RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #196310  Szerző: Dani
 
Bármilyen "szakmai" érvekkel jönnek itt sokan, akkor is irracionális, hogy ennyire betegesen nem akarja a Rádió1 játszani az újdonságokat. Milyen szakmai érvek támasztják ezt alá?
 #196307  Szerző: Jozsfm964
 
mbalazs írta: 2022.03.24. 18:15 18:12 Dynoro - Wildfire

2 hete megjelent zenét játszanak :O Mi történik itt? :D :D
Juhász Geri kezdi unni a banánt és trollkodik :D
 #196304  Szerző: mbalazs
 
18:12 Dynoro - Wildfire

2 hete megjelent zenét játszanak :O Mi történik itt? :D :D
 #196258  Szerző: robert11
 
Ja pár zenét már én is hallottam külföldi rádiókban
 #196247  Szerző: Snake05
 
Örülök, hogy elkezdtek játszani pár frisseb zenét is (bár kicsit későn), közöttük azokat is, amiket én javasoltam pár hete. VISZONT..! Vajon mi indokolja, hogy a rotációból ezer éve száműzött zenék közül is visszatért jó sok (Sam Smith- Diamonds, Marshmello - Leave Before...., Elton John Dua Lipa - Cold heart stb.) és most újra megszólalnak naponta ötször? Ilyenkor mi járhat Bazsa fejében?
 #196245  Szerző: Gondics
 
Valakinek van infója, hogy az elnyert Tatabánya 102.5 mhz-en legkésőbb meddig kellene megszólalnia az r1-nek? Mai napig még mindig semmi
 #196204  Szerző: shadoe
 
DRoland írta: 2022.03.04. 19:51
Normál CHR rádiók már 5 hónapja játsszák és már kezd unalmas lenni.
Én a számot nem ismerem, de ez a hozzászólás azt sugallja, hogy akkor ez nem egy korszakalkotó zene, hanem valami pár hónapig túlnyomott, "jónak" titulált, gagyi szám.
Tegnap nekem is ez jutott eszembe. Szép dolog a Glass Animals vagy a Lost Frequencies-t adni, csak ezek 3/4-ill. fél éves zenék. A "Where Are You Now" tényleg elég gagyi a korábbi dalaikhoz képest.
Ez nagyjából előre jelzi, mire számíthatunk. A vezetőség biztosra megy, az európai toplisták közvetlen élvonalából szippantanak ki egy-két zenét, de nem a legfrissebbeket. A héten felkapottak nagy része is 20-30 hete már slágerlistás, többsége már lefele tart.
Nyilván jó, hogy megdobálták a rotációt pár dallal, de ki is pakolták a tél elején már sűrűn játszott számokat. Mint írtam, Kungs, Ava Max, Mabel, Weeknd, Shouse év végi dalai nagyon csúnyán kiröpültek a rotációból kb. 20-30 másik ilyen dal mellett, és most épp készül erre a sorsra jutni Kid Laroi/J. Bieber, Calvin Harris/Tom Grennan, Tiesto/Karol G. és még pár ilyen dal.
Hamarosan röpülnek ezek is, úgyhogy aki szereti őket, még most hallgassa. Egyébként amikor lemegy az új Adele, Ed Sheeran, Doja Cat vagy INNA, érdemes megfigyelni, hogy utána azonnal a Havana, Love Me Like You Do, Blinding Lights vagy Mike Posnerrel büntetnek.
 #196203  Szerző: DRoland
 
Normál CHR rádiók már 5 hónapja játsszák és már kezd unalmas lenni.
Én a számot nem ismerem, de ez a hozzászólás azt sugallja, hogy akkor ez nem egy korszakalkotó zene, hanem valami pár hónapig túlnyomott, "jónak" titulált, gagyi szám.
 #196199  Szerző: asr27
 
almos629 írta:Engem nem zavar, ha beleillik az arculatba, akkor szóljon nyugodtan, nem számít, hogy 2001-ben, vagy 2021-ben jelent meg.
Amúgy bekerült egy csomó újdonság pl. Lost Frequencies, Calum Scott / Where Are You Now
Ez mióta újdonság? Normál CHR rádiók már 5 hónapja játsszák és már kezd unalmas lenni.
 #196192  Szerző: almos629
 
Engem nem zavar, ha beleillik az arculatba, akkor szóljon nyugodtan, nem számít, hogy 2001-ben, vagy 2021-ben jelent meg.
Amúgy bekerült egy csomó újdonság pl. Glass Animals / Heat Waves, Lost Frequencies, Calum Scott / Where Are You Now, Gayle / ABCDEFU.
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 986