RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #186587  Szerző: tomee
 
Rolcso2222 írta:Sziasztok
Van valakinek esetleg régebbi Roxy felvétele vagy a régi szignálokbol felvétele?
Ez engem is érdekelne. A legelsők talán Wisebuddah-ás vagy Reelworld-ös jingle-k voltak? Mert évekkel ezelőtt még elérhetőek voltak a site-on, de aztán levették sajnos.
 #186563  Szerző: tomee
 
zakopanendre írta:Nem mondom, hogy régen minden jobb volt, de ez most nagyon jól esett.
Hát ez a korszak már sok minden volt, csak jó nem. :) Nekem innen leginkább már a folyamatos ígérgetések, az állandó fizetés halasztási kérelmek, meg a heti szinten felmerülő megszűnés maradt meg.

Utólag belegondolva az lett volna a legjobb, ha már 2004 végén lekapcsolják, mert egy ilyen rádió nem volt még, amit ennyit csűrtek-csavartak volna az eredeti koncepciójához képest.
 #186541  Szerző: tomee
 
zakopanendre írta:Sziasztok!
Off topic:
Sok Roxy-s komment alapján ide írok. PÜ-ben szeretném felvenni olyan tagokkal a kapcsolatot, akik rendelkeznek régi Roxy-s műsorokkal 2010 magasságából (Roxy Live-ra gondolok konkrétan)
https://soundcloud.com/tomwee/964-roxy- ... 2011-01-02
https://soundcloud.com/tomwee/roxy-live ... 1029-part2
https://soundcloud.com/tomwee/roxy-live ... 1029-part1

Felraktam párat Soundcloud-ra, bár privibe kérted, de hátha mást is érdekel. Nem állítottam letölthetővé, mert így se vagyok benne biztos, hogy a szerzői jogok miatt nem akarja majd letiltani.
 #186515  Szerző: zakopanendre
 
Sziasztok!
Off topic:
Sok Roxy-s komment alapján ide írok. PÜ-ben szeretném felvenni olyan tagokkal a kapcsolatot, akik rendelkeznek régi Roxy-s műsorokkal 2010 magasságából (Roxy Live-ra gondolok konkrétan)
 #185619  Szerző: ksimiglai
 
A fő cél az,hogy a Retro és a R1 bevételeit erősítsék csomagban értékesítéssel!Mellékcél az,hogy gyengítsék a konkurenciát.A harmadik az,hogy ha a 96,4-et vmiért bukja a R1 akkor legyen tartalék freki. Önmagában sztem veszteséges működéssel számolnak és ennél nem hiszem,hogy több pénzt tolnak majd bele.

Ilyen a világon sok ország sok városában van amúgy,bár piaci körülmények közt,politikától függetlenül. :)
 #185610  Szerző: tomee
 
kovlaj122 írta:Amúgy nem az volt a terv, hogy ebben a rádióban többségében lesznek a zenék a 90-es évekből, hogy előveszik a mindenhol hanyagolt akkori dance zenéket, hogy emiatt is csinálják meg ezt a rádiót? Még emlékeim szerint a pályázatban is szerepelt ilyen.
Mert a jelek szerint ebből a gyakorlatban a világon semmi nem valósult meg.
Nekem igazából teljesen az a benyomásom, hogy körülbelül már annyira telítődött a piac, hogy ezt a rádiót már nem képes ebben a formában eltartani, mert kapásból van rá két alternatíva is a fővárosban.

De amúgy, ha van pénz ezt így a jelenlegi formájában működtetni a fővárosban és vidéken, akkor akár tényleg játszhatna dance-esebb zenéket a '90-es és 2000-es évekből, vagy adják el a francba, ha csak ennyit tudnak felmutatni, és engedjenek utat valami értelmesebb dolognak. Hamarosan belépünk a harmadik évtizedbe a XXI. században, mostanság vállnak a 2000-es évek zenéi azzá, amivel a Sláger meg a Danubius leuralta a piacot annak idején a '80-as, '90-es évek zenéivel.
 #185600  Szerző: kovlaj122
 
Amúgy nem az volt a terv, hogy ebben a rádióban többségében lesznek a zenék a 90-es évekből, hogy előveszik a mindenhol hanyagolt akkori dance zenéket, hogy emiatt is csinálják meg ezt a rádiót? Még emlékeim szerint a pályázatban is szerepelt ilyen.
Mert a jelek szerint ebből a gyakorlatban a világon semmi nem valósult meg.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 72