RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#157366  Szerző: markfelt
 2016.07.19. 19:14
Jó, hát a Boglári Szüreten a Padödő lép fel még mindig, meg a Kozmix, bűn összehasonlítani is. :D
Én voltam a Soundon pár éve, elvoltam, tetszett, bár alapvetően nem vagyok oda a fesztiválokért.
 #157327  Szerző: asr27
 2016.07.19. 10:31
admin írta:Pusztulok ezen a videón! Remekül bemutatja a Balaton Sound közönségét.
Ez jellemzi a mai fiatalok többségét.
Ettől függetlenül baromi jó volt Sound, voltam egy napot(délután+éjszaka), eszméletlenül brutális buli volt. Persze, aki nem volt ott és még soha nem volt a fesztiválon, az nem érezheti ezt át, mert a felvételek abszolút nem adják vissza azt, ami ott van.
A többi balatonparti nagyszabású rendezvény, például a balatonboglári szüreti fesztivál, meg sem közelíti a Sound színvonalát.
 #157322  Szerző: markfelt
 2016.07.18. 19:36
Pusztulok ezen a videón! Remekül bemutatja a Balaton Sound közönségét.
 #157319  Szerző: Wolfman
 2016.07.18. 17:33
Ja, és a számunkra ténylegesen releváns rész 4:40-től található.

SPOILER:
Ács Dani: Milyen újdonságra számíthatunk tőletek az elkövetkezendő időben?
Bárány Attila (röhögve): SEMMIRE AZ ÉGADTA VILÁGON!
Metzker Viki a háttérben: Ne, ne-ne-ne...
 #157316  Szerző: asr27
 2016.07.18. 15:12
Pasa írta:
asr27 írta:
Pasa írta:A valósághoz meg köpésed sincs, csak idehányod, hogy szerinted milyen legyen a világ. Aki ezzel nem ért egyet, az dögöljön meg szerinted.
Ezt pont te mondod? A saját stílusodat, észjárásodat írtad le.
Csak, hogy érthető legyen számodra is az általad fentebb leírt vádak és az általad már megszokottan használt módszer: Aki nem fideszes,az mind ellenség, mind balliberális. Aki taxi helyett überrel utazik, az mind adócsaló és rossz ember.
Látod a hasonlóságot? Persze, hogy nem mert ostoba vagy és a szövegértésed is a béka segge alatt van.
A korábban feltett kérdésre még most sem tudtál válaszolni! Szánalmas vagy!

Admin, bocsi a nem idevaló témákért, de ezzel a majommal nem lehet másképp "beszélni".
Először is, anyád a majom.
Másodszor, ha egy kérdés értelmes, akkor válaszol rá egy értelmes ember.
Harmadszor, a "fideszballib" szöveget te hoztad ide, én nem akarok ezzel foglakozni (ez a te mániád, készült is neked egy ilyen topik).
Negyedszer, az Uber (nem über, te ütődött) nem létezik, csak taxi van.
Ötödször, az ostoba természetesen te vagy, ezért kell sokadszor is a szádba rágnom ezeket, de felfogni most sem fogod, mert nincs mivel.
És az a szomorú, hogy megint belém fogsz kötni a szokott stílusodban. Ha értelmes mondandód nincs (nem is lehet a te képességeiddel), legalább kötekedni azért profi módon tudsz. Ez is egy képesség, biztos jól megélsz belőle (ha majd kinősz a pelusból)...
:troll:
Utoljára és tömören, de abban benne lesz a lényeg: Egy eszméletlen nagy idióta, ostoba, bunkó seggfej vagy. Ha már a családomat is "majmozod": én nagyon sajnálom a te családod, hogy ilyen beteg, buta és agymosott férfi van a "háznál".
A másik hozzászólásodra reagálva:
Kíváncsi lennék, hogy, ha Gyurcsányé vagy Mesterházyé lenne a R1, akkor is ugyanezt írtad volna, és akkor is az szólna az autóban? (egyébként 2 hónapja még a Slágert fényezted, istenítetted)
Másik, hogy attól, hogy neked tetszik és az utasaidra is ráerőlteted, hányan gondolják közülük, hogy "jaj de unalmas ennél a faszinál állandóan ugyanazok a számok szólnak a rádióban, minden alkalommal".
 #157309  Szerző: ayala
 2016.07.18. 11:40
admin írta:Vagy az ALKALMAZOTTAINK, akiket mi fizetünk, hogy vezessék az országot?
örülök neki, hogy más is látja, hogy ezek a drága emberek, akik nekünk köszönhetik a munkahelyüket, azért kerültek megválasztásra, hogy helyettünk intézzék a közös dolgokat, és képviseljék a mi érdekeinket... nem pedig azért, hogy megmondják, hogy a mi életünk mitől lesz jobb, és hogyan kell élnünk azt - lásd vasárnap légy a családoddal.
nézetektől függetlenül, mindenkinek fel kellene ismernie azt, hogy egy politikusnak mi is lenne a dolga... alapjaiban változtatna meg mindent.
 #157307  Szerző: noartist
 2016.07.18. 10:49
admin írta:Most nagyon OFF és a saját farkamba harapok, hogy itt politizálok, de:

