RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#188562  Szerző: tomee
 2020.09.27. 09:20
A Disco's Hit gondolom azért maradt meg, mert ugyan már nem vonzz annyi embert, mint a WIM-os újgenerációs dj-k, de Bárányéknak is valamivel köztudatban kell tartaniuk magukat a fellépéseikhez. De egyébként valóban teljesen felesleges hétköznap párhuzamosan két ilyen műsor, meg úgy eleve annak idején is kizárólag a péntek és szombat esték szóltak a mixműsorokról.
 #188561  Szerző: Adam
 2020.09.27. 07:39
A discoshit teljesen rendben van. Hoz egy arnyalatnyival mást, mint a napi rotacio, de mégsem olyan elvont, mint a Wim. Ezért mondtam hogy kar volt 1 orasra szűkíteni a Wim miatt.
 #188560  Szerző: potyi
 2020.09.27. 00:16
Nekem is nagyon elegem van a mixműsorokból, menetrendszerűen 5-től és 8-tól kapcsolok is el. Pozitívum, hogy a WIM-ba a szettek végére betesznek újabban 1-1 rotációs dalt, mint anno a 103.9-en. Esetleg el lehetne gondolkozni azon is, hogy 20 perces blokkokban mennek a mixek és köztük 1-1 akár lassabb rotációs dal szünetként.

A DiscoShit és a WIM külön-külön meg felesleges. Azt még el tudnám fogadni, hogy a World Is Mine műsor része a DiscoShit, pl pont szombaton, amikor szvsz most a legrosszabb. A Kívánságműsor meg tarthatna mindennap 9-ig, mint régen.
 #188559  Szerző: Adam
 2020.09.26. 22:47
Nemtudom, a mai Discoshitet hallgattad-e de brutál jó volt, Nagy %-ban 2005-10 közti zenéket (Roxy, Deejay) tolt Hamvai.
 #188558  Szerző: Béci09
 2020.09.26. 21:40
Nem jó ez a szombat esti műsor (meg a többi sem annyira de ez különösen).
Este 9-től van Tommyboy műsora ami már a Wim előtti időkben is ekkor volt, és gyakorlatilag hallgathatatan, mert számomra zajszennyezéssel egyenértékű, fülsértő dallamtalan "zenék" vannak benne. Tényleg nem sértésből mondom és elhiszem, hogy vannak akik ezt a houset szeretik, de nem hiszem hogy ekkora igény lenne rá.
Aztán 10-től van a Stadium X, ami egész jó, 1-től meg a guestmix ami meg mikor milyen...
Már azzal is sokkal jobb lenne hogy ha megvariálnák a sorrendet és 9-től lenne a Stadium x, 10től a guestmix és 11től a Tommyboy, de annak örülnék a legjobban ha az egész Wim megszűnne, vagy max péntek - szombaton maradna meg, a többi napon pedig este 9 után az alap rotáció menne pofázás nélkül.

