RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#187953  Szerző: Adam
 2020.07.30. 22:18
potyi írta:
2020.07.30. 22:05
Minden helyi rádióért kár szerintem. Viszont a Gong és a Rádió1 egy érdekkörhöz tartozik, és ha R1 lenne a helyén, kb ötödannyiba kerülne az üzemeltetése és nem csökkenne a hallgatottsága. Ezért rezeg a léc nagyon, meg hát a Gonggal azonos tulajdonban lévő Part FM példáján is látszik, hogy az még nem garancia semmire, hogy a Mediaworks üzemelteti.

(Off, de ha a Gongot becsatolták és teszemazt összeállt egy Best hálózat is, a portfolión belül már csak a Karc FM-et kéne rendbe tenni. Vannak rajta jó műsorok, de ez nem elég ahhoz, hogy jó rádió legyen. Totál elavult szemléletben készül, nem értem kinek-minek szól, pedig nagy a potenciál a talk rádiókban. Amit el tudnék viselni, az egy Inforádió, kiegészítve Paláverrel meg 1-2 érdekesebb magazinnal a Karcból, a Karc kvázi országos hálózatán.)
Gong-on halozatos műsor készül? Vagy ez az 5-6 freki a kecskemétinek vetelkorzet bővítése?
 #187952  Szerző: potyi
 2020.07.30. 22:05
Minden helyi rádióért kár szerintem. Viszont a Gong és a Rádió1 egy érdekkörhöz tartozik, és ha R1 lenne a helyén, kb ötödannyiba kerülne az üzemeltetése és nem csökkenne a hallgatottsága. Ezért rezeg a léc nagyon, meg hát a Gonggal azonos tulajdonban lévő Part FM példáján is látszik, hogy az még nem garancia semmire, hogy a Mediaworks üzemelteti.

(Off, de ha a Gongot becsatolták és teszemazt összeállt egy Best hálózat is, a portfolión belül már csak a Karc FM-et kéne rendbe tenni. Vannak rajta jó műsorok, de ez nem elég ahhoz, hogy jó rádió legyen. Totál elavult szemléletben készül, nem értem kinek-minek szól, pedig nagy a potenciál a talk rádiókban. Amit el tudnék viselni, az egy Inforádió, kiegészítve Paláverrel meg 1-2 érdekesebb magazinnal a Karcból, a Karc kvázi országos hálózatán.)
 #187951  Szerző: Adam
 2020.07.30. 21:59
potyi írta:
2020.07.30. 21:53
Ez is csak egy intő jel, úgy illeszkedik a Gong hálózata a Rádió1 fehér foltjaiba, mint a puzzle. :D
Nem lenne kár érte 😀
Tegnap volt alkalmam belehallgatni, kb egy órát, egyik étteremben az ment itt a nyugati határszélen, netről. Mintha a Retro radio ment volna. Legalábbis abban az órában.
 #187949  Szerző: potyi
 2020.07.30. 21:55
Szerintem most, hogy bedobják a "másik vonalon" Bochkort, ideje lesz visszavenni az arcból Balázsnak, így már nem lesz nélkülözhetetlen.
 #187948  Szerző: Adam
 2020.07.30. 21:54
Glenn írta:
2020.07.30. 21:13
tomee írta:
2020.07.30. 18:30
Mi van? Balázsékra is kiadták a kilövési engedélyt?
Már éppen ideje. El kéne ezt a trollt tüntetni a médiából. :x
Amikor valaki azzal kaszál milliókat, hogy az egyik leghallgatottabb reggeli műsorban minden nap ő van, azt hinné az ember, hogy jókat mond. Ez a csávó viszont hiába mond néha jókat, ha köcsög módon fogalmaz és sért meg több ezer embert. Most is volt alapja a mondandójának, de miután sok ezer embert megsértett, egy korrekt lehetősége maradt elnézésre. Az, hogy végre húzzon el a rákba. Volt húsz éve, hogy igazi rádióssá váljon, de nem sikerült neki. Minek kéne még újabb lehetőség? :x :x :x
Szerintem meg jók, én bírom őket. De ez csak magánvélemény. A többi reggeli műsor hallgathatatlan, erőltetett. A Retron konkrétan botrány volt az eddigi, nem véletlen hogy inkább a megfáradt kiégett Bochkorral próbálkoznak. Szerintem kell egy bizonyos intelligencia, ahhoz hogy ne sértődjon meg rajta az ember amit mond. De tény és való, hogy néha túl tolja.
Egyébként Ok hozzák a hallgatókat a Radio1-nek. Megtehették volna hogy eltávolítják őket onnan, de nem tették.
 #187947  Szerző: potyi
 2020.07.30. 21:53
Ez is csak egy intő jel, úgy illeszkedik a Gong hálózata a Rádió1 fehér foltjaiba, mint a puzzle. :D
 #187945  Szerző: Glenn
 2020.07.30. 21:39
Na akkor ragozzuk tovább a hálózati gondokat. Ma fürödtünk kicsit a Vadkerti tóban, és ha már ott voltam, persze, hogy megnéztem a sávot úgy általában. ;)
Alapvetően az autóban jó volt a választék, de ugye abban komoly a rádió. Volt is Rádió 1 sok frekin, bár egyiken sem tisztán RDS-sel. Vittem egy Tecsun zsebkütyüt is magammal (mint fertőzött étervadász), és bár tudom, hogy jól teljesít rossz viszonyok között, mégis meglepett, hogy csak a 91,1-en volt Rádió 1 úgyahogy, kihúzott teleszkóppal. Tehát az Alföld ezen részén NINCS Rádió 1 vétel átlagember számára. :shock:
(Hozzáteszem, hogy a Gong Budapesttől Soltvadkertig RDS-sel jött, kivéve reggel Kecskemét után úgy 20 km-rel, amikor többször kinyomta az újvidéki adó. Persze nem kis tropó volt).
 #187942  Szerző: Glenn
 2020.07.30. 21:13
tomee írta:
Már éppen ideje. El kéne ezt a trollt tüntetni a médiából. :x
Amikor valaki azzal kaszál milliókat, hogy az egyik leghallgatottabb reggeli műsorban minden nap ő van, azt hinné az ember, hogy jókat mond. Ez a csávó viszont hiába mond néha jókat, ha köcsög módon fogalmaz és sért meg több ezer embert. Most is volt alapja a mondandójának, de miután sok ezer embert megsértett, egy korrekt lehetősége maradt elnézésre. Az, hogy végre húzzon el a rákba. Volt húsz éve, hogy igazi rádióssá váljon, de nem sikerült neki. Minek kéne még újabb lehetőség? :x :x :x
 #187941  Szerző: tomee
 2020.07.30. 20:56
Adam írta:
tomee írta:
http://tenyek.hu/politika/338891_sebest ... sokat.html

Szokás szerint eltúlozta ezt Balázs, de azert van igazság alapja. A bulvár pedig hozzá költötte a maga részét 😀
Ugyanez volt a vadászok esetével is.
Az, hogy miről szólt a riport kb. tök mindegy, nekem az a része a fura, hogy a tv2 eddig is milliószor beleszállhatott volna, de eddig sosem tették.
 #187940  Szerző: Adam
 2020.07.30. 20:39
tomee írta:
http://tenyek.hu/politika/338891_sebest ... sokat.html

Szokás szerint eltúlozta ezt Balázs, de azert van igazság alapja. A bulvár pedig hozzá költötte a maga részét 😀
Ugyanez volt a vadászok esetével is.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 667

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.