RADIOSITE Fórum

  • Magyar FM

 #179694  Szerző: Marcii
 
Ennek az engedélye ma jár le,vagy holnap?Vagy novemberben?
 #179614  Szerző: tomee
 
Azért ha valaki elolvassa a főoldali cikket, ennyi év után már illene tudni olvasni a sorok között is...
 #179612  Szerző: Dani
 
Rolcso2222 írta: 2018.10.18. 07:12 Sziasztok
Gondolom sokan tudjátok, hogy ma van a pályázat leadási határ ideje. Én azért reménykedem , hogy Roxy néven fog indulni az új rádió. Mert ezek a követelményeknek simán megtudna felelni !! 2000-es években a sláger a Roxy volt !
Remélem nem a magyarfm fogja nyerni a frekvenciát, ugye arra semmi esély nincs?
 #179605  Szerző: Rolcso2222
 
Sziasztok
Gondolom sokan tudjátok, hogy ma van a pályázat leadási határ ideje. Én azért reménykedem , hogy Roxy néven fog indulni az új rádió. Mert ezek a követelményeknek simán megtudna felelni !! 2000-es években a sláger a Roxy volt !
 #179565  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2018.10.13. 12:00 Kicsit ironikus amúgy, hogy bármennyire ellentmondásos a "tudjukmilyen" rádiók terjeszkedése, tulajdonképpen a paletta szélesítésével kiszolgálják a létező összes igényt, és ezzel be is zárul a kör.

Én egyedül arra leszek kíváncsi most már, hogy ha kitöltik az űrt ezzel a korszakkal, akkor a Music-ot a későbbiekben meg fogják-e tartani, vagy bedarálják a többivel együtt, és inkább csinálnak valami újat a saját szájuk íze szerint. Inkább utóbbi feltételezésre hajlok.
A MusicFM annak idején Roxy pótléknak indult, tehát valóban kérdéses, hogy manapság szükség van e még a MusicFM-re, pláne úgy, hogy ez a mostani azért már közel sem az a MusicFM, amilyen az elején volt. Ha valóban indul remélhetőleg egy kétezres évekbeli zenéket játszó rádió, az teljes mértékben ki fogja tölteni azt az űrt, amit a Roxy, meg a többi hasonló rádió megszűnése hagyott maga után. Sokan vitatják, de én a Rádió1-et sem tartom túl nagyra a jelenlegi formájában, ott is rengeteget kellene változtatni.
 #179564  Szerző: tomee
 
Kicsit ironikus amúgy, hogy bármennyire ellentmondásos a "tudjukmilyen" rádiók terjeszkedése, tulajdonképpen a paletta szélesítésével kiszolgálják a létező összes igényt, és ezzel be is zárul a kör.

Én egyedül arra leszek kíváncsi most már, hogy ha kitöltik az űrt ezzel a korszakkal, akkor a Music-ot a későbbiekben meg fogják-e tartani, vagy bedarálják a többivel együtt, és inkább csinálnak valami újat a saját szájuk íze szerint. Inkább utóbbi feltételezésre hajlok.
 #179490  Szerző: Dani
 
Remélem nem lesz telenyomva magyar zenékkel, mert akkor ugyanolyan zsákutca lesz, mint a Petőfi, mert ott is jó, hogy változatosan van benne minden korból zene, de a kötelező magyar zenei kvóta elrontja az egészet.
 #179489  Szerző: Marcii
 
BMáté írta: 2018.10.06. 21:50
Sakál írta: 2018.10.05. 08:36
tisztelettudo írta: 2018.10.04. 16:43 Azért szerintem olyan nagy logika nem kell hozzá, hogy rájöjjetek, mi lesz a 99.5-ön...
Best FM
...és tényleg...
Ennek fényében, na meg a legutóbbi pályáztatások alapján, nem lennék meglepődve, ha a Best FM lenne az “új Rádió 1” (csak éppen a 90-es, 2000-es évekkel). Hálózatos terjeszkedés, pl. Zalaegerszeg 88,9-en, Pécs 90,6-on vagy a 101,7-en, stb...
Ha tényleg így lesz(reménykedek) akkor a fehérvári 101.8 sorsa is nyilvánvaló.
 #179480  Szerző: BMáté
 
Sakál írta: 2018.10.05. 08:36
tisztelettudo írta: 2018.10.04. 16:43 Azért szerintem olyan nagy logika nem kell hozzá, hogy rájöjjetek, mi lesz a 99.5-ön...
Best FM
...és tényleg...
Ennek fényében, na meg a legutóbbi pályáztatások alapján, nem lennék meglepődve, ha a Best FM lenne az “új Rádió 1” (csak éppen a 90-es, 2000-es évekkel). Hálózatos terjeszkedés, pl. Zalaegerszeg 88,9-en, Pécs 90,6-on vagy a 101,7-en, stb...
 #179476  Szerző: tomee
 
Amúgy szerintem Roxy-ra is lenne igény abban a formában, amiben annak idején volt, mert erős brand volt. Eleve náluk vannak a jogok, meg úgyis szeretnek mostanában régi dolgokat leporolni a semmiből.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 27