RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #170216  Szerző: asr27
 
Dani írta:Most is jó a Rádió1 zenei téren is
:lool: :lool: :lool:
 #170188  Szerző: Dani
 
Most is jó a Rádió1 zenei téren is, de lenne egy olyan javaslat, ami még jobbá tenné: Ha a Rádió1 top 500-ban pár hónappal ezelőtt hallott számokból belekerülne egy két szám a zenei kinálatba. Tudom, hogy leginkább aktuális számokat játszó adó a Rádió1, de szerintem beleférne azért néha egy két ilyen szám is. Szerintem is pozitivum, hogy Attila olvassa a fórumot, igy tovább!
 #170172  Szerző: witiruve
 
Jó látni azt, hogy még "szakmai" ez a fórum :)
Attis vállalja a nevét "arcát" a fórumra, de mellette azért van jópár rádiós álnévvel :)
Az említett e-mail címre amúgy én is küldtem még anno problémákat,de semmi választ nem kaptam.
Mondjuk tény, hogy a probléma elhárult.
Csak egy tipp : A radio1.hu-n fel lehetne tüntetni a vidéki adások telefonszámait külön (gondolom nekik Viber-jük nincsen).
 #170166  Szerző: RadioFan
 
Nagyon örülök Attis, hogy olvasod a fórumot, és reagálsz az itteni visszajelzésekre.
Sokan más szemmel is néznek majd a rádióra :)

Egyébként a fehérvári helyi műsorblokkban a 3 111 111-es telefonszámot mondja Kovács Ákos. Én a szokásos hétvégi dugó van az M7-esen féle közlekedési infón kívül mást nem hallottam tőle. De lehet én vagyok a figyelmetlen.

A másik, hogy pont ma 2 hete, hogy írtam az általad emlegetett e-mail címre 2 problémával, és azóta sem kaptam választ. Más esetleg kapott valami visszajelzést?
 #170161  Szerző: gyattis
 
oldman írta: Attila, Köszönöm! Az M86-oson mentem Szombathely felé, amikor elkapott az eső, és épp mondtad az említett mondatot. Lehet, épp csak belefutottál. Előfordul. Vidéki kollégától tudom, miután jeleztem felé, hogy nekik nem lehet közlekedést mondani. Ezért küldtem központira üzit, de akkor majd 10 és dél között, nem leszek ennyire lelkes.
Az meg legfőképp dicséretes, hogy ennyit dolgozol. Remélem nem személyes támadásnak vetted, mert elismerem a munkádat. Ettől még ezek a helyi "műsorok", pocsékok.
Jah, köztudott, hogy olvasod a fórumot, és vártam is a választ. :-)
Nandori
Természetesen legyél továbbra is lelkes. Viszont budapesti helyi sávban csak budapesti és környéki infókat érdemes bemondani.

Nem vettem támadásnak amit írtál, és mivel a vendégnek (itt hallgatónak) mindig igaza van, így elfogadom azt is, hogy bár az ország nagyrészén vigyázni kellett az UV-b sugárzással, ott éppen esett az eső. Ez esetben lehet, hogy óvatosan kell kezelni az időjárás-helyzetkép weboldalakat. SMS-ek nem jöttek, hogy hülyeséget mondok, pedig ilyen esetben szoktak jönni egyből.
 #170160  Szerző: oldman
 
gyattis írta:
oldman írta:Helyi közlekedés nincs, és hiába küldöm be a központi számra, ott sem mondják el sokszor.

A múlt szombaton Attis közölte, hogy milyen jó idő van, süt a nap, vigyázzunk az UV sugárzással. Közben 23 fok volt és jégeső esett. Nyilván nem aznap készült a műsor. Nem hibáztatom, mert 7/7-ben nem lehet hiba nélkül dolgozni.
Figyelem én is a fórumot.

1.) 10:00-12:00 között ha a budapesti adásnak küldöd a vidéki traffic infót, ne várd, higy beolvassam. A frekiken dolgozó kollégák kommunikálják a telefonszámaikat, arra kell küldeni. Tök jó, hogy Pakson mérnek a rendőrök és azt megkapom, de senkit nem érdekel a nyolcadik kerületben. 12:00 után viszon minden infót olvasok ami jön.

2.) Emlékszem az esetre, de arra nem, hogy jégeső lett volna. Mielőtt meteor helyzetképet mondok, megnézem a weben, hogy a frekvenciák esetében is jót mondok-e. Az ominózus mondat elhangzásakor mindenhol gond nélkül napocskákat rajzolt a weblap.

Please ha írtok valamit legyen leellenőrizhető, de legfőképpen igaz. Köszönöm!

Jah és szombaton bent voltam / vagyok, telefonálók és friss traffic jelentések vannak adásban. Ha kell feldobom valahova az AirChecket, de bármikor leellenőrizhető a műsor, csak küldjetek üzenetet, hívjatok fel adásvonalon.

U.i.: remélem a felmerült észrevételeket elküldtétek a radio1@radio1.hu -ra, hogy az illetékeek utána nézhessenek a kifogásolt tartalmaknak.

