RADIOSITE Fórum

• Rádió 1

#190464  Szerző: Adam

Rickykeee23 írta: 2021.03.10. 18:25 Passz..
Igen, nekem is jobban tetszett amikor helyettes volt. Főleg amikor Bárány. El lehetett lőni a klasszikus Juhász terelgeti a Bárányt.. :D és nem utolsó sorban jó párost alkotnak. Gondolom a "covid helyzet" miatt nincs helyettes. Ha már nem muszáj, ne legyen 2 ember a stúdióban. Persze! Érthetetlen, de fogjuk erre...
Ennek ellent mond, hogy emlékeim szerint ezen a héten eddig a WIM élőben ment a stúdióból. Geri és a DJ is ott volt.
És konkrétan ma is bent van a stúdióban Yamina és Geri, illetve még Metzger Viki is. Szóval nemtudom milyen megfontoálsból vannak egyes DJ-k haza küldve :)
Balázsék is bent voltak a stúrióban egész héten.
 #190463  Szerző: Adam

noartist írta: 2021.03.10. 12:49
djlacee írta: 2021.03.09. 22:14 100% vélemény: szerintem Balázsék mindig csak egy vacak Bumeráng másolat voltak. Change my mind.
Nagyon kíváncsi lettem volna, hogyan alakul a verseny, ha 2009-ben nem cseszik szét a két kerrádiót. Pirítós vs Bumeráng. Ez azonban sosem fog kiderülni, sajnos.
Nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Hisz a verseny alakulása ismert. 2009-ig a Bumeráng szárnyalt, a Danubius pedig 1998 óta rosszabbnál rosszabb reggeli műsorokba bukdácsolt folyamatosan. A Piritós pár hónap alatt megbukott, ki is vették a programból, helyette indult a Morning Show. Persze a két rádió megszűnt, de helyette indult a két új rádió, szinte változatlan stábbal, hasonló zenei kínálattal, és egy az egyben átvették a reggeli műsorokat is. A morning show szinte egyből újra indult a Class-on, míg a bumeráng hosszabb szünet után indult csak újra a NEo FM-en, de én a megtörést nem erre az okra tenném, hanem 2010 környékére egyszerűen elfáradtak Bocsiék, a Morning show átvette a vezetést hallgatottságban. Majd 2012-re a Neo bele állt a földbe teljesen és megszűnt.
 #190462  Szerző: Rickykeee23

Egy kis érdekesség.. ^^ Gondolom hallottátok a RedBull Pilvaker reklámot az R1-en.. "Balázséknál itt a Rádió1-en!" Elég furcsa hallani Armand szájából pár hét alatt a Danubius Rádió, Retro Rádió és a Rádió1 szót.... :shock: ^^
 #190461  Szerző: Rickykeee23

Béci09 írta: 2021.03.10. 18:16
Rickykeee23 írta: 2021.03.10. 18:08 Nemtudom. Amikor veszik fel a mixet akkor a csacsogásuk is rajta van és ugye nem rég bevezették Geriék a Classic Szerdát aminek épp ez a lényege. Mindenesetre nekem tetszett a mix.
Erről a classic szerdáról nem is tudtam, mert többnyire csak a helyi sávot és a DS-t hallgatom, de akkor lehet, hogy emiatt van. Bár szerintem nem, mert a Tiesto - Ritual meg Ed Sheeran - I don't care az még erős túlzással sem nevezhető classic zenének. A megszólalásokat könnyen ki lehet vágni, ha szükséges. Minden esetre elég furcsán van megoldva, tavaly más DJ-k helyettesítették Begit, amíg szabin volt
Passz..
Igen, nekem is jobban tetszett amikor helyettes volt. Főleg amikor Bárány. El lehetett lőni a klasszikus Juhász terelgeti a Bárányt.. :D és nem utolsó sorban jó párost alkotnak. Gondolom a "covid helyzet" miatt nincs helyettes. Ha már nem muszáj, ne legyen 2 ember a stúdióban. Persze! Érthetetlen, de fogjuk erre...
 #190460  Szerző: Béci09

Rickykeee23 írta: 2021.03.10. 18:08 Nemtudom. Amikor veszik fel a mixet akkor a csacsogásuk is rajta van és ugye nem rég bevezették Geriék a Classic Szerdát aminek épp ez a lényege. Mindenesetre nekem tetszett a mix.
Erről a classic szerdáról nem is tudtam, mert többnyire csak a helyi sávot és a DS-t hallgatom, de akkor lehet, hogy emiatt van. Bár szerintem nem, mert a Tiesto - Ritual meg Ed Sheeran - I don't care az még erős túlzással sem nevezhető classic zenének. A megszólalásokat könnyen ki lehet vágni, ha szükséges. Minden esetre elég furcsán van megoldva, tavaly más DJ-k helyettesítették Begit, amíg szabin volt
 #190459  Szerző: Rickykeee23

Nemtudom. Amikor veszik fel a mixet akkor a csacsogásuk is rajta van és ugye nem rég bevezették Geriék a Classic Szerdát aminek épp ez a lényege. Mindenesetre nekem tetszett a mix.
 #190458  Szerző: Béci09

A mai "Live" Mixben csak 2019-es és régebbi zenék voltak, tuti hogy egy kb. egy éves mixet vettek elő ezek a szerencsétlenek.
 #190453  Szerző: noartist

djlacee írta: 2021.03.09. 22:14 100% vélemény: szerintem Balázsék mindig csak egy vacak Bumeráng másolat voltak. Change my mind.
Nagyon kíváncsi lettem volna, hogyan alakul a verseny, ha 2009-ben nem cseszik szét a két kerrádiót. Pirítós vs Bumeráng. Ez azonban sosem fog kiderülni, sajnos.
 #190451  Szerző: Béci09

Annak mi lehet az oka, hogy a 92.2-t már le is zárják, a 89.5 felett pedig már lassan két hónapja ülnek? Tudtommal a végére mindkettőnél egy pályázó maradt, tehát a tartalmi vizsgálat nem is lényeges.
adam1400 írta: 2021.03.10. 12:22 Este Antonio itt járt Gergő szülinapja miatt :chinese:
Az meg ki a bánat? :oops:
 #190447  Szerző: adam1400

Este Antonio itt járt Gergő szülinapja miatt :chinese:
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 830