RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #199013  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2023.05.01. 11:21 Én arra lennék kíváncsi, hogy Juhász Geri meddig adja még a nevét ehhez, ami a Rádió1-en megy, nála azért valamennyire érezhető, hogy nem tud teljesen azonosulni ezzel.
Én úgy tudom, ő a zenei szerkesztő, bár nyilván kellőképpen szervilisen kell szerkesztenie ezt a hülyeséget, meg van kötve a keze. A gyengusz elektronikus/dance vonalhoz tartozó újdonságokban viszont szerintem mindenképpen benne van a keze, ami nagy kár.
Én őt a legjobb rádiósnak tartom, de ne így tegye a rotációt valaki elviselhetővé, hogy - csak hogy újak is legyenek - tömegesen betesz oda no-name számokat, amik nem slágerek, közben a nemzetközi slágerlisták teljes élvonalát mellőzi, és nem játssza. Ebből az igencsak meghatározó Top Tenből pl. EGYETLEN slágert játszik a R1, az is a Flowers, ez irtó gáz, de nem is írok többet erről, mindenki láthatja magától:, hova süllyedt a R1-playlist: https://www.eurotop44.com/
 #199010  Szerző: troll
 
asr27 írta: 2023.05.01. 01:11 Rád nincs szükség te arrogáns, erőszakos, "mindentudó" troll. Az ilyen emberek miatt tart itt a rádiós piac (és az ország). :vomit: :vomit: :ayfkm:

Hát igen. Amikor elfogy az érv, a tudás... akkor böfögnek ilyet a papucsállatkák.

:lool: :lool: :lool:
 #199007  Szerző: Fakocka
 
Calvin Harris - Miracle már a kezdetektől fogva játssza az AS FM, Fun Radio, Europa 2.. utóbbi napi 4-5 alkalommal, ennyit arról hogy ez a “suttyó” dal nem lesz/lett világsláger, de meg lehet nézni az online statisztikákban hogy kb az egész világon rommá játsszák a rádiók. Sajnos itthon nagyon el vagyunk szokva az újdonságoktól, új stílusoktól hála ennek a “piacvezető” rádiónak.
Rádió 1 en ha lesz is játszva, maximum 2-3 év múlva amikor már rég ráunt mindenki.
 #199006  Szerző: LG
 
Dani írta: 2023.05.01. 11:21 Én arra lennék kíváncsi, hogy Juhász Geri meddig adja még a nevét ehhez, ami a Rádió1-en megy, nála azért valamennyire érezhető, hogy nem tud teljesen azonosulni ezzel.
Régen a Sláger Rádióban volt. Csak szólok.
 #199003  Szerző: Dani
 
Én arra lennék kíváncsi, hogy Juhász Geri meddig adja még a nevét ehhez, ami a Rádió1-en megy, nála azért valamennyire érezhető, hogy nem tud teljesen azonosulni ezzel.
 #198998  Szerző: asr27
 
troll írta:
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Erre egyetlen magyarázat létezhet, Balázsék!
Sokan csak reggel kapcsolnak ide
A Music Fm-en ott volt a Bochkor. Tehát így egál... Ennyit a szakmai magyarázatról. Köszönjük, leülhet. Egyes.
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Balázsék miatt, aztán 10 után már egy percig sem hallgatják az igazi lejárt slágereket!
A hallgatottsági görbén bizonyos fokú elkapcsolás látszódik, hiszen az ő hallgatóik (Balázsé és Bochkoré is) olyan szerteágazó, hogy azok az emberek a műsor után mást hallgatnak. DE az általad említett "senki nem hallgatja" erősen szakmaiatlan, és nem alátámasztott állítást egyetlen hallgatottsági görbe sem igazolja. Igaz, neked halvány lila fingod nincs, hogy mi az a "hallgatottsági görbe".


Más:
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Dance zene gyűlölő Troll! A Music Fm erősen a masodik leghallgatottabb volt, a CHR Dance formátumával.
Nem nem. Itt is rávilágítanék valamire. (Bár ekkora sötétség esetén nehéz). Egy olyan rádióra, ami a Rádió 1 (2016. nyári) indulása után másfél évvel, és egy erős reggeli műsorral EZT tudja felmutatni.... na arra a rádióra és formátumra NINCS szükség.
Rád nincs szükség te arrogáns, erőszakos, "mindentudó" troll. Az ilyen emberek miatt tart itt a rádiós piac (és az ország). :vomit: :vomit: :ayfkm:
 #198995  Szerző: troll
 
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Erre egyetlen magyarázat létezhet, Balázsék!
Sokan csak reggel kapcsolnak ide
A Music Fm-en ott volt a Bochkor. Tehát így egál... Ennyit a szakmai magyarázatról. Köszönjük, leülhet. Egyes.
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Balázsék miatt, aztán 10 után már egy percig sem hallgatják az igazi lejárt slágereket!
A hallgatottsági görbén bizonyos fokú elkapcsolás látszódik, hiszen az ő hallgatóik (Balázsé és Bochkoré is) olyan szerteágazó, hogy azok az emberek a műsor után mást hallgatnak. DE az általad említett "senki nem hallgatja" erősen szakmaiatlan, és nem alátámasztott állítást egyetlen hallgatottsági görbe sem igazolja. Igaz, neked halvány lila fingod nincs, hogy mi az a "hallgatottsági görbe".