Pacsi, györkeattis
Attila, Köszönöm! Az M86-oson mentem Szombathely felé, amikor elkapott az eső, és épp mondtad az említett mondatot. Lehet, épp csak belefutottál. Előfordul. Vidéki kollégától tudom, miután jeleztem felé, hogy nekik nem lehet közlekedést mondani. Ezért küldtem központira üzit, de akkor majd 10 és dél között, nem leszek ennyire lelkes.
Az meg legfőképp dicséretes, hogy ennyit dolgozol. Remélem nem személyes támadásnak vetted, mert elismerem a munkádat. Ettől még ezek a helyi "műsorok", pocsékok.
Jah, köztudott, hogy olvasod a fórumot, és vártam is a választ. :-)
Nandori
 #170159  Szerző: pocsolya
 
gyattis írta:
oldman írta:Helyi közlekedés nincs, és hiába küldöm be a központi számra, ott sem mondják el sokszor.

A múlt szombaton Attis közölte, hogy milyen jó idő van, süt a nap, vigyázzunk az UV sugárzással. Közben 23 fok volt és jégeső esett. Nyilván nem aznap készült a műsor. Nem hibáztatom, mert 7/7-ben nem lehet hiba nélkül dolgozni.
Figyelem én is a fórumot.

1.) 10:00-12:00 között ha a budapesti adásnak küldöd a vidéki traffic infót, ne várd, higy beolvassam. A frekiken dolgozó kollégák kommunikálják a telefonszámaikat, arra kell küldeni. Tök jó, hogy Pakson mérnek a rendőrök és azt megkapom, de senkit nem érdekel a nyolcadik kerületben. 12:00 után viszon minden infót olvasok ami jön.

2.) Emlékszem az esetre, de arra nem, hogy jégeső lett volna. Mielőtt meteor helyzetképet mondok, megnézem a weben, hogy a frekvenciák esetében is jót mondok-e. Az ominózus mondat elhangzásakor mindenhol gond nélkül napocskákat rajzolt a weblap.

Please ha írtok valamit legyen leellenőrizhető, de legfőképpen igaz. Köszönöm!

Jah és szombaton bent voltam / vagyok, telefonálók és friss traffic jelentések vannak adásban. Ha kell feldobom valahova az AirChecket, de bármikor leellenőrizhető a műsor, csak küldjetek üzenetet, hívjatok fel adásvonalon.

U.i.: remélem a felmerült észrevételeket elküldtétek a radio1@radio1.hu -ra, hogy az illetékeek utána nézhessenek a kifogásolt tartalmaknak.

Pacsi, györkeattis
Tök szimpatikus és korrekt, hogy reagálsz ezekre. A rádió is szimpatikusabb lett tőle! :yes:
 #170158  Szerző: gyattis
 
oldman írta:Helyi közlekedés nincs, és hiába küldöm be a központi számra, ott sem mondják el sokszor.

A múlt szombaton Attis közölte, hogy milyen jó idő van, süt a nap, vigyázzunk az UV sugárzással. Közben 23 fok volt és jégeső esett. Nyilván nem aznap készült a műsor. Nem hibáztatom, mert 7/7-ben nem lehet hiba nélkül dolgozni.
Figyelem én is a fórumot.

1.) 10:00-12:00 között ha a budapesti adásnak küldöd a vidéki traffic infót, ne várd, higy beolvassam. A frekiken dolgozó kollégák kommunikálják a telefonszámaikat, arra kell küldeni. Tök jó, hogy Pakson mérnek a rendőrök és azt megkapom, de senkit nem érdekel a nyolcadik kerületben. 12:00 után viszon minden infót olvasok ami jön.

2.) Emlékszem az esetre, de arra nem, hogy jégeső lett volna. Mielőtt meteor helyzetképet mondok, megnézem a weben, hogy a frekvenciák esetében is jót mondok-e. Az ominózus mondat elhangzásakor mindenhol gond nélkül napocskákat rajzolt a weblap.

Please ha írtok valamit legyen leellenőrizhető, de legfőképpen igaz. Köszönöm!

Jah és szombaton bent voltam / vagyok, telefonálók és friss traffic jelentések vannak adásban. Ha kell feldobom valahova az AirChecket, de bármikor leellenőrizhető a műsor, csak küldjetek üzenetet, hívjatok fel adásvonalon.

U.i.: remélem a felmerült észrevételeket elküldtétek a radio1@radio1.hu -ra, hogy az illetékeek utána nézhessenek a kifogásolt tartalmaknak.

Pacsi, györkeattis
 #170153  Szerző: Sakál
 
djlacee írta:Hogy vannak a helyi hírek? Mert Sopronban nagyjából óránként van, bár valamikor csak 2db hír fér bele
Tudtommal 5.00-9.30ig vannak félóránként, 5kor 10, fél 6kor 5, a többi 3 perces. Szerintem nem 2 hír fér bele, hanem annyi van, és jó hosszúra írja a hírszerkesztő.
 #170152  Szerző: djlacee
 
Hogy vannak a helyi hírek? Mert Sopronban nagyjából óránként van, bár valamikor csak 2db hír fér bele
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 987