RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201553  Szerző: asr27
 
dkvalmos írta:Nem is akartam vitatkozni, ebben a topikban nincs értelme, ez már rég kiderült. A Rádió 1 dolgozhatna akár 5000 zenés rotációval is, a Music FM-fanok akkor is itt elégedetlenkednének, hogy miért nincsenek House zenék és heti 15 új dal.
Én kijavítottam két hülyeséget, ami - sima, név nélküli fórumtagtól - elnézhető lenne, de az admin, aki egy médiával foglalkozó hírportálnak ír cikkeket, ne írjon már be ide baromságokat a szabad véleménynyilvánítás jegyében. Hozzátenném, az egész Media1-re ez jellemző sajnos, ha kell, ha nem, ironikus hangnemben politizál, közben egy csomó cikk tele van tárgyi tévedésekkel, csúsztatásokkal.
Hogy jön ide Média 1 hírportál? Ennek a fórumnak semmi köze a Média 1-hez, agymosottkám.
Hallgasd csak nyugodtan egész nap a Rádió1-et, ahol csak igazi lejárt sláger megy. ;)
 #201552  Szerző: dkvalmos
 
Nem is akartam vitatkozni, ebben a topikban nincs értelme, ez már rég kiderült. A Rádió 1 dolgozhatna akár 5000 zenés rotációval is, a Music FM-fanok akkor is itt elégedetlenkednének, hogy miért nincsenek House zenék és heti 15 új dal.
Én kijavítottam két hülyeséget, ami - sima, név nélküli fórumtagtól - elnézhető lenne, de az admin, aki egy médiával foglalkozó hírportálnak ír cikkeket, ne írjon már be ide baromságokat a szabad véleménynyilvánítás jegyében. Hozzátenném, az egész Media1-re ez jellemző sajnos, ha kell, ha nem, ironikus hangnemben politizál, közben egy csomó cikk tele van tárgyi tévedésekkel, csúsztatásokkal.
 #201550  Szerző: shadoe
 
dkvalmos írta: 2024.01.10. 11:50
Nem minősítettem a Rádió 1-et egy szóval sem. Kijavítottam a valótlan állításokat barátunk kommentjéből.
Nem kijavítottad, hanem játszod az erkölcscsőszt és fröcsögtél egyet. Olyasmiket írtál, hogy csúsztatásokkal van tele a kommentje és elfogult a hozzászólás, és még te állítod be magad objektívnek.
Hogy a karma visszanyaljon, én is kijavítalak téged: a szabad véleménynyilvánítás, ami még jogos is, az nem egyenlő elfogultság, az apró tárgyi tévedés, ami előfordult a kommentjében, az pedig nem csúsztatás. A lényeget mindannyian értettük, téged kivéve.
Érdemben nem tudtál azzal vitatkozni, amit a R1-ben uralkodó állapotokról írt, sem a rádió szakmához és rádiózáshoz, sem a hallgatókhoz való hozzáállásáról, ami amúgy színtiszta igazság volt, és maximálisan egyetértettünk itt sokan vele, te pedig érvek és a R1-et megvédő muníció helyett ostoba módon kötözködtél egyet, maradjunk ennyiben!
 #201548  Szerző: altermanus
 
én értem asr27 álláspontját. Aki nem ért vele egyet a fideszes :troll:
 #201547  Szerző: dkvalmos
 
asr27 írta: 2024.01.09. 20:09 És még mindig van, aki előszeretettel védi ezt a hulladék rádiót, amely semmit nem fejlődött az elmúlt 3 évben!
Sivák idején tudtam fél óránál tovább hallgatni elkapcsolás nélkül, utoljára ezt a szennyet..
Nem minősítettem a Rádió 1-et egy szóval sem. Kijavítottam a valótlan állításokat barátunk kommentjéből.
 #201543  Szerző: Kovi02
 
