RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #201640  Szerző: asr27
 
Laci95 írta:Siófok 92,6 MHz – közlemény benyújtott pályázati ajánlatról
Közzétéve: 2024. január 25.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa 2023. december 15. napján pályázati felhívást tett közzé a Hatóság honlapján és hirdetményi úton a Siófok 92,6 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára.

A pályázati ajánlatok beadásának napján, 2024. január 25-én egy pályázati ajánlatot nyújtottak be. A pályázó adatai a következők:

Ön itt van
Szakmai érdekeltek Hírek
Fonyód 101,3 MHz – közlemény benyújtott pályázati ajánlatról
Közzétéve: 2024. január 17.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa 2023. december 15. napján pályázati felhívást tett közzé a Hatóság honlapján és hirdetményi úton a Fonyód 101,3 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára.

A pályázati ajánlatok beadásának napján, 2024. január 17-én egy pályázati ajánlatot nyújtottak be.

A pályázó adatai a következők:

A pályázó adatai
Pályázó neve Pályázó címe
Radio Plus Kft. 1016 Budapest, Hegyalja út 7-13. IV. em. 92.6/101.3 Rádió 1 készülnek a nyári szezonra
A többszörös büntetések miatt elvileg nem pályázhatna. Vagy rosszul tudom? Csak hosszabbítást nem kaphatnának?

Nyilván rájuk nem azok a törvények vonatkoznak, mint anno a Music FM-re, így biztosan maradhatnak a Balatonnál.
 #201637  Szerző: Laci95
 
Siófok 92,6 MHz – közlemény benyújtott pályázati ajánlatról
Közzétéve: 2024. január 25.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa 2023. december 15. napján pályázati felhívást tett közzé a Hatóság honlapján és hirdetményi úton a Siófok 92,6 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára.

A pályázati ajánlatok beadásának napján, 2024. január 25-én egy pályázati ajánlatot nyújtottak be. A pályázó adatai a következők:

Ön itt van
Szakmai érdekeltek Hírek
Fonyód 101,3 MHz – közlemény benyújtott pályázati ajánlatról
Közzétéve: 2024. január 17.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa 2023. december 15. napján pályázati felhívást tett közzé a Hatóság honlapján és hirdetményi úton a Fonyód 101,3 MHz helyi vételkörzetű rádiós médiaszolgáltatási lehetőség használatára.

A pályázati ajánlatok beadásának napján, 2024. január 17-én egy pályázati ajánlatot nyújtottak be.

A pályázó adatai a következők:

A pályázó adatai
Pályázó neve Pályázó címe
Radio Plus Kft. 1016 Budapest, Hegyalja út 7-13. IV. em. 92.6/101.3 Rádió 1 készülnek a nyári szezonra
 #201633  Szerző: robert11
 
Na ma jó volt Balázséknál a hírek után David Guetta és Bebe Rexha one in a milionját adták le.
Ehr is Ehr már nagyon rég óta adja ezt a számot.
Ha már djk Bárány és csapata bírják a leg több éve a discoshit csapata mert a shit már 2005 óta szól a rádió1en.
Igaz a 12es megszűnést követően ugye csak a pécsin voltak hallhatóak és sok más rádió vette át a sugárzásukat Ózonfm me gilyenek Szolnokfm de ezt nekik sikerült áthidalni ja meg nyíregyházi rádió.1 ugye de én azt nem értettem, hogy Budapesten hogy nem volt olyan rádió, amelyik sugározta volna a műsort.
Volt ilyen terv, de szerintem úgy gondolták hogy elég a budapestieknek ha a musickillers hallgatják nem kell nekik discoshit mert ugye akkor a mix műsorok közül a killers volt esténként hallható a musicon ahova pár régi shites dj is bekerült ugye biztos emlékeztek rá.
13 november vége decembe elején kerültek be ezek a djk Antonyo, Lauer, Sonyeec ő nem volt ugye na ha már itt tartunk azért ugye a shit is változott az óta mármint a kezdetek óta mert annó 8tól éjfélig ment, 8tól 9ig volt slágerlista és utána kezdőtött a mix most meg a slágerlista is mixben megy már évek óta és a slágerlistákon is lehetett hallani új zenéket.
MiMinistri of sound volt ugye péntekenként meg a shit előtt ugye erről mrá írtam mikor Whiteboy in the mix volt meg vele is volt slágerlista.
Sokmindenről lehetne itt még szót elyteni néhány régi időszakról írtam is már mint 2001 2002 az egyik bejegyzésem alatt így abba most nem mennék bele.
Érdekes lett volna ha még Bárány is átkerült volna annó a musicfmre. Vajon nem ajánlottak neki ott állást? Csak esetleg nem akarta elvállalni mert ez is előfordulhatott.
Békéscsabain nem tudom ment e abban az időben a shit így erről inkább nem írnék mármint ha a 12 13as évet ha nézzük meg az azt kvövető éveket míg nem szólt újra Pesten a rádió1.
 #201627  Szerző: asr27
 
