RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#187528  Szerző: Adam
 2020.06.20. 20:29
Dani írta:
2020.06.20. 19:35
Most mit mondanak vajon azok a fórumozók, akik itt éveken keresztül írogatták, hogy a pár hónappal ezelőtti Rádió1-re van igénye az emberek többségének? Hogyha nekik volt igazuk szerintük, akkor miért változik most mégis a Rádió1?
Kicsit félre érted a helyzetet. Szerintem Jó volt korábban is, most meg még jobb. De ez csak magánvélemény.
Nem olyan éles a különbség, hogy régebben szar volt, most meg jó.
Egy átlag hallgató nem is biztos hogy érzékeli. Aki jobban figyeli az észreveszi.

Korábban volt egy ennél sokkal élesebb változás. 2017 év elején, amikor elkezdett terjeszkedni a radio, akkor jobban poluláris zenéket is rotacioba vettek.
 #187526  Szerző: Dani
 2020.06.20. 19:35
Most mit mondanak vajon azok a fórumozók, akik itt éveken keresztül írogatták, hogy a pár hónappal ezelőtti Rádió1-re van igénye az emberek többségének? Hogyha nekik volt igazuk szerintük, akkor miért változik most mégis a Rádió1?
 #187525  Szerző: Adam
 2020.06.20. 19:33
shadoe írta:
2020.06.20. 19:19
tomee írta:
2020.06.20. 11:15

Egyébként itt, és a Retrón is mostanság egész kellemes meglepetések érik az embert mind zeneileg, mind műsorvezetés szempontjából. Sokkal fesztelenebbé vált az egész, nem olyan, mintha gépi üzemmódba lenne állítva minden. Kérdés, hogy eddig miért nem lehetett ezt így csinálni? Mi a helyzet a híres zenei kutatásokkal?
100%-ban egyetértek. Kb. ma volt hónapok óta az első napom, amikor a R1-nek még a rotációját is hallgattam este. Ezt a rádiót, ha rohadt nehezen és lassan is, de végre rendbe szedték. A kutatásokkal nem tudom, mi a helyzet. Ha egy éve jó volt a zenei döglődés a "lekutatott" közönségnek, most pedig a folyamatosan frissülő kínálat a jó a "statisztika, amit akkor hiszek el, ha én hamisítom" szerint, akkor csak arra tudok gondolni, hogy kicserélték az eddigi X százezres-milliós hallgatótábort egy másik egymillióra, vagy ha maradt a régi hallgatóság, akkor azok cseréltek füleket magukon, vagy itt ezekkel a piackutatásokkal vagy az azokra hivatkozókkal valami marhára nem stimmel. :)
Juhász Geri a zenei szerkesztő egy ideje. Aki szerintem nemcsak szakmailag van a topon, hanem imádja is ezt az egészet csinálni. És igen, a változás vitathatatlan, és az irány is jó!

A Retro-n is hasonló a helyzet, a Leirer Timivel.
 #187523  Szerző: shadoe
 2020.06.20. 19:19
tomee írta:

Egyébként itt, és a Retrón is mostanság egész kellemes meglepetések érik az embert mind zeneileg, mind műsorvezetés szempontjából. Sokkal fesztelenebbé vált az egész, nem olyan, mintha gépi üzemmódba lenne állítva minden. Kérdés, hogy eddig miért nem lehetett ezt így csinálni? Mi a helyzet a híres zenei kutatásokkal?
100%-ban egyetértek. Kb. ma volt hónapok óta az első napom, amikor a R1-nek még a rotációját is hallgattam este. Ezt a rádiót, ha rohadt nehezen és lassan is, de végre rendbe szedték. A kutatásokkal nem tudom, mi a helyzet. Ha egy éve jó volt a zenei döglődés a "lekutatott" közönségnek, most pedig a folyamatosan frissülő kínálat a jó a "statisztika, amit akkor hiszek el, ha én hamisítom" szerint, akkor csak arra tudok gondolni, hogy kicserélték az eddigi X százezres-milliós hallgatótábort egy másik egymillióra, vagy ha maradt a régi hallgatóság, akkor azok cseréltek füleket magukon, vagy itt ezekkel a piackutatásokkal vagy az azokra hivatkozókkal valami marhára nem stimmel. :)
 #187520  Szerző: potyi
 2020.06.20. 11:28
A zenei kutatások nemigen térnek ki a műsorvezetőkre, az inkább Fly féle sablon szerint ment. :)
 #187519  Szerző: tomee
potyi írta:Egész jó most zeneileg, bár mielőtt még mindenki sikítva hányna Vize-tól a Stars-ra, érdemes lenne beújítani ezzel is:
https://www.youtube.com/watch?v=HAUgCZFyxRw

Ha már a környező országok CHR rádiói is tele vannak vele.
 #187518  Szerző: potyi
 2020.06.20. 11:02
Egész jó most zeneileg, bár mielőtt még mindenki sikítva hányna Vize-tól a Stars-ra, érdemes lenne beújítani ezzel is:
https://www.youtube.com/watch?v=HAUgCZFyxRw

Ha már a környező országok CHR rádiói is tele vannak vele.
 #187517  Szerző: adika4444
 2020.06.19. 10:48
potyi írta:
2020.06.18. 20:22
A központi streamet nem éterből veszik, a többinél meg legalább ahogy írtad is, lehet hallani, hogy mi folyik FM-en. :)
Volt idő, amikor a központi stream is FM-ről ment. Még a 2016-os újraindulás után:D
 #187516  Szerző: Adam
 2020.06.18. 23:18
Pihe írta:
2020.06.18. 15:25
A szombathelyi stream erősen sistereg már egy jó ideje csak alig hallani az adást. Illetékesek nem hallják?
Már az is nagy szó, ha valamelyik vidéki adásnak van stream-je. 😀
Gondolom ahol van helyi szerkesztőség, ahol korábban működő radio lett felvásárolva, ott van ilyen.
 #187515  Szerző: potyi
 2020.06.18. 20:22
A központi streamet nem éterből veszik, a többinél meg legalább ahogy írtad is, lehet hallani, hogy mi folyik FM-en. :)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 657

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.