asr27 írta: 2024.01.09. 20:09 És még mindig van, aki előszeretettel védi ezt a hulladék rádiót, amely semmit nem fejlődött az elmúlt 3 évben!
Sivák idején tudtam fél óránál tovább hallgatni elkapcsolás nélkül, utoljára ezt a szennyet..
A Live Mix,DS és WIM még mindig rendben vannak,sok környékbeli ország hasonló célközönségű rádiójához képest pedig nincs lemaradva ,szerintem. :D
 #201542  Szerző: asr27
 
dkvalmos írta:
noartist írta: 2024.01.09. 16:52 Bravó. Ha új zene, akkor Rádió 1!
Ezer éve nem használja ezt a jelmondatot a rádió.
Azt már végképp nem értem, hogy a sokéves music menuket miért nem lehet már végre lecserélni? (...) a 2020 körüli arculati elemeken, music menukön legalább frissítsünk kicsit???????????????
A zenék között hallható music mixek tavaly húsvét körül lettek cserélve, a helyi reklámablakban hallható fillerek 2021 vége felé.

Bocsi, nem kötekedésnek szánom, de egy médiával foglalkozó szakportál (?) újságírójára nem vet túl jó fényt, ha ilyen elfogult és csúsztatásokkal teli kommentet ír egy internetes fórumra, aminek még adminja is.
És még mindig van, aki előszeretettel védi ezt a hulladék rádiót, amely semmit nem fejlődött az elmúlt 3 évben!
Sivák idején tudtam fél óránál tovább hallgatni elkapcsolás nélkül, utoljára ezt a szennyet..
 #201541  Szerző: Dani
 
zoLee írta: 2024.01.09. 19:30 Látszat demokráciában látszat rádiózás.

Ennél már csak rosszabb lesz, jobb nem :punch: :hit:

Pláne ahogy telnek az évek, egyre több ember teheti meg magának, hogy mobilneten spotit/yt-ot hallgasson.
Online rádiók is vannak bőven, ahol van duma/hírek, nemcsak egy zenelista.
Minek erőltessék meg magukat, ezzel ők is tisztában vannak.

A Rádió 1 szó szerint csak arra jó, hogy a háttérben menjen valami, ne legyél csöndben ha épp nincs kezedben mobil/laptop.
Élvezeti cikknek már hosszú évek óta nem mondanám...

Én csak azokat a mazohistákat nem értem, akik komoly rajongással hallgatják, akár egész nap, sőt oda is figyelnek hogy mi szól és ki vannak békülve azzal hogy MAI (2023-24es) zenét nem hallanak, hanem elfogadják hogy van helyette Britney Spears - Toxic (ami már egy ideje retronak számít) mint igazi mai sláger, meg Dance Monkey, ráadásul még a kívánságműsorba is betelefonálnak és rábízzák magukat a zeneszerkesztőre, aki úgyis azt a szart rakja be amit akar...
És fel sem fogják, hogy a rádió koncepciója, miszerint kérhetsz "MAI" zenét de helyette úgyis egy 10-20 éveset kapsz, elég fals, át vannak verve.

Itt ebben az országban amúgyis mindenkinek megfelel minden.
Sajnálom, de nagyon nehéz nem politizálni...
De így van.
A nagy átlag beletörődik mindenbe amit lát, amit hall, amit mondanak neki, amit tesznek körülötte. A magyar erre lett nevelve.

Ha 2ezer forint egy kiló kenyér - jólvanazúgy.
Ha gyúcsány' lenne porondon, még drágább lenne, szóval hálát adhatunk annak ami most van! (sok efféle megnyilvánulást hallottam/olvastam már)

A Rádió 1 évek óta ugyanazt a 200 db tracket játsza? - jólvanazúgy.
Rihanna - Pon de replay mint újnak beharangozott zene? - jólvanazúgy.
Hisz a rádióban/tévében nem hazudnak!!!!444!!!

Ez van, és ez lesz a jövőben is.

