RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #151958  Szerző: Dani
 
Pletykák szerint a MusicFM kicsinálása a legfőbb célja az új rádiónak majd...
 #151955  Szerző: Gr3g0ry
 
14 éves korban a gyerekeknek már konkrét elképzelésük van arról, milyen típusú zenéket szeretnének hallani. 30 éves kor körül ez megint változik, úgyhogy mondhatjuk, hogy a célközönségünk a 12-29 közti fiatalok.
Ez már nem jó jel.... :ayfkm:
 #151953  Szerző: mihalylovics
 
Kovi02 írta:
Dani írta:A neve tulajdonképpen mindegy, az a lényeg, hogy jó lenne végre, ha felesleges dumák helyett ez az új rádió már végre szinte csak a zenére koncentrálna, hiányzik az éterből a valódi zenés rádió nagyon!
Europa 2/Funradio? :D
Funradio inkább Hot AC, ez meg CHR/Top40-nek ígérkezik, így biztosan nem lesz azonos :) Europa 2? Annak mondjuk örülnék :)
 #151952  Szerző: asr27
 
A Rádio1 volt chr top40, és azt csiripelik a madarak, hogy a 96,4-en egy top40 "stílusú" rádió fog indulni.
csak érdekességképp: nemrég törölték a Roxy hivatalos fb oldalát.
 #151951  Szerző: Dani
 
asr27 írta:
samsung írta:lehet tudni melyik régebbi rádió jöhet szóba? Rise,roxy face,deejay?
R1
A 96.4 miatt inkább a Roxyt tudom elképzelni...
 #151950  Szerző: asr27
 
samsung írta:lehet tudni melyik régebbi rádió jöhet szóba? Rise,roxy face,deejay?
R1
 #151949  Szerző: álnokfutó
 
samsung írta:lehet tudni melyik régebbi rádió jöhet szóba? Rise,roxy face,deejay?
Danubius?
 #151945  Szerző: samsung
 
lehet tudni melyik régebbi rádió jöhet szóba? Rise,roxy face,deejay?
 #151943  Szerző: Kovi02
 
djlacee írta:
Kovi02 írta: Europa 2/Funradio? :D
Pofáznak azokon is eleget, csak azt nem értem
De sokkal elviselhetőbb arányban,nem?.
asr27 írta: Nem várok tőle sokat. kb Ozone szerűség lesz, ha lehet hinni a mostani információknak. Nekem nem jön be az, hogy 2 óránként ismételnek egy zenét.
Gondolom este meg discoshit lesz ezen is.
Az nekem sem jönne be,hogy 2 óránként ismételnének,kb. olyan arányban kéne,mint a szerb Play(kb. egy zenét napi max. 2-szer.,mondjuk ott kb 50x nagyobb zenetár van :D )
  • 1
  • 981
  • 982
  • 983
  • 984
  • 985
  • 988