RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#188494  Szerző: Mezőőr
 2020.09.20. 22:29
Ja tényleg, a 95.6 volt a City, a másik kettő meg már nem is tudom, hogy mi... :D
Amúgy ezek még nyilvántartásban vannak egyáltalán? Ha igen, akkor meg miért nem pályáztatják? Bár az is lehet, hogy az önkori már tud valamit...
 #188493  Szerző: potyi
 2020.09.20. 22:14
93.5, 95.6, 88.5 stb
 #188492  Szerző: Mezőőr
 2020.09.20. 21:50
Lehet, hogy a 104.6-ra fáj a foguk, bár az meg Lőrinc egyik haverjáé már régóta, úgyhogy elég érdekes történet lesz, ha mindketten pályáznak rá. Bár valószínűleg a háttérben meg fognak egyszeni, ha erre kerülne sor. Más helyi freki meg nem nagyon van, csak a 106.0 (ex. Rádió Max) amin napokon belül indul a karc, meg a 92.valamennyi (ex. Rádió 1) de azon meg egyházi van évek óta.
 #188491  Szerző: Adam
 2020.09.20. 21:26
Mezőőr írta:
2020.09.19. 17:29
A debreceni Rádió 1 üzemeltetője, a Médiacentrum Debrecen Kft. új online rádiót indított Rádió Like néven. Júniusban indult a tesztadás, most már 24 órában megy, van már applikációjuk, és nemrég elkezdték promózni is. Egyelőre nincsenek műsorok, csak zenék mennek megszakítás nélkül, két-három számonként egy szignállal. A 90-es évektől napjainkig játszik zenéket, a kínálat egyébként nagyon jó, talán még a Best-nél is jobb.
Kíváncsi vagyok, hogy mi a tervük vele, gondolom, most fogják felmérni, hogy mennyire van rá igény. Én mindenesetre remélem, hogy ez megy majd frekire, az R1 meg a búsba.
Az biztos, hogy '17 nyaráig, amíg a nem kapcsolták be az R1 hálózatba, sokkal többen hallgatták a 95-öt. Szegények azt hitték, hogy Balázsékkal majd megelőzik a Bestet, aztán nem jött be nekik, mert csak elüldözték a hallgatókat, úgyhogy logikus lenne a korábbi helyi adás visszaállítása egy új névvel.
http://radiolike.hu/
Feleslegesen álmodozol. Marad ott a Rádió1 ez biztos. A 95 tulajdonosa önkormányzati cég, ha jól tudom.
Ha esetleg lesz másik szabad helyi kereskedelmi frekvencia, akkor megeshet, hogy átköltözik arra a Rádió1, a 95-ön meg elindít az önkormáyzati cég egy másik rádiót vagy visszaállítja az eredetit. Így történt ez Zalaegerszegen is.
 #188488  Szerző: Adam
 2020.09.20. 21:21
robert11 írta:
2020.09.19. 11:42
A vételről meg csak annyit hogy ezért kellett volna akkor hogy ne a retrósok rakpják meg az országos class csomagot hisz én nem egy olyan rádiónak adtam volna aki még mindíg levan ragadva a 60as 70es évek zenéinél ezt nem is részletezném tovább mert már erről többször kifejtettem a véleményemet de a lényeg az hogy fiatalosabb rádiónak kellett volna megkapni ennél még a class is jó volt nem tudom akkor miért nem lehetett egy olyan rádiónak létrejönnie a retró helyett. Úgy persze hogy nem fogják online hallgatni ha minden rádiókészülék fogja.
Egy időben a görbeházi pihenő kávézójában is ők szóltak de mint tapasztaltam a nyáron, most átálltak ők is az r1re amit jól tettek.Arra kíváncsi lettem volna mi lett volna akkor, erről még talán nem volt szó nem említette senki ha mondjuk az r1 kapja meg a class volt frekvenciáit hogy akkor kellettek volna e helyi adások vagy mi lett volna velük. Bár szerintem attól lettek volna nem okozott volna gondot de kitudja. Erről jó lenne ha leírná valaki a véleményét.
Azért ez nem annyira egyszerű. A terv lehet hogy az volt, hogy a Rádió1 indul a Class helyén, csakhogy a Class tulajdonosai nem adták fel olyan könnyen, és pereskedésbe kezdtek, ezért az egész freki pályázatot mire le lehetett zárni, és elindulhatott az új rádió, már 2018 júniusát írtunk. Addigra meg már 2 éve ment a Rádió1, és már a fél országban lehetett hallgatni akkor. Így célszerű volt egy teljesen más hallgató körnek indítani a Class FM helyén lévő országos rádiót, miközben a Rádió1 másik módszerrel terjeszkedett.
