RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #174396  Szerző: kukac
 
noartist írta:
Tomi76 írta:Most mondjam azt,hogy ezen nem csodálkozom? Megpróbálták ledugni az emberek torkán "hálózatosan", de nem ízlett nagyon sok mindenkinek.
http://radiosite.hu/jol-teljesitenek-a- ... e-szerint/
Sokan mondták már, hogy a Rádió 1 majd kinyír mindent, mert ahol megjelenik, ott halálra van ítélve minden helyi szereplő. Ez nem így lett, sőt!

Csak két példa:

- Nyíregyháza: ott a Sunshine, ami helyi tartalmakban, zenei változatosságban köröket ver az 1-re, és már a Retro Rádiót megelőzve piacvezető. A Rádió 1 csak a harmadik, egyik helyi állomást sem tudta megelőzni.

- Szeged: talán a legnagyobb bukta egyelőre. Ugyan csak személyes vélemény, de szerintem a 88 az ország legjobb rádiója címért simán indulhatna, ha létezne ilyen. Gyakorlatilag az a 8,5%-os reach a futottak még kategória a 88 55,4 százaléka mellett. A Kossuth is 9,6%-ot produkál, és bár biztosan fog még erősödni a Vajna-féle hálózat Szegeden, nyakamat tenném rá, hogy egy pillanatra sem lesz piacvezető, amíg a Rádió 88 létezik.

Ez most csak egy gyors eszmefuttatás, de a számok nem hazudnak. A konklúzió tényleg az, hogy csak jobbat kell csinálni, és veszélytelen a Rádió 1. Az a napi pár órányi helyi tartalom, amit bepréselnek, önmagában kevés.
Pedig naponta többszázezret fizetnek, csak hogy hallgassák már végre őket... Lol ezek szerint már pénzért se kell... :troll:
 #174395  Szerző: noartist
 
Tomi76 írta:Most mondjam azt,hogy ezen nem csodálkozom? Megpróbálták ledugni az emberek torkán "hálózatosan", de nem ízlett nagyon sok mindenkinek.
http://radiosite.hu/jol-teljesitenek-a- ... e-szerint/
Sokan mondták már, hogy a Rádió 1 majd kinyír mindent, mert ahol megjelenik, ott halálra van ítélve minden helyi szereplő. Ez nem így lett, sőt!

Csak két példa:

- Nyíregyháza: ott a Sunshine, ami helyi tartalmakban, zenei változatosságban köröket ver az 1-re, és már a Retro Rádiót megelőzve piacvezető. A Rádió 1 csak a harmadik, egyik helyi állomást sem tudta megelőzni.

- Szeged: talán a legnagyobb bukta egyelőre. Ugyan csak személyes vélemény, de szerintem a 88 az ország legjobb rádiója címért simán indulhatna, ha létezne ilyen. Gyakorlatilag az a 8,5%-os reach a futottak még kategória a 88 55,4 százaléka mellett. A Kossuth is 9,6%-ot produkál, és bár biztosan fog még erősödni a Vajna-féle hálózat Szegeden, nyakamat tenném rá, hogy egy pillanatra sem lesz piacvezető, amíg a Rádió 88 létezik.

Ez most csak egy gyors eszmefuttatás, de a számok nem hazudnak. A konklúzió tényleg az, hogy csak jobbat kell csinálni, és veszélytelen a Rádió 1. Az a napi pár órányi helyi tartalom, amit bepréselnek, önmagában kevés.
 #174394  Szerző: frekivadasz
 
Egy szóval se mondtam, hogy bármiféle összefüggés lenne.

Erről beszélek én is. És kicsit furcsállom.
 #174393  Szerző: noartist
 
frekivadasz írta:Mégis ez a topic pörög folyamatosan. Érdekes. :oops:
És ez mióta van összefüggésben a hallgatottsággal, népszerűséggel? Talán pont ellenkezőleg - a legjobb rádiók topikjaiban gyakran hónapok óta nincs bejegyzés.
 #174392  Szerző: frekivadasz
 
Mégis ez a topic pörög folyamatosan. Érdekes. :oops:
 #174379  Szerző: pavatomi
 
Azért azon mindenki nagyot röhögne ha a Music FM-es Kiss Anikó telefonálna be és mondjuk tizedikként elvinne 100 ezret :lool: :lool: fogná a fejét a R1 vezetése asszem :D
 #174378  Szerző: tomee
 
Ebben a Kiss Anikós történetben mindig azt röhögöm, hogy tulajdonképpen egyedül az a bajuk vele, hogy 2012 után kiderült, hogy más is képes összerakni rajtuk kívül egy működő rádiót.
 #174377  Szerző: LuciFerko
 
adika4444 írta:A 16:24-es játékban a második telefonáló Kiss Anikó volt, szerintem nem a Music FM-es, de Attis jól ledöbbent ahogy hallottam:)))
:shock: :twisted:
 #174376  Szerző: adika4444
 
A 16:24-es játékban a második telefonáló Kiss Anikó volt, szerintem nem a Music FM-es, de Attis jól ledöbbent ahogy hallottam:)))
  • 1
  • 548
  • 549
  • 550
  • 551
  • 552
  • 987