robert11-nek: szerintem a délutáni helyi sáv egy hülyeség, én mihamarabb megszűntetném. A helyi hírblokk és a hajnali helyi sáv maradhat, sőt muszáj neki, mert különben nem teljesülne a helyi információk közlése, és megbüntetnék őket. A délutáni sáv viszont csak arra jó, hogy az egyébként egész jól felépített műsorszerkezetet szét szabdalja, és összevisszaságot csináljunk , a mezei hallgató meg nem is nagyon tudja/érti hogy mikor mi van. Az ilyen életmód magazinok és társaik megszűnése szerintem nem sok embernek okozna álmatlan éjszakákat. Szerintem nem lenne kár értük.
 #188552  Szerző: robert11
 2020.09.26. 12:03
Hú na hát nem is tudom hol kezdjem! Elég sok dologról volt itt szó igyekszem rövid lenni.
Nem lenne jó az egységes rádió1, mert a helyiek nem a pesti hírekre kíváncsiak max akkor legfeljebb a hírbemondókat hagyhatnák meg úgy lenne értelme meg a helyi reklámblokkokat úgy még elmenne bár úgy sem mert a debrecenin is van életmódmagazin meg ilyenek akkor ezek mind megszűnnének.
Én szoktam hallgatni a nyíregyházit, Balogh Vili ott bemondja a közlekedési híreket amúgy ő is ritkábban szólal meg az adott órában.Költség hatékonyság szempontjából viszont tényleg nem mindegy hogy mire mennyit kell költeni, hogy gazdaságosabb az adáskészítés ebben igaza volt az illetőnek aki írta.
A helyi sávról már írtam egyszer tényleg faramuci megoldás ami most van én mondom visszahoznám a régi órarendet mikor 10től 2ig volt helyi az bőven elég lenne és déltől lenne kívánságműsor az összes frekvencián.
A zenéket is többször kitárgyaltuk már én is elmondtam róla a véleményemet mit kellene meg hogy kellene, most jó de kitudja meddig nem unjuk e meg ezeket a zenéket is elképzelhető amúgy de még nem tudjuk mit hoz az élet. Az is való igaz, hogy már én is tapasztaltam hogy a leg több tizenéves jobban meghallgatja ezeket a Drake Khalid és társai zenéket vagy letölt magának vaalmi remixet épp ezért van veszélybe a rádiózás sajnos annak is gaza volt aki azt mondta hogy az emberek leg többen már emberek többsége már nem rádiót hallgat hanem külömböző portálokról spotifive stb hallgat zenéket.
Hát az idősek nagyon kivannak szolgálva a 60as 70es évek zenéivel erre is elmondtam már mi lenne a megoldás hogy képzelném el a Retrót, remélem az új vezetés majd változásokat hoz mint annó a Sláger életében mert ők is csak kezdetben adták leginkább ezeket a zenéket mondom gondolom rájöttek hogy így nem fognak sokáig működni nem fog működni ez a színvonal hát akkor a mai világban. Majd B tóth is feláll mint Klamancsek tette, és majd rá jönnek hogy ez így nem fog menni mert már Klamancsek is aztmondta hogy ez a Retró már nem az a Retró amiket ők felépítettek az induláskor.
Meg mint azt már többször is mondtuk, vagy amit az egyik tag itt mondott egyszer hogy 98ban még elment ez hogy emlékezzünk a 60as 70es évekre, de ma már nem ez az igény de én is említettem már.Továbbra is azt mondom lehet 60as 70es én nem bánom de legyen akkor 80as 90es és 2000es dalok és a Popptarisznya is ezen alapon szóljon. Részemről ezt lezártnak tekintem.
 #188527  Szerző: Mezőőr
 2020.09.24. 18:20
adam1400 írta:
2020.09.24. 10:10
Valaki aki odavalósi? Ugye Heves nem szól még? Mire várnak? Mennyi idejük van elindulni?
Én azt hittem, hogy már rég megy, de megnéztem a honlapon, és nincs kiírva a freki, úgyhogy még nem indult el. Biztos tapsra várnak, vagy nem tudom...
 #188523  Szerző: adam1400
 2020.09.24. 10:10
Valaki aki odavalósi? Ugye Heves nem szól még? Mire várnak? Mennyi idejük van elindulni?
 #188508  Szerző: galacus1995
 2020.09.22. 11:45
:x A Radio Plus Kft. Rádió 1 állandó megnevezésű
médiaszolgáltatásán 2020. július 2-án 6 órától sugárzott
„Balázsék” című műsorszámot kifogásoló bejelentés [az Mttv. 9. §
(5) bekezdésének és a 10. § (1) bekezdés c) pontjának
vélelmezett megsértése] forrás nmhh :x
 #188507  Szerző: potyi
 2020.09.22. 07:29
Én nem írtam ilyet. Én azt írtam, hogy ez gazdaságos LENNE és ELVILEG megoldható. Nem minden frekin, hanem a hálózat kb felén. Pécsen pl pont nem.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 696

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.