RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #194822  Szerző: almos629
 
A Rádió 1 TOP 50 egy játszási lista, azok a dalok vannak benne, amiket a rádió a legtöbben játszott az adott héten.
 #194814  Szerző: robert11
 
Na de ha már nagyon nosztalgiázni szeretnének, akkor visszalehetne menni 2005be mondjuk vagy 2001be lehetne csemegézni bőven.
Lehetn ePl Junior Jack stupid disco, vagy Freemaisons amit Bárányék sokat játszottak annak idején a discoshitben, vagy mehetne Faitles we come one, vagy Gadjo two many times és még sok más zene.
A 2001 2002-es időszakáról már meséltem a rádió1nek korábban is így abba nem mennék most bele hogy milyen volt akkor meg sokakat nem is érdekelne szerintem aki hallgatta ebben az időszakban vagy ezekben az időszakokban, az meg úgy is tudja hogy milyen zenék mentek, és kik voltak a műsorvezetők.
Arról nem beszélve, hogy ugye volt idő, mikor csak 12 frekvencián szóltak és akkor is kiváló zenék szóltak azokban az időkben is.
 #194813  Szerző: robert11
 
Nos nem akartam leírni mert tudom hogy ezzel nem igazán fog változni semmi de úgy döntöttem még is leírom.
Én csak azt nem értem, hogy oké azt már megszoktuk hogy a rotációban nappal sok 2019 2020-as zene megy, de hogy a top50ben is ilyenek vegyék el a jó zenéktől a helyet mert szívesebben meghallgatnék egy Jack Jones Charlie xcx out outot, mint mondjuk a Mabeltől a don't call me uppot, vagy a Dua Lipától a fisicalt melyek már lerágott csontok.
A nappali sávban menjenek, de a top50 az legyen már olyan ahol ezek kicsit háttérbe szorulnak?
gondoljatok bele hogy a Farucotól is az a szám amit oly sokszor játszanak, mennyit hallottuk annak idején. Már van sokkal újabb dala neki is mint Pl a Pepas amit simán adhatna a rádió.
Sokan mondják az ismerőseim között is, hogy nincsenek újdonságok. Ez való igaz ha van is, nem olyan szinten, mint mikor tavaly tavasszal megújult a rádió.
Nekem igazából csak ez nem tetszik mert amúgy még megszoknám hogy visszatértek a Bertókos időszakok de akkor így nem lesz több hallgató szerintem az is biztos.
Meg ilyen hogy tick-tock a top50ben az is furcsa. Jó zene nem mondom, de nem illik bele a képbe.
Ott menjenek csak 21 aktuális slágerei.
Mikor Beggi mixel, akkor sok újdonság felcsendül.
Miért ne lehetne leadni mondjuk nappal a Fred Again és the Blessed Madonna lost dancing számát?
Az nagyon jó lenne vagy lehetne kérni a kívánságműsorban.
Vagy PL szintén begginél ment az a Gigid Agustino átirata nem tudom emlékszik e rá valaki az a fütyülős átirat.
Az az hogy az eredetiben fütyültek a gigid-s verzióban. Szóval sok jó zenét le lehetne itt adni de nem mi vagyunk a főnökök nyilván így azzal kell beérnünk, ami van.Viszont ez a dolgozol nem zabálsz reggelente ez nagyon vicces.
 #194809  Szerző: shadoe
 
Rendesen működik? Tehát már nem félóránként megy le a "Crazy és az OK", csak 2 óránként? :) (Bocs a viccelődésért, ez magas labda volt, le kellett csapnom. :) )
 #194808  Szerző: KPLR
 
Most már minden rendesen működik :yeah: :o itt Győrben a 103.1 frekin. :)
 #194806  Szerző: adam1400
 
