RADIOSITE Fórum

• Média Depo Kft. - Budapest - 99,5 MHz

#184454  Szerző: ideiglenes
 2019.08.01. 09:59
Nevetni fogsz, de én meg bírom a stílusát, még akkor is, ha nem mindenben értek vele egyet.
Ízlések és pofonok. Ennyi.
Glenn írta:
2019.07.23. 17:15
Én Bochkoron "nőttem fel". Hallottam őt 1986-ban a német Danubiuson (sőt fel is vettem), láttam 1991-ben a Sió TV német adásában, aztán pedig a Danubiuson és a Slágeren is évtizeden át hallgattam. Ebből következik, hogy "nem mai gyerek". Kérdés, hogy hol lenne ő hiteles akár egy reggeli műsorban? A tőle megszokott stílus lassan már nem áll jól neki (közel a 60-hoz), megváltozni meg nemigen fog. Persze egy 90-es éveket játszó rádióban jó lehet, de a karaktere és a humora akkor is kifáradt mára. Én nem várom őt sehova...
 #184292  Szerző: Glenn
 2019.07.23. 17:15
Én Bochkoron "nőttem fel". Hallottam őt 1986-ban a német Danubiuson (sőt fel is vettem), láttam 1991-ben a Sió TV német adásában, aztán pedig a Danubiuson és a Slágeren is évtizeden át hallgattam. Ebből következik, hogy "nem mai gyerek". Kérdés, hogy hol lenne ő hiteles akár egy reggeli műsorban? A tőle megszokott stílus lassan már nem áll jól neki (közel a 60-hoz), megváltozni meg nemigen fog. Persze egy 90-es éveket játszó rádióban jó lehet, de a karaktere és a humora akkor is kifáradt mára. Én nem várom őt sehova...
 #184285  Szerző: noartist
 2019.07.23. 10:55
Uh, banyek, 2019 van, ne egy ember köré építsünk már rádiót.
 #184280  Szerző: Rickykeee23
 2019.07.23. 06:59
Amúgy ezzel a frekvenciával mi a helyzet? Tehát, hogy itt nem volt a pályázatban egy dátum amikor el kellene indulnia? Gondolom lehet halasztani néhány hónapot. De annak nem látom értelmét, hogy ki van osztva egy frekvencia és évekig sistereg...
 #184279  Szerző: Rickykeee23
 2019.07.23. 06:52
Marcii írta:
2019.07.22. 20:06
https://24.hu/szorakozas/2019/07/22/boc ... bJnXV651t0
Bár nem tudok semmit,de szerintem itt lesz,legalább is valószínűleg erre utal a "másfél rádióval."
Ezt tartom én is sanszosnak. Szerintem így biztosra lehet venni, hogy 99,5 Best Fm lesz. Aztán jön a hálózat kialakítása és Bochkor már hallható lesz több városban.. (Budapest, Eger, Székesfehérvár, Nyíregyháza, Debrecen -- majd Zalaegerszeg -- később többi megyeszékhely, már ahol találnak frekit.) Azt nem tudom most, hogy az R1-el milyen a viszonyuk a "bandának".. Ugyanis Bochkor erős konkurencia lenne Balázséknak. Mert az országban még mindig sok mindenki Bochkoros. A másik kérdés, hogy kivel csinálná a reggelt... Hisz Dani már ugye Mannás.. Borossal már nem akar dolgozni, Vogáról nem tudok semmit. De ha ezt a régi csapatot össze tennék, szerintem még mindig tudnának ütni. Főleg, ha a Bumeráng brandet használnák /amit szabad is használni mert az saját/. A másik rádió akire utalt az szerintem a Manna. Ott gondolom beraknák reggelre Danival. De én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen rádióhoz leszerződne. Erre már lehetett volna esélye, mert valószínűleg akkor már meg lett keresve amikor Dani. Szerintem kivár a Bestig. Hátha az fog történni amit itt flesselgetek.... :D :D :D
 #184081  Szerző: zenefalo
 2019.07.10. 07:30
Rickykeee23 írta:
2019.07.10. 06:43
(Kérdés, mit szól ehhez a Debreceni anya Best.. Hisz ők felépítettek egy nagyon korrekt saját rádiót. Nehezen tudom elképzelni, hogy rábólintanak arra, hogy Budapestről hallgassák a meggányolt Bestet..)
Én úgy tudom, hogy Andy papa már felvásárolta a debreceni Best Fm-et! Egy darabig úgy volt itt a vélekedés, hogy Retro Rádió lesz belőle, még mielőtt országos frekiket kapott volna.
 #184080  Szerző: Rickykeee23
 2019.07.10. 06:43
Olvasgatom a véleményeteket, kezdek egyet érteni veletek már én is. Főleg, hogy mondtad, hogy ugyanaz a banda fogja csinálni a 99,5-öt mint az R1-et és a Retrot. Szóval egyértelmű, hogy olyan rádió lesz rajta ami a konkurenciát próbálja lenyomni. Az pedig a Sláger FM... Nem az R1-től, vagy a Retro-tól akarják majd lenyúlni a hallgatókat. Tehát egy hasonló zenéket játszó rádió lesz rajta mint a Sláger /Finomhangolva/. Ez valószínűleg Best Fm lesz, vagy bevállalnak valami új nevet.. De ezt azért nem hiszem, mert gondolom az a céljuk, hogy hálózatos legyen a többi Best-el. A többi Bestet meg nem fogják átnevezni. (Kérdés, mit szól ehhez a Debreceni anya Best.. Hisz ők felépítettek egy nagyon korrekt saját rádiót. Nehezen tudom elképzelni, hogy rábólintanak arra, hogy Budapestről hallgassák a meggányolt Bestet..)

Amire kíváncsi leszek, hogy mi lesz a 89,5-el. Ha azt is az R1/Retro banda nyeri meg (Ami szinte mondjuk biztos), akkor az megint nem fog magának konkurenciát csinálni.... Nyugodtan kijelenthetjük, hogy a Rádió 1-nél "fiatalosabb" Rádió nem lesz Magyarországon. (Saját vélemény)
 #184079  Szerző: tomee
 2019.07.09. 22:46
Azért az legyen figyelembe véve, hogy ha valakik dance rádiót építenének, akkor az legvalószínűbben ugyanaz a csapat lenne, akik a R1-et meg a Retro összerakták.

Én továbbra is azt gondolom, hogy akiknek ezekben a dolgokban befolyásuk van, egész egyszerűen úgy tartják, hogy a R1 jelenleg tökéletesen megfelel ennek a célnak, ha meg a következő hónapokban még kicsit fazoníroznak is rajta, már egyáltalán nem lesz a többi dolog releváns.

Arról nem is beszélve, hogy annak idején már a Rise FM-et is mindennek lehordták, tehát ezt a "non-stop mixek egész nap" koncepciót ők biztos nem valósítanák meg, máshonnan meg nem fog senki se labdába rúgni ezen a téren, már nem azok a szelek fújnak jó ideje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.