RADIOSITE Fórum

  • Manna FM

 #200279  Szerző: p0tyi
 
De a Manna kinek?
 #200278  Szerző: djlacee
 
Csak hogy a topiknál maradjak, a Manna FM és például a radiocafé sem nekik szól.
 #200275  Szerző: kondalyuk
 
shadoe írta: 2023.08.17. 18:26
tomee írta: 2023.08.17. 16:07
Nekem már csak annyi lenne a kérdésem, hogy mivel és hogyan lehetne különb, mint a mostani felhozatal? Hogyan lehet a körmösöket és a fodrászokat rászoktatni arra, hogy egy Swedish House Mafia - Ray of Solar a megjelenés napján lemenjen este a rádióban, mint ahogy ez speciel szokás egy BBC R1-on, és ne ősszel vagy jövő tavasszal kerüljön a hazai köztudatba valami gagyi tiktok videó által?
Hát talán úgy, hogy nem fodrászoknak és műkörmösöknek kéne az ország összes zenés rádióját csinálni, főleg nem harminc éve egyfolytában.
Szívemből szóltál, +1
 #200274  Szerző: shadoe
 
tomee írta: 2023.08.17. 16:07
Nekem már csak annyi lenne a kérdésem, hogy mivel és hogyan lehetne különb, mint a mostani felhozatal? Hogyan lehet a körmösöket és a fodrászokat rászoktatni arra, hogy egy Swedish House Mafia - Ray of Solar a megjelenés napján lemenjen este a rádióban, mint ahogy ez speciel szokás egy BBC R1-on, és ne ősszel vagy jövő tavasszal kerüljön a hazai köztudatba valami gagyi tiktok videó által?
Hát talán úgy, hogy nem fodrászoknak és műkörmösöknek kéne az ország összes zenés rádióját csinálni, főleg nem harminc éve egyfolytában.
 #200272  Szerző: tomee
 
djlacee írta:
tomee írta: 2023.08.17. 14:50 Jó, nappal megy sima EDM rotáció, és este kik mixelnének? Lofti Begire, Regán Lilire meg Joer Juniora már most is ott van a R1, akkor inkább én is előtúrom a régi Roxys meg Deejay-s mixeket.
Rengeteg ismert és kevésbé ismert, tehetséges DJ van az országban, akik nem jutnak klasszikus médiafelülethez (jelen esetben rádióhoz), simán fel lehet tölteni egy ilyen esti műsort.
Nekem már csak annyi lenne a kérdésem, hogy mivel és hogyan lehetne különb, mint a mostani felhozatal? Hogyan lehet a körmösöket és a fodrászokat rászoktatni arra, hogy egy Swedish House Mafia - Ray of Solar a megjelenés napján lemenjen este a rádióban, mint ahogy ez speciel szokás egy BBC R1-on, és ne ősszel vagy jövő tavasszal kerüljön a hazai köztudatba valami gagyi tiktok videó által?
 #200271  Szerző: djlacee
 
tomee írta: 2023.08.17. 14:50 Jó, nappal megy sima EDM rotáció, és este kik mixelnének? Lofti Begire, Regán Lilire meg Joer Juniora már most is ott van a R1, akkor inkább én is előtúrom a régi Roxys meg Deejay-s mixeket.
Rengeteg ismert és kevésbé ismert, tehetséges DJ van az országban, akik nem jutnak klasszikus médiafelülethez (jelen esetben rádióhoz), simán fel lehet tölteni egy ilyen esti műsort.
 #200270  Szerző: tomee
 
asr27 írta: 2023.08.17. 12:53
tomee írta:Off topic, de bennem már sokadszorra az merül fel ezzel kapcsolatban, hogy amúgy azzal elégedett lenne bárki is, ha egy dance rádió teszem azt elindult volna annak idején a 96.4-en, de annyi energiabefektetéssel lenne megoldva, mint jelenleg a Base FM? Mert azért erről sok mindent el lehet mondani, de meg sem közelíti az áhított régi Deejay és Roxy színvonalát. (még a jelenlegi online Roxy sem közelíti meg, sokszor azt is elfelejtem, hogy egyáltalán létezik).

Meg azért itt embereket kellene innen-onnan toborozni, de ehhez valószínűleg be kellene szántani pár jelenlegi rádiót, amire azért valljuk be, jelenleg elég kicsi az esély.
Én elégedett lennék, nem kellene, hogy 24 órában legyen műsorvezetés, nappal mehetnének EDM zenék rotációban, 2000- től napjainkig, kevés szöveggel. Este 9-től hajnali 2-ig mixek.

Én nem is tartom rádiónak a jelenleg online hallgatható "Roxy-t"
Semmi köze az eredetihez, sem zenében sem másban.
Jó, nappal megy sima EDM rotáció, és este kik mixelnének? Lofti Begire, Regán Lilire meg Joer Juniora már most is ott van a R1, akkor inkább én is előtúrom a régi Roxys meg Deejay-s mixeket.
 #200266  Szerző: asr27
 
tomee írta:Off topic, de bennem már sokadszorra az merül fel ezzel kapcsolatban, hogy amúgy azzal elégedett lenne bárki is, ha egy dance rádió teszem azt elindult volna annak idején a 96.4-en, de annyi energiabefektetéssel lenne megoldva, mint jelenleg a Base FM? Mert azért erről sok mindent el lehet mondani, de meg sem közelíti az áhított régi Deejay és Roxy színvonalát. (még a jelenlegi online Roxy sem közelíti meg, sokszor azt is elfelejtem, hogy egyáltalán létezik).

Meg azért itt embereket kellene innen-onnan toborozni, de ehhez valószínűleg be kellene szántani pár jelenlegi rádiót, amire azért valljuk be, jelenleg elég kicsi az esély.
Én elégedett lennék, nem kellene, hogy 24 órában legyen műsorvezetés, nappal mehetnének EDM zenék rotációban, 2000- től napjainkig, kevés szöveggel. Este 9-től hajnali 2-ig mixek.

Én nem is tartom rádiónak a jelenleg online hallgatható "Roxy-t"
Semmi köze az eredetihez, sem zenében sem másban.
 #200265  Szerző: tomee
 
Off topic, de bennem már sokadszorra az merül fel ezzel kapcsolatban, hogy amúgy azzal elégedett lenne bárki is, ha egy dance rádió teszem azt elindult volna annak idején a 96.4-en, de annyi energiabefektetéssel lenne megoldva, mint jelenleg a Base FM? Mert azért erről sok mindent el lehet mondani, de meg sem közelíti az áhított régi Deejay és Roxy színvonalát. (még a jelenlegi online Roxy sem közelíti meg, sokszor azt is elfelejtem, hogy egyáltalán létezik).

Meg azért itt embereket kellene innen-onnan toborozni, de ehhez valószínűleg be kellene szántani pár jelenlegi rádiót, amire azért valljuk be, jelenleg elég kicsi az esély.
 #200253  Szerző: p0tyi
 
Teljesen igaza van asr27-nek. Lehet, hogy nem a legpiacképesebb a dance formátum, de ha sportádió, hiphop rádió, gazdasági rádió, 50 db vallási rádió lehet, akkor az is.

Egyébként nevetséges, ahogy az NMHH alakította a médiapiacot: 4 rádió, amit hallgatnak és 20 db frekvencia- és árampazarló semmi. Nehogy "báncsák" a Lölő szarait, nehogy verseny legyen!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 29