KPLR írta: 2021.11.06. 17:06 De az megvan, hogy elindul a rendes adás , megy kb 20 mp-ig aztán ici pici csend és bumm berobban Kygo-tól a First Time :D , aztán lemegy ez a blokk, utána megint adás 20 mp-ig, és így tovább és így tovább :D pedig ennek 2021-ben már nem szabadna megtörténnie egy potenciálisan nagy érdeklődésű rádióban, ez picit már szégyenteljes, egyszer úgy megélném, hogy a Retro-n is végigmenne egy ilyen .
és még melyik 17 szám van? :D am a honlapon szól rendesen a győri.
 #194804  Szerző: Snake05
 
Valaki, aki a győri frekvencia vételkörzetében lakik, tudna felvételt készíteni az emergency playlist-ről? Főleg a powerintrok miatt érdekelne, de sajnos a győri stream teljesen leállt.
 #194803  Szerző: KPLR
 
De az megvan, hogy elindul a rendes adás , megy kb 20 mp-ig aztán ici pici csend és bumm berobban Kygo-tól a First Time :D , aztán lemegy ez a blokk, utána megint adás 20 mp-ig, és így tovább és így tovább :D pedig ennek 2021-ben már nem szabadna megtörténnie egy potenciálisan nagy érdeklődésű rádióban, ez picit már szégyenteljes, egyszer úgy megélném, hogy a Retro-n is végigmenne egy ilyen .
 #194802  Szerző: almos629
 
KPLR írta: 2021.11.06. 16:35 Rádió 1 Győr 103.1
Ma éjjel 1 óra óta ugyan az a 14 db 2016-2018 közötti ,, sláger ,, pörög, mert állítólag a helyi szerver vagy micsoda behalt, és nem tudnak a központi adásba bekapcsolódni, meg még a helyibe sem, úgyhogy ma már nem tudom hányadszor is megy le a Crazy meg az OK című dal, de nekem már ez nem oké, hanem őrület.
Itt a hétvége, a kutya se zavarná a karbantartókat, de érzékelhető hogy egyátalán nem foglalkoznak vele, pedig a FB a bejegyzések között van már 1-2 hozzászólás hogy hoppácska gyerekek valami gubancka van itt Győrben :)
Mindegy, mert van a gépemen több tucat dal, a helyi rádióhoz nincsen gusztusom, mert az csak Rockendroll játszik, a Retro meg a Pempőfi meg nem az én műfajom, a vallási rádiók megint csak nem jók mert nem vagyok vallásos.
Esetleg valaki valamit nem tudna ehhez hozzászólni ? :) :D :| :roll: :shock: :hehe: :party: :o
Ez az emergency playlist, tavasszal a hajdúsági frekiken is napokig ment. Valószínűleg tudnak a problémáról, csak az elhárítása hosszabb ideig tart.
 #194799  Szerző: KPLR
 
Rádió 1 Győr 103.1
Ma éjjel 1 óra óta ugyan az a 14 db 2016-2018 közötti ,, sláger ,, pörög, mert állítólag a helyi szerver vagy micsoda behalt, és nem tudnak a központi adásba bekapcsolódni, meg még a helyibe sem, úgyhogy ma már nem tudom hányadszor is megy le a Crazy meg az OK című dal, de nekem már ez nem oké, hanem őrület.
Itt a hétvége, a kutya se zavarná a karbantartókat, de érzékelhető hogy egyátalán nem foglalkoznak vele, pedig a FB a bejegyzések között van már 1-2 hozzászólás hogy hoppácska gyerekek valami gubancka van itt Győrben :)
Mindegy, mert van a gépemen több tucat dal, a helyi rádióhoz nincsen gusztusom, mert az csak Rockendroll játszik, a Retro meg a Pempőfi meg nem az én műfajom, a vallási rádiók megint csak nem jók mert nem vagyok vallásos.
Esetleg valaki valamit nem tudna ehhez hozzászólni ? :) :D :| :roll: :shock: :hehe: :party: :o
  • 1
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 986