RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #174356  Szerző: nyikolaj
 
Elsőre is kilehet találni a dalt rengeteg esetbe. Könnyű,hisz csak a Radio 1 repertoárjai közül adnak bejátszásokat.Ha az ember felébred álmából és 1,2 másodpercet meghall belőlük,fújnia kell! Eléggé agyon vannak játszva.A probléma inkább ott van,hogy lehetetlen bekerülni.
 #174352  Szerző: RadioFan
 
robert11 írta:Azért valljuk be elég jó fül kell hozzá hogy valaki elsőre eltalálja a dalt nem tudom eddig sikerült e valakinek. Még másodjára csak csak eltalálja az ember de inkább harmadjára. aki akkor nem találja el az már tényleg elég fura.
Én amikor hallgattam és játék volt, az esetek 70-80%-ában felismertem az adott dalt az első bejátszásnál. Nekem inkább az a tapasztalatom, hogy volt olyan dal (pl. Vente Pa’Ca), ami azért annyira nincs túltolva, ráadásul egyik részlet sem a refrénből volt, nem is nyert semmit a hallgató. De sokkal gyakrabban esett meg, hogy az 1 mp-es részlet is egy agyonjátszott dalból (a Can’t stop the feeling-es játék ugrott be) is pont a refrén elejéből volt bejátszás, amit szerintem 10-ből 10 hallgató felismert volna. Szóval ha van szerencséje bekerülni az embernek, szerintem 50-et simán zsebre lehet tenni.
 #174351  Szerző: robert11
 
Azért valljuk be elég jó fül kell hozzá hogy valaki elsőre eltalálja a dalt nem tudom eddig sikerült e valakinek. Még másodjára csak csak eltalálja az ember de inkább harmadjára. aki akkor nem találja el az már tényleg elég fura.
A koppintásról meg csak annyit hogy mindíg így volt ez a televíziózás történetében mindkét csatorna koppintotta egymást mind a valóságshowkal, mind pedig a tehetségkutatók sorozatok kapcsán úgy hogy én ezen már nem lepődöm meg.
Én is rájöttem hogy a piramis hasonlít a falhoz vagy a fal a piramishoz csak az egyikben Buci van, míg a másikban Balázs.
 #174347  Szerző: Chucky
 
tomee írta:Érdekes volt amúgy hallgatni a héten a 100 ezer ft-os játékot, mert konkrétan sok esetben kiderült, hogy annak ellenére sem ismeri rengeteg ember (én sem, direkt teszteltem magamon) a rongyosra játszott zenék pontos címét és előadóját, hogy napi szinten vannak rotációban évek óta, nem csak a R1-en.
Valószínű, mert nem nagyon "mozgatja" meg az embereket az adott zene.
Ha nekem tetszik valami, annak azért utánanézek, hogy ki az előadó és mi a címe.
 #174344  Szerző: tomee
 
Érdekes volt amúgy hallgatni a héten a 100 ezer ft-os játékot, mert konkrétan sok esetben kiderült, hogy annak ellenére sem ismeri rengeteg ember (én sem, direkt teszteltem magamon) a rongyosra játszott zenék pontos címét és előadóját, hogy napi szinten vannak rotációban évek óta, nem csak a R1-en.
 #174318  Szerző: LuciFerko
 
tomee írta:
LuciFerko írta:ezért perelhető a Tv2 amúgy? Mármint a jogtulajdonos részéről.
Azt hiszem, hogy perelni fognak miatta, de a Tv2 már így is jól járt. Mindenesetre az emberek agyába már a Piramis égett be sőt, sokan azt hiszik, hogy a Piramist vezeti Balázs....
Gratulálok :gülü2:
 #174317  Szerző: tomee
 
LuciFerko írta:ezért perelhető a Tv2 amúgy? Mármint a jogtulajdonos részéről.
Azt hiszem, hogy perelni fognak miatta, de a Tv2 már így is jól járt. Mindenesetre az emberek agyába már a Piramis égett be, sőt, sokan azt hiszik, hogy a Piramist vezeti Balázs....
 #174316  Szerző: LuciFerko
 
tomee írta:A Fal az eredeti, mert az RTL megvette a jogokat az Endemoltól, viszont csak tavasszal terveztek vele indulni, és ezt forgatja Balázs.

Közben a Piramist elkezdte ez alapján a TV2 sokkal előbb leforgatni kb. úgy, mint anno a Való Világot az RTL a Big Brother mintájára, emiatt úgy tűnhet, hogy az RTL koppintott róluk.
ezért perelhető a Tv2 amúgy? Mármint a jogtulajdonos részéről.
 #174315  Szerző: tomee
 
A Fal az eredeti, mert az RTL megvette a jogokat az Endemoltól, viszont csak tavasszal terveztek vele indulni, és ezt forgatja Balázs.

Közben a Piramist elkezdte ez alapján a TV2 sokkal előbb leforgatni kb. úgy, mint anno a Való Világot az RTL a Big Brother mintájára, emiatt úgy tűnhet, hogy az RTL koppintott róluk.
 #174314  Szerző: kukac
 
tomee írta:Jó, de egy ilyen jelenséget hogy lehet 16+ alatti tartalommal tálalni? :)

Engem inkább az gondolkodtatott el a sztoriban, hogy mennyire beteg jövő felé tart a világ, és hogy mennyire ingerküszöb alá szorultak mostanra az ilyen jellegű témák.
Aki amúgy látta a Westworld-öt, nagyjából érti, hogy itt már nem csupán csak arról volt szó, és ez a beszélgetésben is kiderült, hogy bevittek egy "szex babát".

Bár valóban nem biztos, hogy ez egy délelőtt 9 órai tartalomnak felel meg. Nem mintha a neten nem lehetne ennél sokkalta durvább dolgokat találni kb. 5 mp alatt.
sehogy, de nem is fér be bármilyen téma ebbe az idősávba.
  • 1
  • 549
  • 550
  • 551
  • 552
  • 553
  • 987