RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #171442  Szerző: kukac
 
robert11 írta:Nyíregyházin Balogh Vili van dél előtt? Ma hallgattam egy kicsit a neten, és mintha őt hallottam volna. továbbá egyes frekvenciákon más és más dalok mennek egy adott zene után. Pl Nicky Jam után Sia greatest jött a balatonin, de a debrecenin már a Robin Sulc sugar jött. Akkor mikor adták le ott a greatestet? Bár nem adhatták mert az a Nicky Jam után jött a balatonin de ki tudja mert általában mindenhol ugyan az a zene megy kis késéssel azért gondoltam, hogy majd ott is a greatest fog menni.
Meg a debrecenin meg szólalt a műsorvezető a zene után, de egy másik frekin már nem amikor végelett annak a számnak ami előtte ott ment a debrecenin. Érdekes dolgok vannak.
Szándékosan, hogy a helyi műsorsáv mindenütt teljesen elkülönüljön egymástól (nem hálózatos sáv).
 #171441  Szerző: Tomi76
 
Gondolom ezek azok az idősávok ahol mindenütt az adott "helyi szerkesztésű" műsorok mennek. Ott vannak csúszások zeneileg a fővárosi frekihez képest, de szerintem a playlist teljesen ugyanaz. Aztán déltől már mindenhol passzolnak ha jól tudom.
 #171440  Szerző: robert11
 
Nyíregyházin Balogh Vili van dél előtt? Ma hallgattam egy kicsit a neten, és mintha őt hallottam volna. továbbá egyes frekvenciákon más és más dalok mennek egy adott zene után. Pl Nicky Jam után Sia greatest jött a balatonin, de a debrecenin már a Robin Sulc sugar jött. Akkor mikor adták le ott a greatestet? Bár nem adhatták mert az a Nicky Jam után jött a balatonin de ki tudja mert általában mindenhol ugyan az a zene megy kis késéssel azért gondoltam, hogy majd ott is a greatest fog menni.
Meg a debrecenin meg szólalt a műsorvezető a zene után, de egy másik frekin már nem amikor végelett annak a számnak ami előtte ott ment a debrecenin. Érdekes dolgok vannak.
 #171433  Szerző: pocsolya
 
Most meg nyilván az országos pályázathoz kell, nem nehéz kitalálni.
 #171431  Szerző: kukac
 
tomee írta:A ROXY-nál sem volt annak idején sokkal többet, amikor elindult. Lehet, hogy most is tényleg csak annyi volt a feladata, hogy beindítsa az egészet.
kellett egy ember, aki a nevét adja a dologhoz, kb..
 #171420  Szerző: tomee
 
noartist írta:
Dani írta:
noartist írta:Távozik Bakai Mátyás, a Radio Plus Kft. ügyvezető igazgatója
Mi lehet az oka a távozásának?
Van egy hivatalos verzió, de állhat bármi egyéb a háttérben, amit sosem tudunk meg valószínűleg.
A ROXY-nál sem volt annak idején sokkal többet, amikor elindult. Lehet, hogy most is tényleg csak annyi volt a feladata, hogy beindítsa az egészet.
 #171417  Szerző: witiruve
 
22:05, Budapest, 96.4 FM
Már rég Lotfi Begi kéne mixeljen, de prezentálom az elmúlt pár percet :
Reklám ON, Rádiós hallgatottság Reklám OFF, műsorszám termékmegjelenítés 12 éven aluliak számára, Reklám ON, kövesd a Rádió1-et FB-n, Instán. Hallgatottsági reklám, Nézd élőben Cooky-t Reklám OFF.
Rengeteg zenei arculatos promóció.
22:06 mire leírom ezt a kommentet, és még mindig csak azt hallom : "Csak a rádió1 tudja mi kell a hallgatóknak" "Ne csak hallgasd nézd élőben a Cooky Show-t"..
Remélem ez most elég konkrét leírás volt, arról, hogy mi történik a fővárosi frekvencián.
DJ Factory, Lotfi Begi sehol, holott az Insta Story szerint Begi már mixel 4 perce.
 #171413  Szerző: Dani
 
noartist írta:
Dani írta:
noartist írta:Távozik Bakai Mátyás, a Radio Plus Kft. ügyvezető igazgatója
Mi lehet az oka a távozásának?
Van egy hivatalos verzió, de állhat bármi egyéb a háttérben, amit sosem tudunk meg valószínűleg.
Azért kérdeztem, mert lemondani akkor szoktak a leggyakrabban, amikor beismerik, hogy valamit rosszul csináltak, általában nem pozitiv oka van.
  • 1
  • 595
  • 596
  • 597
  • 598
  • 599
  • 986