RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #170979  Szerző: tomee
 
Valaki magyarázza már meg, hogy ha nem elégedett egy adott analóg (!!!) rádió repertoárjával 2017-ben, akkor miért nem hallgat inkább online valamit a külföldi rádiók kínálatából, vagy miért nem pakol tele egy SD kártyát mp3 zenével és azt hallgatja. Csak mert ez a vita ezen a fórumon kb. 2007 óta folyamatosan megy, ami az akkori körülmények között még elfogadható is volt, ámbátor azóta némileg kitágultak a korlátok zenehallgatás ügyileg....

Nem várok választ amúgy. Tudom, hogy úgysem jön egy épkézláb sem....
 #170967  Szerző: robert11
 
Alen Walkertől tényleg adhatnának valami másik számot is hisz anyni van egyet a musicon már adtak még tavaly nyáron de ott is inkább megmaradtak a fadatnál nem értem mért mert az már tényleg unalmas ott is.
Manapság tényleg az van, hogy egy egy dalt nyomnak mint a pereces én meg értem hogy ez pénzt hoz a konyhára és ezért van ez régen is voltak ilyenek de pl nagyon régen mikor még juvit hallgattam 2002 2003 körül azért nem így ment ott még a kívánságműsorban is az ment amit kérsz meg volt ugyan felkapott dal de attól függetlenül más dalát is játszották az adott előadónak. Nem értem hogy ez mért változott meg ennyire. manapság szerintem csak a slágeren nem ismételnek annyit meg az ilyen kissebb rádiókban.
 #170964  Szerző: frekivadasz
 
Dani írta:Elvileg arról volt szó, hogy a Balázs top 100-ba beszavazott dalok folyamatosan szólni fognak, egy két ilyen számot valóban lehet elvétve hallani, de zömében még mindig ugyanazok a zenék mennek, mint előtte.
Szépen lassan, óvatosan.
 #170963  Szerző: Tomi76
 
Egy zenei statisztikával foglalkozó oldalon láttam, hogy ezidáig kereken 1800 alkalommal ment le a a Don't Be So Shy a R1-en, a második helyen a másik számomra már idegtépő zene áll, Duke Dumont-Ocean Drive 1608, a harmadik Sia-Cheap Thrills 1563 lejátszással. Alan Walker-nek nagyon jó számai vannak, de sajnos itt még mindig a Faded a menő, 1127-szer ment le, ezzel a nyolcadik.
 #170962  Szerző: Dani
 
noartist írta:Klassz zene a Don't Be So Shy, de ez az, amit már tényleg, nagyon komolyan túltolnak.
Egyetértek. Lehet hogy a zenei szerkesztő azon szórakozik, hogy mi itt bosszankodunk, már nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy direkt csinálják.
 #170960  Szerző: noartist
 
Klassz zene a Don't Be So Shy, de ez az, amit már tényleg, nagyon komolyan túltolnak.
 #170944  Szerző: Dani
 
Tomi76 írta:
mlaszlo írta:Zeneileg pedig változott az utóbbi egy-két hónapban. Nincs annyi ismétlés, bár most is van néhány szám, ami naponta többször is előkerül. Ilyen pl. Selena Gomez Kill Em With Kindness száma, amihez nem értem miért ragaszkodnak annyira görcsösen. A déli műsorsávban is minden nap lemegy. Oda mintha fixen be lenne téve.
Azért a Maroon5-Don't Wanna Know, Katy Perry-Chained To The Rhythm, Alan Walker-Faded, Burak Yeter-Tuesday stb. na és a "csodálatos" Imany-Don't Be So Shy is túl sűrűn megszólal. :D
mlaszlo írta:Gyálon nem lehet, hogy már a kecskeméti Gong zavarta, a 96.5-ről?
Lehet, bár korábban elfértek egymás mellett, nem volt az R1 ennyire elnyomva. Lehet a Gongnál volt valami fejlesztés, talán azért. Nagyon persze nem vág földhöz, mert már ma sem R1-et hallgattam az autóban, csak meglepett ez a hangzásromlás.
Elvileg arról volt szó, hogy a Balázs top 100-ba beszavazott dalok folyamatosan szólni fognak, egy két ilyen számot valóban lehet elvétve hallani, de zömében még mindig ugyanazok a zenék mennek, mint előtte.
 #170937  Szerző: Tomi76
 
mlaszlo írta:Zeneileg pedig változott az utóbbi egy-két hónapban. Nincs annyi ismétlés, bár most is van néhány szám, ami naponta többször is előkerül. Ilyen pl. Selena Gomez Kill Em With Kindness száma, amihez nem értem miért ragaszkodnak annyira görcsösen. A déli műsorsávban is minden nap lemegy. Oda mintha fixen be lenne téve.
Azért a Maroon5-Don't Wanna Know, Katy Perry-Chained To The Rhythm, Alan Walker-Faded, Burak Yeter-Tuesday stb. na és a "csodálatos" Imany-Don't Be So Shy is túl sűrűn megszólal. :D
mlaszlo írta:Gyálon nem lehet, hogy már a kecskeméti Gong zavarta, a 96.5-ről?
Lehet, bár korábban elfértek egymás mellett, nem volt az R1 ennyire elnyomva. Lehet a Gongnál volt valami fejlesztés, talán azért. Nagyon persze nem vág földhöz, mert már ma sem R1-et hallgattam az autóban, csak meglepett ez a hangzásromlás.
 #170934  Szerző: mlaszlo
 
Tomi76 írta:A minap autózás közben hosszú idő után odakapcsoltam a Rádió 1-re. Zeneileg nem lepődtem meg, mintha ugyanott folytatódna minden mint hónapokkal ezelőtt, amikor utoljára hallgattam. :D Na de nem ez lepett meg, hanem az, hogy halkabban szólt mint a többi beállított rádió és időközönként sercegés is rontotta a minőséget. Pedig 96,4 Budapest szájában, Gyálon.
Zeneileg pedig változott az utóbbi egy-két hónapban. Nincs annyi ismétlés, bár most is van néhány szám, ami naponta többször is előkerül. Ilyen pl. Selena Gomez Kill Em With Kindness száma, amihez nem értem miért ragaszkodnak annyira görcsösen. A déli műsorsávban is minden nap lemegy. Oda mintha fixen be lenne téve.
Gyálon nem lehet, hogy már a kecskeméti Gong zavarta, a 96.5-ről? Érden is szokta.
A 96.4 igazából jelenleg Budapestet fedi le inkább, bár a külső kerületekben az sem mindenhol tökéletes, pl. Dél-Budán Nagytétény felé elég gyenge.
 #170933  Szerző: Tomi76
 
A minap autózás közben hosszú idő után odakapcsoltam a Rádió 1-re. Zeneileg nem lepődtem meg, mintha ugyanott folytatódna minden mint hónapokkal ezelőtt, amikor utoljára hallgattam. :D Na de nem ez lepett meg, hanem az, hogy halkabban szólt mint a többi beállított rádió és időközönként sercegés is rontotta a minőséget. Pedig 96,4 Budapest szájában, Gyálon.
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 987