is járják a slágerlistákat, ide meg az a néhány régebbi se elég.
Vagy Peggy Gou, Kylie Minogue, Meduza tavalyi sikerei. Ezeket a mai napig imádják és kérik a helyi rádiók kívánságműsoraiban, itt viszont valami miatt soha többet nem mehet, miközben fél éve meg még hittek ezekben a zenékben.
Igény tehát bizonyosan van rájuk, de a zenei szerkesztőnek valami kényszerképzete lehet, hogy mindenképpen csak 7-8 db 90 perces kazettára ráférő mennyiségű zene mehet rotációban. Ettől ennyire pocsék és élvezhetetlen ez a rádió, már ha néhány magnókazettányi zenével operáló médiumot nevezhetünk rádiónak.
Ez volt Sivák előtt és ez van utána is. A helyi adóknál nincs ilyen bolondéria, örömmel adják a recurrent zenéket 2020 utánról, és nem törölnek le a színről sokat bizonyított és mai napig népszerű zeneszámokat végleg, hogy elfelejtődjenek.
 #201857  Szerző: Dani
 
Valóban ráférne a Rádió1-re egy zenei igazgató váltás. Kár a Rádió1-ért, ha normális vezetősége lenne, akkor simán tudná pótolni a Petőfi rádió tönkretétele után maradt űrt, de ez a mostani Rádió1 erre alkalmatlan.
 #201854  Szerző: Beci45
 
Snake005 írta: 2024.03.12. 16:22 Sivakot a felsőzsolcai testvériség sörözőbe vigyék takarítónak.
A három rádió közül kettőt teljesen elcseszett, egyet pedig egész jól csinált. Szerintem ezek már nem olyan rossz statok, főleg Tiszttartóhoz képest, aki kettőből 0.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 987