RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #196977  Szerző: knoskamatee
 
p0tyi írta: 2022.08.01. 20:27 Biztos én vagyok megkeseredett vénember, de ebből a szercsi lavcsi, negédeskedős, cukiskodós, életem szerelmés, drámás, üzekedős Juhász Geris kívánságműsortól rosszul vagyok. Kiss Márti - amikor helyettesít -, viszont továbbra is király. Oké, borzasztóan sok kisgyerek telefonál be hozzá, aláírom, hogy ez egyeseket zavarhat. De neki annyira jól áll ez az egész! Gergőnek szerintem nem, neki inkább a WIM, viszont az nagyon.

És inkább a gyerekek, mint a "végre megtaláltam a boldogságot Béla oldalán, ő a mindenem, úgyhogy kérem a Foolproofot Tápióbicskére!" típusú szívküldi-rettenetek.
pont ezt a felállást szerettem a Music FM-en is, ami miatt mindig odatekertem estére. Mártit kívánságműsorba! :yes:

illetve a TOP 50-et vezesse Király Tamás újra. Attisból túl sok, illetve sok a bulvár, amit belevisz a toplistás műsroba.
 #196975  Szerző: p0tyi
 
Biztos én vagyok megkeseredett vénember, de ebből a szercsi lavcsi, negédeskedős, cukiskodós, életem szerelmés, drámás, üzekedős Juhász Geris kívánságműsortól rosszul vagyok. Kiss Márti - amikor helyettesít -, viszont továbbra is király. Oké, borzasztóan sok kisgyerek telefonál be hozzá, aláírom, hogy ez egyeseket zavarhat. De neki annyira jól áll ez az egész! Gergőnek szerintem nem, neki inkább a WIM, viszont az nagyon.

És inkább a gyerekek, mint a "végre megtaláltam a boldogságot Béla oldalán, ő a mindenem, úgyhogy kérem a Foolproofot Tápióbicskére!" típusú szívküldi-rettenetek.
 #196974  Szerző: Dani
 
Azért megnézném Juhász Geriék sms falát a kívánságműsorban, mert kizárt dolognak tartom, hogy minden hallgató elégedett lenne maximálisan a zenei felhozatallal. Persze nyilván azokat soha nem olvassák be, amikben kritizálják őket.
 #196973  Szerző: zoLee
 
Ha ez így van, vagyis a Top50 jobbnál jobb zenékből, újdonságokból áll, akkor kérdem én, miért nem tudják azokat napközben is játszani és beépíteni a napi rotációba?

A mai napig reggel és napközben tíz zenéből legalább hét ilyen 3-5-10 évvel ezelőtti zene, vagy annál is régebbi.
MIÉRT?????

Tudom, lerágott csont ez már, de akkor is.

Hogy merik pl. a Rihanna - Umbrella című dalát úgy felkonferálni, ami már kb. 15 éves zene asszem', mint egy igazi MAI slágert?

Ami pedig tényleg MAI, azaz 2022es zene, azt meg letudják pár óra hosszában, heti 1x (ismétléssel együtt 2x).

Ha itt már tényleg minden mindegy alapon megy, ennyi erővel a Rock Rádió játszhatna techno, house zenét, a Retro meg pl. Azahriah múlthéten kijött új dalát.
A Petőfi meg mulatóst.
Az is nagyon zene :lool:

Ilyen komolytalanul rádiózni, Istenem...

De ahogy a Rapülők együttes klasszikus sorát idézzem: lesz még rosszabb.
 #196970  Szerző: shadoe
 
A friss Top 50 igencsak erősre sikeredett. Szűk egy éve nem volt ilyen jó a rangsor és műsor. Mind a két napon meghallgattam, az ismétlést is.
 #196941  Szerző: dkvalmos
 
Snake05 írta: 2022.07.17. 21:53
robert11 írta: 2022.07.17. 20:07 reggelente néha ismét hallhatjuk a számcímbemondó csajt
Melyik dalnál?
Szerintem Robi csak hallucinált 🙃
 #196940  Szerző: dkvalmos
 
Ettől a héttől kezdve Cooky szabadságon van, Márti lesz a sávjában, de a Cooky-mixek továbbra is szólnak majd. Mivel promó spot is készült hozzá, gondolom, nem két hétig fog tartani.
 #196921  Szerző: Snake05
 
robert11 írta: 2022.07.17. 20:07 reggelente néha ismét hallhatjuk a számcímbemondó csajt
Melyik dalnál?
 #196919  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Hát igen akkor már megérné a Regard halutinationt leadni. A többit nem kommentelném, hisz csak önmagamat tudnám ismételni meg már jó páran is leírták a véleményüket a rotációval kapcsolatban.
A top50 az nekem is nagyon bejött valamint még az tetszik hogy reggelente néha ismét hallhatjuk a számcímbemondó csajt jó lenne hogy ha napközben is megszólalna tudom sokaknak nem tetszik, de én bírom az ilyeneket tudjátok sokan fórumozók a másikkal egyetemben akit most nem említenék meg mert azt is tudja mindenki kire is gondolok. Na mindegy.
Abban esetleg nem tudom tudna e nekem valaki segíteni vagy inkább írjak a retro vagy a Best topicba hogy ugye elindult online a Danubiusz amit én nagyon szeretek hallgatni teljesen visszahozza azt a régi hangulatot amikor még volt frekvenciája a rádiónak és lehetett rádión keresztül hallgatni nem csak online formában működött. Nos a kérdésem az lenne, hogy említett ott Armand vagy említette a három tesót az az Budapest rock, Danubiusz Juventusz. Én a juvit hallgatnám még de azt hol tudnám elérni? Van e esetleg valakinek mp3 file vagy olyan stream amit akár a vlc-vel is letudnék játszani mert szerintem a Juvi is van olyan jó mint a Danubiusz az is biztos a régi juvi hangulatát hozza vissza.
 #196914  Szerző: zenefalo
 
Ha a zenei szerkesztőnek hatalmas kedvence a Don't be so shy, miért nem teszi a playlistbe Dj Regard feat. Years & Years - Hallucination-t? Ez feldolgozása az Imany dalának! ;)
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 987