RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#192269  Szerző: pavatomi

Ja és ma éjjel Hunyad Ákos jóestétet mondott a hírekben már 1 órakor. :D
 #192268  Szerző: pavatomi

Kovács Ákos nincs bent hétvégén reggel műsort vezetni már? Mint ha azt írtátok volna szombat vasárnap ő a reggeles. Vagy az is olyan konzerv mint anno amit éjjel tolt?
 #192266  Szerző: Adam

almos629 írta: 2021.05.09. 18:29 Szombat este 9-től vasárnap délig senki sincs bent a stúdióban, ezek a bakik szerintem ilyen esetben elnézhetők. A szolnoki freki pedig sajnos mindig is hírhedt volt a horror adáshibái miatt... Egyébként a helyi műsor a szolnokira most Pesten vagy Békéscsabán készül? Erről is ellentmondásos infók vannak.
Műsorvezető lehet hogy nincs, de technikusi felügyelet alap dolog, hogy lenne 0-24-Ben. Barmi gebasz van, el tudja hárítani.

Nemtudom hogy bonyolítják le az adásokat, de célszerű lenne ha minden frekit Pestről irányítanának, a helyiek pedig a konzervjeiket megfelelő helyre feltoltenék.
 #192261  Szerző: Adam

Ma délben, amikor szétválik a központi adás a helyiektől, kb 12:20-ig ugyanazok a zenék mentek elcsuszás nélkül a 95,8-on és a 89,5-on is. Kezdtem örülni, hogy ezt is így osszefesulték, a halozatos rendszer előírásait betartva, viszont minimalizálva a szétválás t, de sajnos nem....
Egyébként siman meg lehetne oldani. Ugyanazok a zenék mennének, és ugyanakkora műsorvezetői megszólalás ablakokkal. Minimalizálni a szétválás időtartamát. Tudom, hogy ez kicsit már a halozatos rendszer meghekkelése lenne, de mind a 89,5 és a helyiek határán, mind a helyiek egymás közötti határán jobb lenne a helyzet.
 #192257  Szerző: almos629

Szombat este 9-től vasárnap délig senki sincs bent a stúdióban, ezek a bakik szerintem ilyen esetben elnézhetők. A szolnoki freki pedig sajnos mindig is hírhedt volt a horror adáshibái miatt... Egyébként a helyi műsor a szolnokira most Pesten vagy Békéscsabán készül? Erről is ellentmondásos infók vannak.
 #192238  Szerző: noartist

knoskamatee írta: 2021.05.09. 10:05 az elmúlt 5 percben volt itt minden a központi frekin: vész CD (processzálatlanul! :shock:), félbeszakadt reklám blokk, félbeszakadt program ajánló és közötte egy reklám kitöltő zene, majd egy üres bed.
nagyon nem adja nekem ez a hálózatosdi dolog, hogy így váltogatja magát, meg így szétesik. nem tudom máshol szokott lenni ilyen, de a félegyházninál soha nem tapasztaltam, egy-két buffer megakadást leszámítva. :blush:
A szolnoki esetében ez rendszeres volt korábban, majd ránézek. Bedre elinduló zenék, majd a muzsikára még egy konf is csúszott, reklámblokk, csend, újabb zene a semmiből, csend, reklám nyitó, reklám záró, majd megint csend... ezek csodálatos dolgok. :D
 #192237  Szerző: knoskamatee

az elmúlt 5 percben volt itt minden a központi frekin: vész CD (processzálatlanul! :shock:), félbeszakadt reklám blokk, félbeszakadt program ajánló és közötte egy reklám kitöltő zene, majd egy üres bed.
nagyon nem adja nekem ez a hálózatosdi dolog, hogy így váltogatja magát, meg így szétesik. nem tudom máshol szokott lenni ilyen, de a félegyházninál soha nem tapasztaltam, egy-két buffer megakadást leszámítva. :blush:
 #192235  Szerző: noartist

almos629 írta: 2021.05.09. 09:15 Mi az a "Rocc zene", valami új műfaj? Sosem hallottam róla.
Engedd el. Elképesztő már, tényleg.
 #192234  Szerző: almos629

Mi az a "Rocc zene", valami új műfaj? Sosem hallottam róla.
 #192197  Szerző: Adam

Volvos írta: 2021.05.07. 22:51
Adam írta: 2021.05.07. 22:08
Andris írta: 2021.05.07. 15:52 A szolnoki freki reggel óta hallgathatatlan... (Recseg de nagyon) reggel fèl tízkor kapcsoltam oda és még most is (a mix miatt kapcsoltam megint :D) nem értem hogy 7 óra alatt ezt hogy nem lehetett orvosolni...
Szolnokon hogy jön a 89,5?
Még most is úgy szól a 90.4 mint ahogy a "stroboszkóp világít" A 89.5 az én tapasztalataim szerint kicsivel alul marad Szolnok környékén mint a Music FM idejében. De ezt okozhatják az eltelt időszakban megváltozott tereptárgyak is PL... Azt írta itt 1-2 fórumozó, hogy felcsavarták a PWR-t 100KW-ra, na ezt kizárnám...
Nalam kicsit jobb, mint a a Music vagy a Juventus idején volt. Zajmentesen, stabil, de az RDS nem mindig jön le. 28-30 db-re méri Sony ST-SE 520. Messze ez a legjobb a 6 nagy Széchenyi hegyi közül.

95,8 alatt viszont van egy kicsi de kivehető zaj, de az RDS fixen lejön, ezt 48-49 db-re méri.
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 885