Más:
asr27 írta: 2023.04.30. 21:34 Dance zene gyűlölő Troll! A Music Fm erősen a masodik leghallgatottabb volt, a CHR Dance formátumával.
Nem nem. Itt is rávilágítanék valamire. (Bár ekkora sötétség esetén nehéz). Egy olyan rádióra, ami a Rádió 1 (2016. nyári) indulása után másfél évvel, és egy erős reggeli műsorral EZT tudja felmutatni.... na arra a rádióra és formátumra NINCS szükség.
 #198994  Szerző: asr27
 
Erre egyetlen magyarázat létezhet, Balázsék!
Sokan csak reggel kapcsolnak ide Balázsék miatt, aztán 10 után már egy percig sem hallgatják az igazi lejárt slágereket!

Más: Kedves Dance zene gyűlölő Troll! A Music Fm erősen a masodik leghallgatottabb volt, a CHR Dance formátumával. Hol van pl a Rock rádió, vagy a Base fm ehhez a szinthez? Sehol! A béka segge alatt.
Igen is lenne igény egy Dance rádióra, legalább Budapesten! A Slágert vagy a Best-et célszerű lenne Dance rádióvá alakítani.
 #198992  Szerző: troll
 
david72 írta: 2023.04.30. 15:16
troll írta: 2023.04.29. 20:40
shadoe írta: 2023.04.29. 19:40 Attól, hogy Mo.-n egy X Y rádiónak magas a hallgatottsága, az nem jelenti azt, hogy valamit nagyon jól csinálnak.
:lool: :lool: :lool:
Doktor úr! Nincs több kérdésem!
Lehet ezen órákig röhögni, de sajnos valóban mostmár több mint 10 éve a magyar rádiós piacon a legszarabbak közül a kevésbé szar nyer. Eléggé elvakult, aki erre az eredményre jószívvel veri a mellét, a konkurencia teljes széttaposása után a ganédomb tetején állva.
Szerintem küldjenek inkább a Hegyalja útról az A38 hajóra egy ajándékcsomagot, és köszönjék meg, hogy átkergettek hozzájuk 600 ezer hallgatót.

Mivel itt több ezredik alkalommal, és évek óta a konkurenciát hiányolják a "szakértők"... továbbá van, aki a Music Fm-et és a zenei vonulatát tekinti a rádiózás tótum-faktumának, hát rákerestem egy random dátumra abból az időből, amikor még szerintük volt konkurencia. Sokan hajlamosak elfelejteni, hogy:

Pl. már 2018-ban (szept-nov. NMHH adat) Budapesten, napi hallgatottságban:
- Rádió 1 - 169 ezer fő
- Music Fm - 130 ezer fő
- Petőfi Rádió - 103 ezer fő

Ezek a puszta tények. Lehet nézelődni a további hónapok adatait, ott a google.

Ilyen módon tök mindegy, hogy az elmúlt másfél évben mennyi hallgatót vesztett a Petőfi, az elsőség (egy olyan területen ahol mindegyik rádií egyaránt hallható volt) Budapesten, már 2018-ban megvolt. Szóval ajándékcsomagot küldeniük felesleges.

Az olyan sokszor "konkurenciának" kikiáltott, és a hőn áhított dance zenei vonulatot képviselő Music Fm szintén a kanyarban sem volt egy olyan Rádió 1-el szemben, ami zeneileg PONTOSAN ugyanilyen volt mint most.
 #198991  Szerző: david72
 
troll írta: 2023.04.29. 20:40
shadoe írta: 2023.04.29. 19:40 Attól, hogy Mo.-n egy X Y rádiónak magas a hallgatottsága, az nem jelenti azt, hogy valamit nagyon jól csinálnak.
:lool: :lool: :lool:
Doktor úr! Nincs több kérdésem!
Lehet ezen órákig röhögni, de sajnos valóban mostmár több mint 10 éve a magyar rádiós piacon a legszarabbak közül a kevésbé szar nyer. Eléggé elvakult, aki erre az eredményre jószívvel veri a mellét, a konkurencia teljes széttaposása után a ganédomb tetején állva.
Szerintem küldjenek inkább a Hegyalja útról az A38 hajóra egy ajándékcsomagot, és köszönjék meg, hogy átkergettek hozzájuk 600 ezer hallgatót.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 987