RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #171118  Szerző: BroCreSt
 
Lassan az összes helyi rádió Rádió 1 lesz, az unalmas, agyonjátszott mai slágerekkel együtt.
 #171111  Szerző: Dani
 
broadcaster írta:
altermanus írta:
benjamin írta:Balázsék helyzete szerintem hasonló mint Hofié a kommunizmusban.Megteremti a szabadság látszatát a nyílvánvalóan kormányhoz kötődő médiumban.Így az emberek nagy része is könnyebben emészti a "társadalmi célú hirdetést" a reklámblokkokban pl.
+1
Annyi különbséggel, hogy Hofi a maga nevében és idejében zseni volt.
Balázsék nem. Sőt, nem is törnek arra a babérra, hogy ők legyenek a nép hangja.

Ők beérik pénzzel.
Valamit el tudnak viszont érni, méghozzá azt, hogy irányt mutatnak az embereknek, tovább nem folytatom, mire gondolok, mert átmennék politizálásba, ami fórumszabályt sértene.
 #171101  Szerző: broadcaster
 
altermanus írta:
benjamin írta:Balázsék helyzete szerintem hasonló mint Hofié a kommunizmusban.Megteremti a szabadság látszatát a nyílvánvalóan kormányhoz kötődő médiumban.Így az emberek nagy része is könnyebben emészti a "társadalmi célú hirdetést" a reklámblokkokban pl.
+1
Annyi különbséggel, hogy Hofi a maga nevében és idejében zseni volt.
Balázsék nem. Sőt, nem is törnek arra a babérra, hogy ők legyenek a nép hangja.

Ők beérik pénzzel.
 #171095  Szerző: altermanus
 
benjamin írta:Balázsék helyzete szerintem hasonló mint Hofié a kommunizmusban.Megteremti a szabadság látszatát a nyílvánvalóan kormányhoz kötődő médiumban.Így az emberek nagy része is könnyebben emészti a "társadalmi célú hirdetést" a reklámblokkokban pl.
+1
 #171092  Szerző: benjamin
 
Balázsék helyzete szerintem hasonló mint Hofié a kommunizmusban.Megteremti a szabadság látszatát a nyílvánvalóan kormányhoz kötődő médiumban.Így az emberek nagy része is könnyebben emészti a "társadalmi célú hirdetést" a reklámblokkokban pl.
 #171089  Szerző: noartist
 
Dani írta:
broadcaster írta:
altermanus írta:most mit vártál? Kovács Ákost? :lool:
Ugyan már ne viccelj... :D Endi bácsi és OV. első nagy összeveszésére. Na! Arra várok...!
De a Kovács Ákosra....... :D Maximum arra a jófejre, az esti sávban! :)
Tudom, nem politikai topik, de a Rádió1-hez hozzátartozik a kérdés: Szerintetek ott "fent" meddig tűrik még el, hogy Andy Vajna engedi Balázsékat ténykedni reggelente, azaz hogy kb minden meg van nekik engedve? :)
Fenn kell tartani a látszatot, így ezügyben nem lesz változás.
 #171088  Szerző: Tomi76
 
Dani írta:Tudom, nem politikai topik, de a Rádió1-hez hozzátartozik a kérdés: Szerintetek ott "fent" meddig tűrik még el, hogy Andy Vajna engedi Balázsékat ténykedni reggelente, azaz hogy kb minden meg van nekik engedve? :)
A helyzet az, hogy egyik sincs a másik nélkül. A Rádió 1 sikere Balázséknak köszönhető. A reggeli sávban valóban tarolnak, és azokon a területeken ahol régebben a Class FM jóvoltából hallgathatták őket most örömmel veszik, hogy újra hallgathatóak, és odatekernek. Balázsék nélkül fele ennyi embert érdekelne ez a rádió. Főleg annak tükrében amiről már oldalakat beszéltünk, miszerint nagyon sok az ismétlés a zenében. Tehát summa-summarum ezt a békát le kell nyelniük ha hallgatottságot akarnak és ezáltal piacot, reklámokat stb. stb.
 #171082  Szerző: Dani
 
broadcaster írta:
altermanus írta:most mit vártál? Kovács Ákost? :lool:
Ugyan már ne viccelj... :D Endi bácsi és OV. első nagy összeveszésére. Na! Arra várok...!
De a Kovács Ákosra....... :D Maximum arra a jófejre, az esti sávban! :)
Tudom, nem politikai topik, de a Rádió1-hez hozzátartozik a kérdés: Szerintetek ott "fent" meddig tűrik még el, hogy Andy Vajna engedi Balázsékat ténykedni reggelente, azaz hogy kb minden meg van nekik engedve? :)
 #171076  Szerző: broadcaster
 
altermanus írta:most mit vártál? Kovács Ákost? :lool:
Ugyan már ne viccelj... :D Endi bácsi és OV. első nagy összeveszésére. Na! Arra várok...!
De a Kovács Ákosra....... :D Maximum arra a jófejre, az esti sávban! :)
 #171075  Szerző: altermanus
 
most mit vártál? Kovács Ákost? :lool:
  • 1
  • 603
  • 604
  • 605
  • 606
  • 607
  • 987