RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #197999  Szerző: Nickman
 
asr27 írta: 2023.01.07. 17:16 A music fm 4-5 éven keresztűl koormányzati( fidesz) hátszél, és hirdetések nélkül is frnn tudott maradni, szóval nem, nem volt eladhatatlan. Ez csak a te fejedben létezik.
Évekre visszamenően a Médiatanács oldalán visszakereshető, hogy hányszor kért részletfizetési kérelmet a Music Fm. Ez is árulkodik valamiről.
 #197998  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2023.01.07. 17:16
Derrick írta: 2023.01.07. 16:23
asr27 írta: 2023.01.04. 08:39
Ha a Radio 1 nem Mészáros Lőrinc kezébe lenne, ugyanúgy eladhatatlan cucc lenne, sőt, még annál inkább is! Magyarországon már nincs rádiós piac! Ne beszélj hülyeségeket!
A Music FM fényévekkel jobb volt, mint a Rádió 1 jelenleg.
A Misic FM eladhatatlan volt, és pont. Hidd el kicsit jobban értek a értékesítéshez mint te.
Nem hiszek neked. Csak mert neked nem tetszett, attól még ezerszer jobb, összetettebb, igényesebb radió volt, mint a r1.
A music fm 4-5 éven keresztűl koormányzati( fidesz) hátszél, és hirdetések nélkül is frnn tudott maradni, szóval nem, nem volt eladhatatlan. Ez csak a te fejedben létezik.
Próbáld értelmezni amit leírtam, lassan , tagolva olvasni. Hidd el ez sokat segít esetedben ;) Tudod ki volt kormányon 2012-ben mikor a Music elindult /mi helyett / , és tudod miért lett vége ? Tisztelem , hogy kiállsz az elképzeléseid mellett, de hidd el a valóság ebbe nagyon bezavarhat.
 #197997  Szerző: Dani
 
Ha a Rádió1 valóban eladható a jelenlegi formájában, akkor miért ragaszkodnak annyira Balázsékhoz, ha ezek szerint nélkülük is lenne hallgatottság? Mert ha valóban eladható, akkor Balázsékra nincs is szükségük feltétlenül.
 #197996  Szerző: asr27
 
Derrick írta: 2023.01.07. 16:23
asr27 írta: 2023.01.04. 08:39
Derrick írta:
Azért mert kb Music FM-et akartak belőle csinálni. ami eladhatatlan értékesíthetetlen cucc volt . Természetesen míg Lajos kezében volt , ez nem számított mert volt pénz.
Ha a Radio 1 nem Mészáros Lőrinc kezébe lenne, ugyanúgy eladhatatlan cucc lenne, sőt, még annál inkább is! Magyarországon már nincs rádiós piac! Ne beszélj hülyeségeket!
A Music FM fényévekkel jobb volt, mint a Rádió 1 jelenleg.
A Misic FM eladhatatlan volt, és pont. Hidd el kicsit jobban értek a értékesítéshez mint te.
Nem hiszek neked. Csak mert neked nem tetszett, attól még ezerszer jobb, összetettebb, igényesebb radió volt, mint a r1.
A music fm 4-5 éven keresztűl koormányzati( fidesz) hátszél, és hirdetések nélkül is frnn tudott maradni, szóval nem, nem volt eladhatatlan. Ez csak a te fejedben létezik.
 #197995  Szerző: Derrick
 