OFF: a napokban felleltem régi Rádió Deejay-s archív felvételeket.
Hihetetlen, hogy 20 éve milyen minőségi produktumok voltak kishazánkban, telített volt a piac.
És visszanézve, mára hova jutottunk... :(
Ami még szomorú ezen kívül, hogy a Rádió1 miatt a Petőfi is be lett darálva, lényegében a Petőfi volt az az egyetlen rádió, amelyik felvállalta az újdonságokat tavaly októberig, de a Rádió1 miatt ennek is vége.
 #201540  Szerző: zoLee
 
Látszat demokráciában látszat rádiózás.

Ennél már csak rosszabb lesz, jobb nem :punch: :hit:

Pláne ahogy telnek az évek, egyre több ember teheti meg magának, hogy mobilneten spotit/yt-ot hallgasson.
Online rádiók is vannak bőven, ahol van duma/hírek, nemcsak egy zenelista.
Minek erőltessék meg magukat, ezzel ők is tisztában vannak.

A Rádió 1 szó szerint csak arra jó, hogy a háttérben menjen valami, ne legyél csöndben ha épp nincs kezedben mobil/laptop.
Élvezeti cikknek már hosszú évek óta nem mondanám...

Én csak azokat a mazohistákat nem értem, akik komoly rajongással hallgatják, akár egész nap, sőt oda is figyelnek hogy mi szól és ki vannak békülve azzal hogy MAI (2023-24es) zenét nem hallanak, hanem elfogadják hogy van helyette Britney Spears - Toxic (ami már egy ideje retronak számít) mint igazi mai sláger, meg Dance Monkey, ráadásul még a kívánságműsorba is betelefonálnak és rábízzák magukat a zeneszerkesztőre, aki úgyis azt a szart rakja be amit akar...
És fel sem fogják, hogy a rádió koncepciója, miszerint kérhetsz "MAI" zenét de helyette úgyis egy 10-20 éveset kapsz, elég fals, át vannak verve.

Itt ebben az országban amúgyis mindenkinek megfelel minden.
Sajnálom, de nagyon nehéz nem politizálni...
De így van.
A nagy átlag beletörődik mindenbe amit lát, amit hall, amit mondanak neki, amit tesznek körülötte. A magyar erre lett nevelve.

Ha 2ezer forint egy kiló kenyér - jólvanazúgy.
Ha gyúcsány' lenne porondon, még drágább lenne, szóval hálát adhatunk annak ami most van! (sok efféle megnyilvánulást hallottam/olvastam már)

A Rádió 1 évek óta ugyanazt a 200 db tracket játsza? - jólvanazúgy.
Rihanna - Pon de replay mint újnak beharangozott zene? - jólvanazúgy.
Hisz a rádióban/tévében nem hazudnak!!!!444!!!

Ez van, és ez lesz a jövőben is.

OFF: a napokban felleltem régi Rádió Deejay-s archív felvételeket.
Hihetetlen, hogy 20 éve milyen minőségi produktumok voltak kishazánkban, telített volt a piac.
És visszanézve, mára hova jutottunk... :(
 #201539  Szerző: dkvalmos
 
noartist írta: 2024.01.09. 16:52 Bravó. Ha új zene, akkor Rádió 1!
Ezer éve nem használja ezt a jelmondatot a rádió.
Azt már végképp nem értem, hogy a sokéves music menuket miért nem lehet már végre lecserélni? (...) a 2020 körüli arculati elemeken, music menukön legalább frissítsünk kicsit???????????????
A zenék között hallható music mixek tavaly húsvét körül lettek cserélve, a helyi reklámablakban hallható fillerek 2021 vége felé.

Bocsi, nem kötekedésnek szánom, de egy médiával foglalkozó szakportál (?) újságírójára nem vet túl jó fényt, ha ilyen elfogult és csúsztatásokkal teli kommentet ír egy internetes fórumra, aminek még adminja is.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 987