 #188487  Szerző: Adam
 2020.09.20. 21:15
pavatomi írta:
2020.09.19. 20:06
Most meg Junior felkonferálta Juhász Gerit és a WIM show-t, erre valami Housematic megy este 9-től Tommyboy-al. Ez nem egy éve már megszűnt műsoruk amugy? :D Honlapon is a WIM-et irja hogy az megy :D Lehet holnap este valami DJ Factory konzerv fog menni, meg se lepődnék :D
Látom elég "sokat" hallgatod a rádiót, így a véleményed is elég hiteles róla...ja nem....
Szóval a Housematic már minimum 2 éve megy szombatonként 21-től, de lehet, hogy van 3 éve is. Azóta szombatonként csak 1 órás a Disco's Hit, (aztán később mikor a WIM indult, már minden nap 1 órás). Viszont a Housematic túlélte a DJ Factory megszűnését, és változatlan időpontban, változatlan tartalommal jött át a WIM-be, így annak része lett. 22-től StadiumX (X hour a fantázia neve ennek a blokknak), 23-tól pedig egy vendég DJ van, mindig más. A Housematic-ot Tommyboy, az X Hourt pedig a két StadiumX DJ nyomja le Juhász Geri nélkül már a kezdetek óta, Geri csak a Guest mixben szólal meg. Az egész szombati adás felvételről megy. Mivel Geri az egész WIM-nek a házigazdája és főszerkesztője, gondolom ezért Junior úgy konferálta be hogy a WIM következik Juhész Gerivel. Szóval bármennyire is szeretnéd, nem volt itt semmi hiba, persze aki bele akar, az mindenbe bele tud kötni,
 #188480  Szerző: djlacee
 2020.09.19. 20:18
pavatomi írta:
Most meg Junior felkonferálta Juhász Gerit és a WIM show-t, erre valami Housematic megy este 9-től Tommyboy-al. Ez nem egy éve már megszűnt műsoruk amugy? :D Honlapon is a WIM-et irja hogy az megy :D Lehet holnap este valami DJ Factory konzerv fog menni, meg se lepődnék :D
https://www.radio1.hu/musor/tommyboy-es-a-housematic/
 #188479  Szerző: pavatomi
 #188477  Szerző: pavatomi
 2020.09.19. 19:11
Adam írta:
2020.09.19. 08:33
Nekem nem tűnt fel hogy konzerv lett volna, de mi volt 2-kor hogy az előtti időpontra teszed a felvételt?
Fél 2 - 2 körül jött ki a hír tegnap, hogy a bulik hétfőtől le vannak lőve este 11-től, ezért írtam, hogy 2 előtt vették fel. Fura hogy ennyire előre dolgoznak. Lement az is a konfban hogy tegnap meg ma hol zenél a Bárány. Ha pl az a hír jött volna ki hogy mától bulik off, és ez így lement volna, akkor elég hiteles lett volna a műsor asszem :D
 #188474  Szerző: Mezőőr
 2020.09.19. 17:29
A debreceni Rádió 1 üzemeltetője, a Médiacentrum Debrecen Kft. új online rádiót indított Rádió Like néven. Júniusban indult a tesztadás, most már 24 órában megy, van már applikációjuk, és nemrég elkezdték promózni is. Egyelőre nincsenek műsorok, csak zenék mennek megszakítás nélkül, két-három számonként egy szignállal. A 90-es évektől napjainkig játszik zenéket, a kínálat egyébként nagyon jó, talán még a Best-nél is jobb.
Kíváncsi vagyok, hogy mi a tervük vele, gondolom, most fogják felmérni, hogy mennyire van rá igény. Én mindenesetre remélem, hogy ez megy majd frekire, az R1 meg a búsba.
Az biztos, hogy '17 nyaráig, amíg a nem kapcsolták be az R1 hálózatba, sokkal többen hallgatták a 95-öt. Szegények azt hitték, hogy Balázsékkal majd megelőzik a Bestet, aztán nem jött be nekik, mert csak elüldözték a hallgatókat, úgyhogy logikus lenne a korábbi helyi adás visszaállítása egy új névvel.
http://radiolike.hu/
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 697

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.