RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #193915  Szerző: Pihe8
 
A a retro best meg r1 vidéki streamek se szólnak.
 #193847  Szerző: Tomi76
 
Én remélem azért, hogy nem vetették el a dolgot. Okkal mehet a csúszás, bár konkrétan a kezdés sem volt meghatározva. De a Summer Jam Mix most már tényleg komikussá kezd válni elnevezésben.
 #193838  Szerző: mlaszlo
 
A Nightsift el is lett vetve? A múlt héten ment a promója többször is, a héten viszont nem hallottam és esténként még mindig Summer Jam mix megy, pedig már lassan szeptember közepe van :oops:
 #193751  Szerző: tomee
 
Hallgatni én is biztosan fogom (már ha így lesz), mert mindig is tetszett, amit csinál, de azt például már a Summer Jam mixben is tapasztaltam, hogy egyébként le van gyártva pár mix előre, és azt rotálják minden nap folyamatosan. Amivel még nem lenne gond, de marha sokszor még azt egymást követő mixekben is ugyanazok a zenék mennek (nem beszélve az előtte való sima rotációról, ahol dettó).

Bár az is igaz, hogy ez még mindig nem annyira leszarom hozzáállás, mint pl. a Sláger DJ, ahol Előd egyik mixét tegnap nagyjából 100x-ra adhatták le konfokkal, mindennel együtt...
 #193750  Szerző: Tomi76
 
Szerintem is WhiteBoy lesz az a bizonyos DJ. Viszont én nem bánom. Igen, valóban sok mixműsor van a rádiókban, de nekem WhiteBoy munkássága nagyon tetszik. Nálam kiemelkedő a többi közül. Lehet nem fogok a többséghez tartozni, de én hallgatója leszek.
 #193749  Szerző: tomee
 
Van egy sanda gyanúm, hogy WhiteBoy hamarosan itt fog kikötni, úgyanis a héten eljött a Slágertől, és ezzel párhuzamosan megindult Nightshift névvel egy új napi mixműsor promózása egy "ismert műsorvezető dj-vel". (minden nap 20-tól 24 óráig, amit én speciel a Petőfi meg R1 mellett tökéletesen feleslegesnek tartok, de ők tudják..."

Egyébként nem lepődnék meg, ha a Summer Jam mixhez is lett volna köze eddig, mert nem egyszer hallottam olyan zenéket, amiket rajta kívül nem igen szokott más játszani.
 #193641  Szerző: weiszmatyi
 
Hm, akkor bejöttek a megérzéseim. Ott a 90,6 is váltogat, ha minden igaz.
 #193632  Szerző: Attis
 
Megnéztem a videót a Best-re váltásról. Érdekes, hogy abban a váltás után statikus lett az RDS-PS. Ma ottjártamkor dinamikus:
BEST_FM_
101_7___

(A pécsi Rádió 1-nél ugyanez a helyzet.)
 #193553  Szerző: Rickykeee23
 
Egyet értek veletek. A zene tökéletes. Be van lőve a Retro és az R1 közé. A hangzással kellene valamit csinálni (legalábbis az új 101,7 pécsi frekinél) mert a műsorvezetők hangja olyan mint egy silány helyi rádiónál. Azért dobtam ma egy hátast amikor a 11 órás híreknél: (Armand hangjával) Hírek a Retro Rádióban! Szólt egyszerre a Best illetve a Retro hírek alatti zene... :shock:
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72