RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #200549  Szerző: robert11
 
Szerintem az új hallgatók többsége is autóban hallgatja úgy még talán eltudom képzelni vagy valamilyen üzletben szól a rádió1 kávézók éttermek stb.
 #200541  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2023.09.26. 17:58

A top 500 esetében is felmerül ugyanez a kérdés. Ha nem kerülnek bele a napi rotációba a beszavazott slágerek, akkor miért kell minden évben eljátszani ezt a top 500 nevű színjátékot?
A Rádió Nulla nem az a rádió, ahol bármiben logikát kell keresni. Maximum annyi értelme van a top 500-nak, hogy a rá következő hétfőtől mutogassák, mennyire tojnak a valós hallgatói igényekre, az 500-ba hallgatói részről beszavazott, sokkal változatosabb zenei kínálatra, hogy aztán tolhassák tovább ezt a baromira égő rotációt.
Egyébiránt mindenben igazatok van.
 #200540  Szerző: Dani
 
asr27 írta: 2023.09.26. 16:10
Andris írta:egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
Régen valóban sokkal jobb volt Sivák ideje alatt, amikor minden nap Lotfi Begi mixelt.
Szinte rendszeresen hozott újdonságokat, friss slágereket, amik ezt követően kerültek rotációba. Manapság pedig már valóban ugyanazok a lejárt, agyonjátszott slágerek szólnak a Live mixben is.
A top 500 esetében is felmerül ugyanez a kérdés. Ha nem kerülnek bele a napi rotációba a beszavazott slágerek, akkor miért kell minden évben eljátszani ezt a top 500 nevű színjátékot?
 #200537  Szerző: asr27
 
Andris írta:egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
Régen valóban sokkal jobb volt Sivák ideje alatt, amikor minden nap Lotfi Begi mixelt.
Szinte rendszeresen hozott újdonságokat, friss slágereket, amik ezt követően kerültek rotációba. Manapság pedig már valóban ugyanazok a lejárt, agyonjátszott slágerek szólnak a Live mixben is.
 #200536  Szerző: Andris
 
egyébként ennek a live mixnek van értelme?
Régen úgy szerettem, de egy ideje, kolmolyan az összes Dj kb ugyan azt nyomja, a 10 számból kb, 5 kötelezető R1 zene, flowers, meg dua lipa, minelli, kamrad, felb@sz....
 #200503  Szerző: djlacee
 
p0tyi írta: 2023.09.23. 10:03 Mégis sikerült a Rádió1-nek pár hónap alatt 200 ezerrel növekedni. Ez szerintem elég nehéz volt és nemcsak a "körülmények nyertesei".
Ez az, ami számomra teljesen érthetetlen.
 #200501  Szerző: p0tyi
 
IstvánB írta: 2023.09.23. 07:57 Úgy nem nehéz, ha nincs alternatíva. :sleep:
Kapásból ott van a Retro és a nagyjából rendberakott Petőfi, Pesten vagy 20 kisebb rádió, a Spotify, Apple Music, YouTube, az MP3 letöltögetés vagy a külföldi rádiók.

Mégis sikerült a Rádió1-nek pár hónap alatt 200 ezerrel növekedni. Ez szerintem elég nehéz volt és nemcsak a "körülmények nyertesei".
 #200500  Szerző: Snake05
 
Akár tetszik, akár nem, a magyar igényeket a R1 Balázsékkal és a napi 5 Flowers-szel szinte tökéletesen kiszolgálja.
 #200498  Szerző: IstvánB
 
Úgy nem nehéz, ha nincs alternatíva. :sleep:
 #200495  Szerző: p0tyi
 
Csak a tények kedvéért: brutálisan megnőtt a Rádió1 hallgatottsága év eleje óta, all time csúcsokat dönt, már majdnem másfélmilliós a napi elérésük. Ráadásul rengeteg új hallgatót hoztak be, tehát nem más rádiótól halászták el. Szerintem ideje abbahagyni a károgást, hogy szar, és az ötletelést, hogy milyennek kéne lennie. Nekem sem tetszik, de ismerjük el, hogy nagyon jól csinálnak valamit.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 987