RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #155798  Szerző: BroCreSt
 
FM-ről stream-elnek?
Lehet hallani a sercegést.
 #155792  Szerző: janos01
 
Dawe1797 írta:
janos01 írta:
Dawe1797 írta:Fél órán belül kétszer This Is What You Came For :gülü2:
De még ha a zene maga nem lenne olyan könnyen unható...De sajnos 2. hallgatásra már az.
Mér', én ma vagy 8-szor hallottam (Music FM+ R1), és még nem unom :D :D :D

Egyébként, ahogy hallom, az esti Shitben is eléggé meg van kötve Bárányék keze, a nappali zenéket mixelik.
Sajnos, de miért?
 #155786  Szerző: adam1400
 
Wolfman írta:
adam1400 írta: Várom a Kukorit is kivel lesz Ákos :D oltás lenne ha a régiekkel
Egy szóval nem mondta senki, hogy az Kukori lesz.
dehogynem,tegnap mondta Atis
 #155783  Szerző: Milán
 
A zenei szerkesztők olvassák az emailt később , vagy szerkesztik adásba :) A RadioPromo majdnem hogy azonnal elküldi az új dalokat, illetve a legtöbb külföldi "slágernek" van magyar kiadója.
 #155782  Szerző: djlacee
 
Sakál írta:Az átlag hallgató baromira nem ilyen. Az átlag hallgató még nagyon szívesen meghallgatja a How Deep Is Your Love-ot, a The Girl Is Mine-t vagy az Ain't Nobody-t. Szóval nem elbaszott valami attól, hogy a potenciális közönség egy speciális (kis) része számára nem megfelelő. Te amúgy szakmabeli vagy, vagy lelkes műkedvelő? :)
Ezzel nem értek egyet, szerintem Magyarországon sincsenek ennyire lemaradva az emberek. Vagy még mindig megvan a vasfüggöny, és ide később jutnak el a dolgok? Mert a Kronehit például nagyon nem itt tart már.
 #155781  Szerző: szabogabor10
 
Sakál írta: Te amúgy szakmabeli vagy, vagy lelkes műkedvelő? :)
Nem vagyok szakmabeli, az kéne még csak nekem (meg másoknak). :D
Egyszerűen követem a nemzetközi trendeket, gyakran hallgatom a Capital FM-et, Kronehitet.
Egyébként hallgatom is a Music FM-et pont azért, mert egyszerűen frissebb (és dance-esebb) a R1-nél.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, a zemberek mennyire követik itthon a nemzetközi listákat.
 #155779  Szerző: Wolfman
 
adam1400 írta: Várom a Kukorit is kivel lesz Ákos :D oltás lenne ha a régiekkel
Egy szóval nem mondta senki, hogy az Kukori lesz.
 #155778  Szerző: Milán
 
Ez a játék azért vicc valamilyen szinten, mert oké hogy Wellhello játék egy budapesti rádióban. DE!
Az emberek 85%-a ezért nem fog lejönni Siófokra (évek, és tapasztalat)
Szóval nem tudom mekkora igény lesz erre a játékra. Meglátjuk!
 #155772  Szerző: adam1400
 
Holnaptól már lesz Wellhello játék? akkor majd jön mégtöbb hallgató :D

Várom a Kukorit is kivel lesz Ákos :D oltás lenne ha a régiekkel
 #155771  Szerző: Sakál
 
szabogabor10 írta:Robin Schulz - Sugar :hit:
És az a baj, hogy ráadásul heavy rotation-ben játszák ezeket.
LG kolléga csinált egy listát itt nemrég (4. oldal), na azokat lehetne jelen pillanatban heavy rotaion-be tenni. Egy óriási tévedés ez a rádió.
Az első kivételével pontosan azok mennek a Music FM-en, hallgasd azt, ennyit tudok javasolni. Egyébként az, hogy neked mi tetszene, egyáltalán nem biztos, hogy egybevág azzal, amit a célközönség szeretne. Abból, hogy te vagy én, akik zenebuzik vagyunk, és figyeljük az új megjelenéseket, nemzetközi listákat, stb., már "réginek" és unalmasnak találunk egy féléves-egyéves-másfél éves zenét, nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Az átlag hallgató baromira nem ilyen. Az átlag hallgató még nagyon szívesen meghallgatja a How Deep Is Your Love-ot, a The Girl Is Mine-t vagy az Ain't Nobody-t. Szóval nem elbaszott valami attól, hogy a potenciális közönség egy speciális (kis) része számára nem megfelelő. Te amúgy szakmabeli vagy, vagy lelkes műkedvelő? :)
  • 1
  • 893
  • 894
  • 895
  • 896
  • 897
  • 987