RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #196002  Szerző: p0tyi
 
adam1400 írta: 2022.02.08. 08:04
p0tyi írta: 2022.02.07. 23:48 Csak a tatabányai 102.5 és a fehérvári 99.8 lesz vételkörzet-bővítés, a többi freki marad hálózatba kapcsolódó.
A Médiatanács 63/2022. (II. 1.) számú, valamint 64/2022. (II. 1.) számú döntésére tekintettel
kezdeményezi a Radio Plus Kft. Nyíregyháza 91,1 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási
jogosultságára (hálózatba kapcsolódó médiaszolgáltatás) vonatkozó hatósági szerződésének
módosítását, az előterjesztésben foglaltak szerint, a Radio Plus Kft. Budapest 89,5 MHz
médiaszolgáltatási jogosultsága (hálózatos médiaszolgáltatás) vételkörzetének bővítése okán.

Hát akkor furán fogalmaznak, mert nekem ebből az jön le, hogy a 91,1 is vb a 89,5-nek. És az összes vidéki R1 ugyanígy fel van sorolva.
Igen, jogásznyelv, de az van amit írtam. A hálózatos partnerek szerződéseit módosítani kellett a két új frekvencia miatt.
 #196001  Szerző: adam1400
 
p0tyi írta: 2022.02.07. 23:48 Csak a tatabányai 102.5 és a fehérvári 99.8 lesz vételkörzet-bővítés, a többi freki marad hálózatba kapcsolódó.
A Médiatanács 63/2022. (II. 1.) számú, valamint 64/2022. (II. 1.) számú döntésére tekintettel
kezdeményezi a Radio Plus Kft. Nyíregyháza 91,1 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási
jogosultságára (hálózatba kapcsolódó médiaszolgáltatás) vonatkozó hatósági szerződésének
módosítását, az előterjesztésben foglaltak szerint, a Radio Plus Kft. Budapest 89,5 MHz
médiaszolgáltatási jogosultsága (hálózatos médiaszolgáltatás) vételkörzetének bővítése okán.

Hát akkor furán fogalmaznak, mert nekem ebből az jön le, hogy a 91,1 is vb a 89,5-nek. És az összes vidéki R1 ugyanígy fel van sorolva.
 #195999  Szerző: KPLR
 
Szia :)
És szerinted mikor fog majd csatlakozni ez a 2 freki a hálózathoz? Kb fél év múlva ?
Kíváncsi leszek arra, milyen lesz mind a 2 minősége, és lefedettsége majd, illetve egyéb nem várt technikai probléma mentesen működők lesznek e :) :yeah: :D
 #195997  Szerző: p0tyi
 
Csak a tatabányai 102.5 és a fehérvári 99.8 lesz vételkörzet-bővítés, a többi freki marad hálózatba kapcsolódó.
 #195996  Szerző: nermalcat
 
Most akkor csak Tatabánya és Székesfehérvár megy VKB-be, vagy az összes többi is?
 #195994  Szerző: adam1400
 
p0tyi írta: 2022.02.07. 22:01 Nem lesz, félreértetted.
úgy értem hogy vételkörzet bov lesz sok helyen
 #195993  Szerző: p0tyi
 
Nem lesz, félreértetted.
 #195992  Szerző: adam1400
 
közben csendben országos lesz a rádió 1 pár nap múlva. ma került ki a múlt heti jegyzőkönyv
 #195982  Szerző: shadoe
 
knoskamatee írta: 2022.02.02. 19:20 a Fly logikát nézve nem tudom megérteni, hogy egy "Doja Cat - Woman" vagy egy "The Weeknd - Sacrifice" miért nem fér bele a playlistbe
Távol áll tőlem, hogy védjem ezt a rádiót, de a Woman megy már egy bő hete, tudtommal a Top 50-nek is része lett.
Sok igazságot írtál amúgy szerintem, én azzal szállnék vitába, hogy szerintem az átlaghallgató se feltétlen teker el mondjuk az új Years & Years, Minelli, vagy a már bejáratott Coldplay/BTS, Milky Chance, Jason Derulo, Ed Sheeran, Justin Bieber, Lost Frequencies vagy Purple Disco Machine/Eyelar zenékről.
Ezek annyira fülbemászó, és tkp. már ismert, máshol bőven hallható zenék, hogy ezek nem eltekerősek. Sőt, kíváncsi lennék, hány hallgató tekerne el mondjuk a Havana, Say So, Blinding Lights, Shape Of You, Love Me Like You Do, Con Calma és High Hopes örökbecsű zenékről és hány a felsorolt az újakról. Én biztos, hogy az utóbbiakról tekerek el, akármelyik rádió is adja.
Ja, és egy másik kommenthez: szerintem se Mike Posner 8 éves zenéjét (és csak azt az egyet) kéne az arcunkba tolni - nekem nem a 8 éves zenével van a bajom, hanem ne állandóan ezt halljam. Dolgozzanak tényleg bővebb repertoárból, ha már ennyire "büdös" az új zenéket felfedezni és bejáratni. Pl. ma lement pl. David Guettától a "Dangerous", ami távolról sem dögunalom, na ilyen irányba mehetne a régebbi dalok-szekció tovább, a Havana-Shape Of You baráti kört meg lehetne végre likvidálni.
 #195980  Szerző: knoskamatee
 
Jozsfm964 írta: 2022.02.02. 19:14
almos629 írta: 2022.02.02. 17:00 Hát elég gáz egy rádiót 10 percnyi műsor alapján megítélni.
Ma már egy rádiót hallgatni se kell hozzá.
Picit kutakodsz a neten, megnézed a napi tracklistákat, és még azt is meg tudod nézni, hogy napi mennyi zenét játszanak le. Plusz meg tudod nézni az ismétlések számát, meg ha egy picit képben vagy mi-mikor jelent meg, akkor azzal sem tudnak becsapni, hogy igazi mai sláger. Bár az utóbbival egy átlag abszolút nincs képben.
osztom, de a teljes kép érdekében érdemes belehallgatni, mert az is fontos, hogy hogyan tálalják ezeket a zenéket.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 987