RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#153926  Szerző: szabogabor10
 2016.05.12. 10:14
kukac írta:
szabogabor10 írta:
gedkok írta:"A Médiatanács hozzájárult a Radio Plus Kft. névmódosítási kérelméhez, amelyben a Budapest 96,4 MHz-en eddig DJ FM névvel tervezett körzeti kereskedelmi rádiójukat Rádió 1-re kívánják átnevezni. "
Ezt honnan? Nem találom sehol.
"A Médiatanács hozzájárult a Radio Plus Kft. névmódosítási kérelméhez, amelyben a Budapest 96,4 MHz-en eddig DJ FM névvel tervezett körzeti kereskedelmi rádiójukat Rádió 1-re kívánják átnevezni."
(http://mediatanacs.hu/cikk/170603/NMHH_ ... a_Class_FM)
Ahh, köszi. Kicsit meglepődtem, bevallom. Roxy-t vártam.
Akkor asszem mehet a topik átnevezése. Bár talán még mindig nem biztos, hogy tényleg így indulnak el.
 #153925  Szerző: kukac
 2016.05.12. 09:56
szabogabor10 írta:
gedkok írta:"A Médiatanács hozzájárult a Radio Plus Kft. névmódosítási kérelméhez, amelyben a Budapest 96,4 MHz-en eddig DJ FM névvel tervezett körzeti kereskedelmi rádiójukat Rádió 1-re kívánják átnevezni. "
"A Médiatanács hozzájárult a Radio Plus Kft. névmódosítási kérelméhez, amelyben a Budapest 96,4 MHz-en eddig DJ FM névvel tervezett körzeti kereskedelmi rádiójukat Rádió 1-re kívánják átnevezni."
(http://mediatanacs.hu/cikk/170603/NMHH_ ... a_Class_FM)
 #153924  Szerző: szabogabor10
 2016.05.12. 09:55
 #153923  Szerző: censored
 2016.05.12. 09:49
censored írta:Bocsánat, de ha jól olvasom a dolgokat, akkor ez a brigád előbb árulkodik a FB-n valamit a Music FM-ről és a DJ kifizetések/jogdíjakról, majd kiderül, hogy az új rádió mögött ők állnak? Ha ez így van, akkor ez olyan... óvodás.

Rádió 1, oké, de akkor a MusicFM-nek inkább őriznie kéne a saját dance arculatát, mert az R1 lehet marad a korábbi stílusánál, nem? - szerintem se nem Roxy, se nem R1 lesz az új név. :P

Egyébként nem értettem soha, hogy ha egy rádió megszűnik FM-en sugárzónak lenni, miért nem marad a neten? Roxy-nak mindig volt pár száz hallgatója.
1., miért kellett őket eldobni? 2., tiszta netes zenei rádióként őrizhette volna a márkát 3., szerintem az internetes rádiózás még mindig le van nézve, pedig sok lehetőség van benne - jó ez nem egy szakmai / profit nézetű vélemény - éppen elég lett volna ahhoz, hogy pl. a Roxy legyen az ország leghallgatottabb internetes csatornája. 21. század RLZ.

Okoskodás off. :D

Re.: ASR27 - persze, hogy nem az, de itthon nem is nagyon találkozhatsz merész / vagány / kreatív húzásokkal, ha mégis, hamarosan akkor se. A Rádió 1 név pedig jól cseng és nem csak azért, mert korábban X évig meghatározó brand volt.
 #153920  Szerző: adam1400
 2016.05.12. 09:05
Ezt hol olvastad? Akkor átnevezitek a topicot?
 #153917  Szerző: censored
 2016.05.12. 08:35
Bocsánat, de ha jól olvasom a dolgokat, akkor ez a brigád előbb árulkodik a FB-n valamit a Music FM-ről és a DJ kifizetések/jogdíjakról, majd kiderül, hogy az új rádió mögött ők állnak? Ha ez így van, akkor ez olyan... óvodás.

Rádió 1, oké, de akkor a MusicFM-nek inkább őriznie kéne a saját dance arculatát, mert az R1 lehet marad a korábbi stílusánál, nem?

Egyébként nem értettem soha, hogy ha egy rádió megszűnik FM-en sugárzónak lenni, miért nem marad a neten? Roxy-nak mindig volt pár száz hallgatója.
1., miért kellett őket eldobni? 2., tiszta netes zenei rádióként őrizhette volna a márkát 3., szerintem az internetes rádiózás még mindig le van nézve, pedig sok lehetőség van benne - jó ez nem egy szakmai / profit nézetű vélemény - éppen elég lett volna ahhoz, hogy pl. a Roxy legyen az ország leghallgatottabb internetes csatornája. 21. század RLZ.

Okoskodás off. :D

Re.: ASR27 - persze, hogy nem az, de itthon nem is nagyon találkozhatsz merész / vagány / kreatív húzásokkal, ha mégis, hamarosan akkor se. A Rádió 1 név pedig jól cseng és nem csak azért, mert korábban X évig meghatározó brand volt.
 #153914  Szerző: asr27
 2016.05.12. 07:49
:sadtroll: bárányék tényleg ennyire ragaszkodnak ehhez a névhez?! pedig szerintem rohadtul nem kreatív ez a név egy fiatalos, zenei rádiónak.
 #153913  Szerző: gedkok
 2016.05.12. 07:44
"A Médiatanács hozzájárult a Radio Plus Kft. névmódosítási kérelméhez, amelyben a Budapest 96,4 MHz-en eddig DJ FM névvel tervezett körzeti kereskedelmi rádiójukat Rádió 1-re kívánják átnevezni. "
 #153912  Szerző: markfelt
 2016.05.12. 06:04
Úgy hallottam, addig se kell várni.
  • 1
  • 567
  • 568
  • 569
  • 570
  • 571
  • 591

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.