asr27 írta: 2023.01.04. 08:39
Derrick írta:
Dani írta: 2023.01.01. 21:00

Zenei szerkesztő váltásra már nagyon nagy szükség lenne a Rádió1-en, az biztos. Nem értem, hogy miért kellett 2021-ben azokat leváltani, akik hallgathatóvá akarták tenni a Rádió1-et.
Azért mert kb Music FM-et akartak belőle csinálni. ami eladhatatlan értékesíthetetlen cucc volt . Természetesen míg Lajos kezében volt , ez nem számított mert volt pénz.
Ha a Radio 1 nem Mészáros Lőrinc kezébe lenne, ugyanúgy eladhatatlan cucc lenne, sőt, még annál inkább is! Magyarországon már nincs rádiós piac! Ne beszélj hülyeségeket!
A Music FM fényévekkel jobb volt, mint a Rádió 1 jelenleg.
A Misic FM eladhatatlan volt, és pont. Hidd el kicsit jobban értek a értékesítéshez mint te.
 #197969  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2023.01.04. 19:39 A top500-nak akkor lenne értelme, ha az alapján állítanák össze onnantól kezdve a Rádió1 állandó zenei felhozatalát. De tudtommal ez eddig sose történt meg.
Nekem mindig úgy tűnt, a hallgatók véleménye helyett inkább az amúgy is szokásos napi felhozatalt erőszakolnák bele a Top 500-ba, az újdonság és meglepetés varázsának teljes hiányával. Ha most szavaznék a 2021-es évben játszott és valóban 2021-es évjáratú, a rotációból egy éve kivágott dalok bármelyikére, szerintetek játszanák?
Ennek a gigalistának az eddigi formájában szerintem nincs semmi értelme, ennyi erővel hallgathatnánk a napi rotációt is.
 #197966  Szerző: Dani
 
A top500-nak akkor lenne értelme, ha az alapján állítanák össze onnantól kezdve a Rádió1 állandó zenei felhozatalát. De tudtommal ez eddig sose történt meg.
 #197959  Szerző: asr27
 
Derrick írta:
Dani írta: 2023.01.01. 21:00
shadoe írta: 2023.01.01. 20:53 Ma meghallgathattuk minden idők legégőbb évösszegző listáját, nagyszerű. Kb. 50 percig bírtam, azt is minek.
"Jó sok" 2022-es dal volt rajta, lenyomtak a torkunkon egy 3-4 éves számokból álló förtelmet. Az egész év könnyűzenei termését is pont ilyen "szépen" dolgozta fel a R1-es stáb az év során, kihagyva szerintem legalább 50-100 popslágert, aminek itt kellett volna 2022-ben szólnia.
Pocsék és értékelhetetlen évzárás, de legalább decembertől ennél jobb irányba startolt a rádió. A ma esti sáv már értékelhető volt.
Zenei szerkesztő váltásra már nagyon nagy szükség lenne a Rádió1-en, az biztos. Nem értem, hogy miért kellett 2021-ben azokat leváltani, akik hallgathatóvá akarták tenni a Rádió1-et.
Azért mert kb Music FM-et akartak belőle csinálni. ami eladhatatlan értékesíthetetlen cucc volt . Természetesen míg Lajos kezében volt , ez nem számított mert volt pénz.
Ha a Radio 1 nem Mészáros Lőrinc kezébe lenne, ugyanúgy eladhatatlan cucc lenne, sőt, még annál inkább is! Magyarországon már nincs rádiós piac! Ne beszélj hülyeségeket!
A Music FM fényévekkel jobb volt, mint a Rádió 1 jelenleg.
 #197953  Szerző: Derrick
 
Dani írta: 2023.01.01. 21:00
shadoe írta: 2023.01.01. 20:53 Ma meghallgathattuk minden idők legégőbb évösszegző listáját, nagyszerű. Kb. 50 percig bírtam, azt is minek.
"Jó sok" 2022-es dal volt rajta, lenyomtak a torkunkon egy 3-4 éves számokból álló förtelmet. Az egész év könnyűzenei termését is pont ilyen "szépen" dolgozta fel a R1-es stáb az év során, kihagyva szerintem legalább 50-100 popslágert, aminek itt kellett volna 2022-ben szólnia.
Pocsék és értékelhetetlen évzárás, de legalább decembertől ennél jobb irányba startolt a rádió. A ma esti sáv már értékelhető volt.
Zenei szerkesztő váltásra már nagyon nagy szükség lenne a Rádió1-en, az biztos. Nem értem, hogy miért kellett 2021-ben azokat leváltani, akik hallgathatóvá akarták tenni a Rádió1-et.
Azért mert kb Music FM-et akartak belőle csinálni. ami eladhatatlan értékesíthetetlen cucc volt . Természetesen míg Lajos kezében volt , ez nem számított mert volt pénz.
 #197945  Szerző: nermalcat
 
Így szoktam hívni a foci vb-t.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 986