RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #200537  Szerző: asr27
 
Andris írta:egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
Régen valóban sokkal jobb volt Sivák ideje alatt, amikor minden nap Lotfi Begi mixelt.
Szinte rendszeresen hozott újdonságokat, friss slágereket, amik ezt követően kerültek rotációba. Manapság pedig már valóban ugyanazok a lejárt, agyonjátszott slágerek szólnak a Live mixben is.
 #200536  Szerző: Andris
 
egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
 #200503  Szerző: djlacee
 
p0tyi írta: 2023.09.23. 10:03 Mégis sikerült a Rádió1-nek pár hónap alatt 200 ezerrel növekedni. Ez szerintem elég nehéz volt és nemcsak a "körülmények nyertesei".
Ez az, ami számomra teljesen érthetetlen.
 #200501  Szerző: p0tyi
 
IstvánB írta: 2023.09.23. 07:57 Úgy nem nehéz, ha nincs alternatíva. :sleep:
Kapásból ott van a Retro és a nagyjából rendberakott Petőfi, Pesten vagy 20 kisebb rádió, a Spotify, Apple Music, YouTube, az MP3 letöltögetés vagy a külföldi rádiók.

Mégis sikerült a Rádió1-nek pár hónap alatt 200 ezerrel növekedni. Ez szerintem elég nehéz volt és nemcsak a "körülmények nyertesei".
 #200500  Szerző: Snake05
 
Akár tetszik, akár nem, a magyar igényeket a R1 Balázsékkal és a napi 5 Flowers-szel szinte tökéletesen kiszolgálja.
 #200498  Szerző: IstvánB
 
Úgy nem nehéz, ha nincs alternatíva. :sleep:
 #200495  Szerző: p0tyi
 
Csak a tények kedvéért: brutálisan megnőtt a Rádió1 hallgatottsága év eleje óta, all time csúcsokat dönt, már majdnem másfélmilliós a napi elérésük. Ráadásul rengeteg új hallgatót hoztak be, tehát nem más rádiótól halászták el. Szerintem ideje abbahagyni a károgást, hogy szar, és az ötletelést, hogy milyennek kéne lennie. Nekem sem tetszik, de ismerjük el, hogy nagyon jól csinálnak valamit.
 #200493  Szerző: robert11
 
Na ez olyan hogy PL Alan Walkertől is hallottunk már sok zenét az évek alatt vagy is jó magam de az r1 sokat nem játszott közülük. Ebbe nem is nagyon mennék úgy bele mert önmagamat tudnám ismételgetni ami a változatosságot illeti csak úgy az előadókról jutott eszembe.
Ehr-t kell hallgatni meg sok külföldit online ott megkapjuk a nagy változatosságot. Az r1 meg jó autóban autózáshoz, meg éppen ha a hagyományos rádiót kapcsoljuk be a konyhában.
Én ezen már nem is idegesítem magam ami jó azt elkaszálják lázsd music fm sajnos min tmondtam olyan rádiója már soha sem lesz hazánknak ami huszonakárhányévekig fog menni mint ahogy annó a Danubius és a Juvi voltak.
Az az idő már lejárt.
7 év a maximális utána nézzük meg mi marad, és mi megy a levesbe. Az egy fordulópont manapság a rádió frekvenciákat illetően.
Sajnos mióta a politika is beleütötte az orrát a rádiózás életébe az óta így mennek a dolgok de ebbe se mennék úgy bele részletesen nem szeretnék kitiltást de nagyon rossz irányba megyünk.
Kíváncsi leszek hogy a jövő heti top500 alatt milyen zenéket hallunk majd mert akkor tök jó szokott lenni a zenei hétvége. Olyan dalok is előkerülnek, amelyeket régen vagy egyáltalán nem játsza az r1.
Nyilván sok függ a hallgatói szavazatoktól én is szavaztak régi slágerekre meglátjuk mi lesz.
Talán tegnap előtt valaki Attisnál Azafriára szavazott hát azt azért megnézném hogy leadják e nagyon meglepődnék ha még is megszólalna. Még Walmart jobban eltudom képzelni.
Lett litváni Ehr és a profm vagy a radioromania amiket tudnék külföldieket ajánlani aki esetleg változatosságot szeretne és unja a hazai kínálatot legyen az Petőfi, vagy r1.
Szerintem ez azért is van így mert tudják hogy manapság aki akar, az leleményes és úgy is az online térben fog zenét hallgatni és nem érdekük hogy váltoaztosak legyenek. Ez minden hazai rádióra igaz aztán lehet hogy nem így van csak én gondolom így.
Best Retro is olyan mint ha Juvi és Danubius lenne csak már nem úgy hívják őket de akkor akár maradhattak is volna azok a rádiók is. Na meg a klasszikus sláger.
Zenei kínálatukat illetően mindegyiknkel kapcsolatban leírtam már korábban a dolgokat.
Na mindegy órákig lehetne még ezeket ecsetelni várjuk a top500at aki meg még nem szavazott, az szavazzon még megteheti.
 #200476  Szerző: csongorprodukcio
 
shadoe írta: 2023.09.19. 22:07
csongorprodukcio írta: 2023.09.19. 19:49 Az előbb egy zseniális beszólása volt Báránynak. Hamvai felkonferálta az egyik mixet, erre Bárány beköpi, “már azt hittem Minelli jön”. Gondolom ő se csipázza túlságosan a napi 30 Minellit. :troll:
Egy biztos, hímsovinizmussal nem vádolható a Rádió 1.
Nappal megy a teljes Minelli, Katy Perry, Rihanna és Lady GaGa életmű, nagyjából az összes ismert slágerükkel, de ha Ava Max v. Dua Lipa kiad valamit, az is előbb-utóbb rotációs lesz, és a régebbi zenéiket is sűrűn adják.
Ehhez képest, ahogy nemrég lelistáztam, Jason Derulo, Ed Sheeran, Tom Grennan, Ray Dalton, The Weeknd, Tom Gregory, Dermot Kennedy, Nico Santos cigánykereket is hányhat, lehet hetekig első az airplay listákon, a R1 az úristennek se fogja őket játszani. Csak azt a 3 éves számukat, azt az egyet, már akinek, oszt jónapot.
Ugyanez a helyzet Lewis Capaldi - Pointless, Forget Me, Wish you the best lírai számával, meg úgy általában az összes lírai dallal.
 #200475  Szerző: shadoe
 
csongorprodukcio írta: 2023.09.19. 19:49 Az előbb egy zseniális beszólása volt Báránynak. Hamvai felkonferálta az egyik mixet, erre Bárány beköpi, “már azt hittem Minelli jön”. Gondolom ő se csipázza túlságosan a napi 30 Minellit. :troll:
Egy biztos, hímsovinizmussal nem vádolható a Rádió 1.
Nappal megy a teljes Minelli, Katy Perry, Rihanna és Lady GaGa életmű, nagyjából az összes ismert slágerükkel, de ha Ava Max v. Dua Lipa kiad valamit, az is előbb-utóbb rotációs lesz, és a régebbi zenéiket is sűrűn adják.
Ehhez képest, ahogy nemrég lelistáztam, Jason Derulo, Ed Sheeran, Tom Grennan, Ray Dalton, The Weeknd, Tom Gregory, Dermot Kennedy, Nico Santos cigánykereket is hányhat, lehet hetekig első az airplay listákon, a R1 az úristennek se fogja őket játszani. Csak azt a 3 éves számukat, azt az egyet, már akinek, oszt jónapot.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 986