RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#152941  Szerző: Butters
 2016.03.24. 08:31
Dawe1797 írta:Véleményem szerint érdekes verseny fog kialakulni a budapesti rádiós piacon, ha a Rádió 1 tér vissza (a Music FM-re gondolok mint vetélytárs) :boldog:
Verseny? Ennyire naiv vagy?
Music FM Nyerges/Simicska tulajdon

96.4 pedig Vajna apóhoz tartozik

Nem nagyon lesz itt verseny...
 #152931  Szerző: Dawe1797
 2016.03.23. 14:41
Véleményem szerint érdekes verseny fog kialakulni a budapesti rádiós piacon, ha a Rádió 1 tér vissza (a Music FM-re gondolok mint vetélytárs) :boldog:
 #152892  Szerző: Gr3g0ry
 2016.03.20. 15:14
szabogabor10 írta:
Gr3g0ry írta:A nevéből kiindulva szerintem mintha a sokak által kedvelt 91.9-et akarják feléleszteni. :oops:
Gondolom a 92,9-re gondolsz. Nem biztos még, hogy DJ FM lesz a radió neve.
Átírtam, köszi a "helyreigazítást". :D
 #152891  Szerző: szabogabor10
 2016.03.20. 15:10
Gr3g0ry írta:A nevéből kiindulva szerintem mintha a sokak által kedvelt 91.9-et akarják feléleszteni. :oops:
Gondolom a 92,9-re gondolsz. Nem biztos még, hogy DJ FM lesz a radió neve.
 #152889  Szerző: Gr3g0ry
 2016.03.20. 14:52
A nevéből kiindulva szerintem mintha a sokak által kedvelt 92.9-et akarják feléleszteni. :oops:
 #152887  Szerző: Dani
 2016.03.20. 13:44
tomee írta:
szabogabor10 írta:A szerver üzembe helyezésének időpontjából azért én levonnék némi következtetést, bár lehet nagy merészség.
Kérdés, hogy most, hogy teljesen szétesett (és lassan feledésbe merül) a Rádió 1 network, fel lehet-e meg újra éleszteni. Ha még 2012-ben engedte volna az NMHH, hogy megnyerjék a 96,4-et, egész más lett volna a helyzet. De ugye akkor még nem volt komolyabb pártkötődésük...
Persze az is lehet, hogy tisztán bp-i rádiót akarnak csinálni, bár Bakai ha jól emlékszem, jövőbeli terjeszkedésről is beszélt.

Aztán könnyen lehet, hogy teljesen rossz nyomon vagyok. Lassan azért indulhatna valami plakátkampány, hogy végre okosabbak legyünk.
Én azért úgy gondolom, hogy a megfelelő emberekkel szinte teljesen mindegy, hogy milyen név alatt hoznak vissza rádiót. Nekem ez az utóbbi időben a Sláger FM-nél vált nyilvánvalóvá, mert azért ott is úgymond a Sláger Rádió-t akarják pótolni, de mégsem úgy, hogy ott akarnák folytatni, ahol 2009-ben abbahagyták. És egy a lényegi része a dolognak.

Bakai miatt én eddig arra apelláltam, hogy a Roxy-t akarják újraéleszteni, Bakai meg ugye jóban van Bárány Attiláékkal a Fortunás időszakig visszamenőleg, ezért sem nem egyértelmű, hogy miért akarnának Rádió 1-et létrehozni, pláne a 96.4-en...
Aztán közben lehet, hogy egészen más szempontok dominálnak :)
A Music FM-nek nem fog jót tenni ez az új rádió, márpedig a MusicFM elég jól fel van épitve, kár lenne érte szerintem.
 #152885  Szerző: tomee
 2016.03.20. 13:14
szabogabor10 írta:A szerver üzembe helyezésének időpontjából azért én levonnék némi következtetést, bár lehet nagy merészség.
Kérdés, hogy most, hogy teljesen szétesett (és lassan feledésbe merül) a Rádió 1 network, fel lehet-e meg újra éleszteni. Ha még 2012-ben engedte volna az NMHH, hogy megnyerjék a 96,4-et, egész más lett volna a helyzet. De ugye akkor még nem volt komolyabb pártkötődésük...
Persze az is lehet, hogy tisztán bp-i rádiót akarnak csinálni, bár Bakai ha jól emlékszem, jövőbeli terjeszkedésről is beszélt.

Aztán könnyen lehet, hogy teljesen rossz nyomon vagyok. Lassan azért indulhatna valami plakátkampány, hogy végre okosabbak legyünk.
Én azért úgy gondolom, hogy a megfelelő emberekkel szinte teljesen mindegy, hogy milyen név alatt hoznak vissza rádiót. Nekem ez az utóbbi időben a Sláger FM-nél vált nyilvánvalóvá, mert azért ott is úgymond a Sláger Rádió-t akarják pótolni, de mégsem úgy, hogy ott akarnák folytatni, ahol 2009-ben abbahagyták. És egy a lényegi része a dolognak.

Bakai miatt én eddig arra apelláltam, hogy a Roxy-t akarják újraéleszteni, Bakai meg ugye jóban van Bárány Attiláékkal a Fortunás időszakig visszamenőleg, ezért sem nem egyértelmű, hogy miért akarnának Rádió 1-et létrehozni, pláne a 96.4-en...
Aztán közben lehet, hogy egészen más szempontok dominálnak :)
 #152883  Szerző: Gr3g0ry
 2016.03.19. 20:59
Richmonde írta: Talán egy kicsit azért lehetne örülni annak, hogy lesz némi halvány esély a fiatalokat újra visszaszoktatni a rádiózásra, mint ahogyan az Európa más országaiban jellemző, sőt ott ki sem ment a divatból. A zene mellett a minőségi tartalomszolgáltatás vonzó lehet a fiataloknak is! Végre elindult valami!
Már most olyan zenék szólnak a rádiókban ami inkább a fiatalokat célozná meg,persze amelyiket zenének nevezhetjük. :vomit:
 #152873  Szerző: szabogabor10
 2016.03.19. 15:04
A szerver üzembe helyezésének időpontjából azért én levonnék némi következtetést, bár lehet nagy merészség.

• 1
  • 589
  • 590
  • 591
  • 592
  • 593
  • 598

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.