RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #185096  Szerző: benko5009
 
Most néztem meg, még "Radiotext Plus" is van rajta :)
 #185092  Szerző: zsofi75
 
Sziasztok!Ma reggeli órákban hallgattam a Best Fm-et. Nem tudom honnan ad Budapestrol,de sztem erősebb mint a Magyar Fm volt anno.Viszont a Gong Rádió Kecelrol
zavarja,próbáltam a Technics St g4-es tuneremmel fogni,ez már elég jól kiszurte . Monoban jól jön ,a sztereó sugárzás már zajos itt.A zenék nekem egyenlőre bejönnek ,remélem nem lesz sok ismetelgetes. Plusz:Lehet a szél miatt de hullámzó vetelem volt.Egyszer felerősödött nagyon jó jelszintre aztán gyengült és ezt ismételgette.Gondolom azért mert vetélkorzeten kívül vagyok már eléggé.Ettol függetlenül hallgatni fogom majd ezt a rádiót is.
 #185091  Szerző: Adam
 
zenefalo írta: 2019.09.18. 10:50 Pár órán át hallgatva, itt többségben vannak a 90-es évek dalai. De számomra a lerágott csont-zenék, amik annak idején top-zenék voltak. Semmi meglepetés, csak amik 25 éve folyamatosan szóltak a magyar éterből, számomra elég unalmas. De nem is vártam mást, a zenei világ egyezik a korábbi vidéken indult Best Fm-ekkel, persze nem a debrecenivel. Hoppá, most egy 2015-ös Meghan Trainor, és egy tavalyi Rúzsa Magdi - Légzés is megszólalt! Akkor mégse annyira retró lesz ez a rádió?
Ennyi. Mintha a Juventus Rádiót hallgatnád a 90-es évek végén, a 2000-es évek elején, 95%-ban ugyanazok a zenék mennek. De mondhatnám a Danubiust is. Én is csak pár napig bírtam hallgatni, aztán vissza Rádió 1-re.
 #185090  Szerző: LuciFerko
 
zenefalo írta: 2019.09.18. 10:50 Pár órán át hallgatva, itt többségben vannak a 90-es évek dalai. De számomra a lerágott csont-zenék, amik annak idején top-zenék voltak. Semmi meglepetés, csak amik 25 éve folyamatosan szóltak a magyar éterből, számomra elég unalmas. De nem is vártam mást, a zenei világ egyezik a korábbi vidéken indult Best Fm-ekkel, persze nem a debrecenivel. Hoppá, most egy 2015-ös Meghan Trainor, és egy tavalyi Rúzsa Magdi - Légzés is megszólalt! Akkor mégse annyira retró lesz ez a rádió?
Az Emberek-Rapüllők-Hip-Hop Boyz szentháromságot el kéne már felejteni.
 #185089  Szerző: zenefalo
 
Pár órán át hallgatva, itt többségben vannak a 90-es évek dalai. De számomra a lerágott csont-zenék, amik annak idején top-zenék voltak. Semmi meglepetés, csak amik 25 éve folyamatosan szóltak a magyar éterből, számomra elég unalmas. De nem is vártam mást, a zenei világ egyezik a korábbi vidéken indult Best Fm-ekkel, persze nem a debrecenivel. Hoppá, most egy 2015-ös Meghan Trainor, és egy tavalyi Rúzsa Magdi - Légzés is megszólalt! Akkor mégse annyira retró lesz ez a rádió?
 #185088  Szerző: noartist
 
Marcii írta: 2019.09.17. 19:15 Mi a sz*r ez a weboldal? :lool: :lool: :lool:
Valószínűleg csak ideiglenes. Nyakamat tenném rá, hogy a Rádió 1 és a Retro sablonjára fog épülni ezé is.
 #185082  Szerző: TechY01
 
Gyurii írta: 2019.09.17. 19:50 Mai Spotify-os, youtube-os, "pendrive fm-es" időkben kezd az FM rádió háttérbe szorulni, viszont Pest megérdemelne újra egy Rise, Face, Roxy vonalat... :(
Szerintem is megérdemelne, milyen jók is voltak azok az idők. :(
 #185081  Szerző: Gyurii
 
Picit OFF.

Bp-i rádiós felhozatal kezd "románszagú" lenni csak kicsiben. :D Ugye ott is van Digi fm, Europa fm, Kiss fm, Pro Fm amik hasonló rotációval nyomulnak.. Pesten most ez a Sláger-Manna-Best trió pályázik ilyesmire... :troll:

Mai Spotify-os, youtube-os, "pendrive fm-es" időkben kezd az FM rádió háttérbe szorulni, viszont Pest megérdemelne újra egy Rise, Face, Roxy vonalat... :(
 #185079  Szerző: mihalylovics
 
Postássy Juli - Puszinyuszi, ba'zmeg... Ez már 1994-ben is szánalmasan erőltetett, giccses és ciki volt. Minek erőltetik, még mindig???
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 72