Én Fideszes vagyok. Én MSZP-s vagyok. Én Munkáspártos vagyok. Ez komolyan valami identitásképző valami?
Focicsapatok ezek, akiknek drukkolunk? Valamiféle bálványok, akiket imádunk?

Vagy az ALKALMAZOTTAINK, akiket mi fizetünk, hogy vezessék az országot?

Mert ha nem utóbbi, akkor valami kurvára el van cseszve.
Leginkább arra akartam célozni, hogy az említett illető elég mélyen bálványozza az *ő kedvenc pártját*, viszont még őt is irritálja, amit a médiával csinálnak. Mert az már tényleg bicskanyitogató sok esetben. Túl nagy a mellényük, miközben lenne mit tanulniuk- esetünkben a Music FM-től.
 #157304  Szerző: markfelt
 2016.07.18. 10:41
Most nagyon OFF és a saját farkamba harapok, hogy itt politizálok, de:

Én Fideszes vagyok. Én MSZP-s vagyok. Én Munkáspártos vagyok. Ez komolyan valami identitásképző valami?
Focicsapatok ezek, akiknek drukkolunk? Valamiféle bálványok, akiket imádunk?

Vagy az ALKALMAZOTTAINK, akiket mi fizetünk, hogy vezessék az országot?

Mert ha nem utóbbi, akkor valami kurvára el van cseszve.
 #157301  Szerző: noartist
 2016.07.18. 10:13
Pasa írta:
Pasa írta:Végre valami beindult, jó lesz ez. Illetve már jó is. :yes:
A saját védelmemben meg annyit tennék hozzá (olvasva a megdöbbenést), hogy én rádiót csak autóban hallgatok, hosszabb megszakításokkal napi 6-8 órát, és erre a Rádió 1 magasan a legjobb. Amikor hallom, fülbemászó diszkózenék mennek, semmi magyar (és egyéb) gagyi, semmi önfényezős dumálás, csak a zene. Én nem rádiós vagyok, hanem hallgató, és nekem tetszik. Értem én, hogy szakmailag esetleg ez egy nagy szar (vagy csak Vajna bácsi miatt?), de engem ez nem érdekel, csak hallgatom.
Kérdésem annyi lenne, hogy kinek szólnak a rádiók? A "szakmabelieknek" vagy a hallgatóknak?
Sorry...
:blush:
A hallgatót pl zavarhatja az állandó, és egyébként gusztustalan utalgatás a konkurenciára. Nem egy ismerősöm szólt már nekem is, hogy irritálja, pedig ő is Fideszes.
Kis tökmagok még, kiváltságos helyzetben vannak egyébként is*, fülük-farkuk be kéne húzniuk, mert lenne mit tanulniuk az emlegetett konkurens adótól.
*Nincs kötelező magyar zenei arány, ami nyilván némi ügyeskedés miatt van így- ezt a MusicFM nem teheti meg.
  • 1
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 552
  • 669

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.