RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#192319  Szerző: knoskamatee

zenefalo írta:Összehasonlítva a 89.5 hangzását a Petőfivel és Retroval, sokkal erőtlenebb, magas alig, fátyolos. Music Fm sokkal szebb volt.
amúgy a Juventus hangzását örökölte a Music. ezt vártam a szecskás R1-től, de hát ez van.
legalább a mély üt, csak az is torz. :x
 #192318  Szerző: zenefalo

Összehasonlítva a 89.5 hangzását a Petőfivel és Retroval, sokkal erőtlenebb, magas alig, fátyolos. Music Fm sokkal szebb volt.
 #192295  Szerző: Adam

potyi írta: 2021.05.11. 18:55 Tatabányán semmi nem szól tökéletesen, csak a Forrás és a Karc FM. Tatabánya és Győr között az M1-esen pedig csak a Kossuth és a Retro. Én is voltam Győrben a minap, oda-vissza pont hallgattam a Rádió 1-et és nekem nem volt semmi különösebb, zavaró probléma a vétellel. Bábolna körül meg a tatabányai emelkedőn átváltott monora és kettőt bezizzent, ennyi történt. A 103.1 és 96.7 esete rosszabb volt, mert mindkettő frekit erősen zavarja egy-egy szlovák adó, Tatabánya és Budapest közt pedig a velencei freki szintén igen problémás volt (de leginkább autórádió függő).
Az M1-en stabilabb a vétel most a 89,5-el. Viszont bent Tatabányán a beton rengetegben a 96,7 nem kérdés, hogy jobb volt.
 #192290  Szerző: potyi

Tatabányán semmi nem szól tökéletesen, csak a Forrás és a Karc FM. Tatabánya és Győr között az M1-esen pedig csak a Kossuth és a Retro. Én is voltam Győrben a minap, oda-vissza pont hallgattam a Rádió 1-et és nekem nem volt semmi különösebb, zavaró probléma a vétellel. Bábolna körül meg a tatabányai emelkedőn átváltott monora és kettőt bezizzent, ennyi történt. A 103.1 és 96.7 esete rosszabb volt, mert mindkettő frekit erősen zavarja egy-egy szlovák adó, Tatabánya és Budapest közt pedig a velencei freki szintén igen problémás volt (de leginkább autórádió függő).
 #192286  Szerző: Glenn

Jozsfm964 írta: 2021.05.11. 08:35Tatabánya Óvárosban rettenet pocsék a vétel, van mikor a kereső meg sem áll a frekin
Megmondtam, hogy nagy hiba lesz a tatabányai frekit leállítani. :x
 #192280  Szerző: Adam

Fehervart és Tatabányát meg kellett volna hagyni, ez már egyertelmu. Nem is ertem, hogy számolhatják hozza hivatalosan mindkét várost a 89,5 vetelkorzetéhez.
 #192277  Szerző: Jozsfm964

Igen az RDS-nél megint kivették a szóközt.
Most volt szerencsém tesztelni Győr és Budapest közötti útszakaszt. Azt kell mondjam, hogy siralmas. Pedig az autórádió elég "erős".
A győri 103.1 teljesítménye sem olyan mint a régi szép időkben amikor helyi vállalkozás sugárzott rajta a 90-es kétezres években. Akkor Tatabányáig majdnem elszólt a freki. Emlékszem, kb10 km-el előtte hallgatott el teljesen. Most durván 30 km-re Győrtől már hallgathatatlan, és van vagy 20 km amíg recsegést hallgatsz, majd nagy nehezen Tatabánya előtt 15 km-el áthúz a 89.5-re. Tatabánya Óvárosban rettenet pocsék a vétel, van mikor a kereső meg sem áll a frekin, nem csodálkozom azon ha a helyiek anyáznak.
Az ezt megelőző felállás sokkal jobb volt. A győri adó után szinte rögtön áthúzott a 96.7-re, az Tatabánya után 10 km-re a 90.4-re ami Pestig elszólt amíg át nem tudott váltani a 96.4-re.
 #192276  Szerző: Gyurii

89.5 RDS-nél megint kivették a szóközt? :|
 #192271  Szerző: potyi

Frankó lett az új arculat, de azt tényleg elengedhetnék, hogy kickoff után rögtön power intrós dallal kezdenek, így hamar sok lesz belőle.
 #192270  Szerző: almos629

pavatomi írta: 2021.05.10. 02:04 Kovács Ákos nincs bent hétvégén reggel műsort vezetni már? Mint ha azt írtátok volna szombat vasárnap ő a reggeles. Vagy az is olyan konzerv mint anno amit éjjel tolt?
Igen, a hétvége reggel is konzerv, szerintem mindig az volt.
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 885