RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #193352  Szerző: mihalylovics
 
almos629 írta: 2021.07.14. 19:42 Nekem is tetszik, viszont furcsa, hogy sehol sem hirdették az indulását, még a hivatalos műsoroldalon sincs fent, illetve a mixet készítő dj neve sem hangzik el a szignálokban. Ha jól értem, a műsor címe "Summer Jam Night Mix" (vajon télen is ez lesz?)
Vagy szezonális műsor (remélem nem), vagy nyár után más címmel folytatódik.
 #193351  Szerző: p0tyi
 
Szerintem borzalmas. Vissza a rotációt. Nem kell egy újabb rádióba mix, ahogy reggeli majomkodás sem.
 #193350  Szerző: Tomi76
 
Este az elköszönés előtt Dia mondta, hogy lesz ez a mix műsor 20:00-tól. Rögtön én is keresni kezdtem, hogy fel van e tüntetve valahol de semmi. Ez tényleg meglepetés műsor. Viszont remélem marad. Én egyáltalán nem bánom, hogy végül nem a rockosítás felé mentek el. Ez kezd egyre jobb lenni.
 #193349  Szerző: almos629
 
Nekem is tetszik, viszont furcsa, hogy sehol sem hirdették az indulását, még a hivatalos műsoroldalon sincs fent, illetve a mixet készítő dj neve sem hangzik el a szignálokban. Ha jól értem, a műsor címe "Summer Jam Night Mix" (vajon télen is ez lesz?)
 #193348  Szerző: Tomi76
 
Új mixműsor a Best-en? Ráadásul nem is rossz.
 #193247  Szerző: almos629
 
nermalcat írta: 2021.07.05. 19:07 Apropó debreceni, nem lehetne egy az egyben áthúzni az ottani playlistet a hálózatos Bestre? A Zenonnal biztos meg lehet oldani, nem lennének ilyen hülye kiugrások, sőt egy zenei szerkesztővel kevesebbet kellene fizetni.
Nekem amúgy a debrceneni és a pesti kickoff is bejön, de ez abszolút részletkérdés. :D
A debrecenin tudtommal nem Zenont használnak.
 #193246  Szerző: nermalcat
 
Apropó debreceni, nem lehetne egy az egyben áthúzni az ottani playlistet a hálózatos Bestre? A Zenonnal biztos meg lehet oldani, nem lennének ilyen hülye kiugrások, sőt egy zenei szerkesztővel kevesebbet kellene fizetni.
Nekem amúgy a debrceneni és a pesti kickoff is bejön, de ez abszolút részletkérdés. :D
 #193243  Szerző: p0tyi
 
almos629 írta:
p0tyi írta: 2021.07.05. 18:20 Szerintem ebben a vokális arculatban van még 3-4 év, jól sikerült, és most illik talán a leginkább a rádióhoz.
Nem rossz egyáltalán, de azért a debreceni kickoff-jával összehasonlítva érzékelhető egy kis minőségbeli különbség. :)
Nekem nem tetszik a debreceni.
 #193242  Szerző: tomee
 
p0tyi írta:Szerintem ebben a vokális arculatban van még 3-4 év, jól sikerült, és most illik talán a leginkább a rádióhoz. Ennél csak rosszabb lehet. Egyébként a #Bochkor című tévéműsorban Bochkor Gábor utalt rá, hogy Kovács Kokó István lett volna a reggeli műsorvezető a Besten (pontosabban a Retroval azonos cégcsoportba tartozó egyik rádiónál), de ez valamiért nem jött össze. Szóval gondolom vannak tervek.
Ennél még az is jobb ötlet lenne, ha Hepi Endrééket, vagy Balogh Esperest hívnák vissza...
 #193241  Szerző: almos629
 
p0tyi írta: 2021.07.05. 18:20 Szerintem ebben a vokális arculatban van még 3-4 év, jól sikerült, és most illik talán a leginkább a rádióhoz.
Nem rossz egyáltalán, de azért a debreceni kickoff-jával összehasonlítva érzékelhető egy kis minőségbeli különbség. :)
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 72