troll írta:
shadoe írta: 2024.01.21. 21:11
Pár hete kidobta a facebook egy 8 évvel ezelőtti bejegyzésem, ahol ki tudja már miért, de megemlítettem pár zenét, amik akkoriban nagyon zavartak, mert indokolatlanul agyon voltak akkor játszva.
Ezen a fórumon is fárasztó ez a csávó, de most már a szerencsétlen Facebook ismerőseit is sajnálom.
Nálad fárasztóbb nem igazán van itt a fórumon.
 #201623  Szerző: djlacee
 
shadoe írta: 2024.01.21. 21:11 Egyébként ebben az évben tettek rotációba már új zenét?
nem.
https://musorlista.hu/radio/radio1/index_ujdonsagok.php
 #201622  Szerző: troll
 
shadoe írta: 2024.01.21. 21:11
Pár hete kidobta a facebook egy 8 évvel ezelőtti bejegyzésem, ahol ki tudja már miért, de megemlítettem pár zenét, amik akkoriban nagyon zavartak, mert indokolatlanul agyon voltak akkor játszva.
Ezen a fórumon is fárasztó ez a csávó, de most már a szerencsétlen Facebook ismerőseit is sajnálom.
 #201617  Szerző: shadoe
 
Gyurii írta: 2024.01.21. 11:58 Ez az a rádió, amit ha 10 évig külföldön lettem volna, és hazajövök ugyanazt hallom, mint mikor kimentem...

"Viccet félretéve", kíváncsi leszek The Weeknd & Madonna - Popular mikor kerül be a rotációba, amit hallhatnak az emberek az elkövetkező 15 évben mai slágerként napi 5x. :gülü:
Pár hete kidobta a facebook egy 8 évvel ezelőtti bejegyzésem, ahol ki tudja már miért, de megemlítettem pár zenét, amik akkoriban nagyon zavartak, mert indokolatlanul agyon voltak akkor játszva.
Teljesen ledöbbentem. Eltelt nyolc év, és visszaolvastam azokat a kiirthatatlan számokat, amiket még ma is ugyanúgy nyom a rádió.
Egyébként ebben az évben tettek rotációba már új zenét?
 #201616  Szerző: Dani
 
Gyurii írta: 2024.01.21. 11:58 Ez az a rádió, amit ha 10 évig külföldön lettem volna, és hazajövök ugyanazt hallom, mint mikor kimentem...

"Viccet félretéve", kíváncsi leszek The Weeknd & Madonna - Popular mikor kerül be a rotációba, amit hallhatnak az emberek az elkövetkező 15 évben mai slágerként napi 5x. :gülü:
Elég vicces, hogy már a SlágerFM is naprakészebb mai slágerekben, mint a Rádió1...
 #201615  Szerző: Gyurii
 
Ez az a rádió, amit ha 10 évig külföldön lettem volna, és hazajövök ugyanazt hallom, mint mikor kimentem...

"Viccet félretéve", kíváncsi leszek The Weeknd & Madonna - Popular mikor kerül be a rotációba, amit hallhatnak az emberek az elkövetkező 15 évben mai slágerként napi 5x. :gülü:
 #201610  Szerző: Attis
 
troll írta: 2024.01.19. 19:47
shadoe írta: 2024.01.19. 17:22 ... amire egyébként több bejegyzésemben is céloztam.

...ami rohadtul unalmas már, és baromira nem érdekel senkit.
És sajnos igazad van.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 987