RADIOSITE Fórum

  • Best FM

 #196607  Szerző: p0tyi
 
Nem vettem fel, és nem kitöltő volt. :)

Egyébként nem fikázok inkább, mert hétfő óta rohadt jó pályára került ez a rádió. Olyan zenék kerültek be, hogy elhasalok. Up-tempo, feel good hangulata van, sok classic EDM forog, teljesen hiánypótló, mégse tolja túl, számomra emészthetőbb, mint a korábbi dance rádiók. El se kapcsoltam egész nap. :party:
 #196603  Szerző: adam1400
 
p0tyi írta: 2022.05.17. 14:44 Cöcöcö, Artful Dodger - Moving Too Fast elején rajta maradt egy dalcímbemondás, valami másik rádióból kiexportált zene lehet. :D
és nem vetted fel? kár volt szólnod :D kitöltőzene volt amúgy? egyébként pár napja új kitöltők vannak...
 #196602  Szerző: p0tyi
 
Cöcöcö, Artful Dodger - Moving Too Fast elején rajta maradt egy dalcímbemondás, valami másik rádióból kiexportált zene lehet. :D
 #196592  Szerző: p0tyi
 
Bekerült egy csomó új zene megint, és elkezdtek kampányolni a "90-es és 2000-es évek slágerei" jelmondattal, pl. az index.hu-n. Adásban viszont semmi nyoma, az arculat a régi, ott nem használják ezt a jelmondatot, a 2 éves music menük kiirthatatlanok, és továbbra is vannak olyan furcsaságok a műsorrácsban, hogy 7-13 és 13-18 a két shift, mondjuk 6-12 és 12-18 helyett. :)

A nyíregyházi és a debreceni továbbra is külön világ, meg a már sales/hallgatottság fronton kvázi egyben kezelt miskolci M is.
 #196581  Szerző: shadoe
 
IstvánB írta: 2022.05.13. 05:10 Május 12 a magyar zene napja volt. Nem lehet hozzá köze?
A kecskeméti Gong ez alkalomból egész nap magyar zenéket adott. Nagy élmény volt...
 #196580  Szerző: p0tyi
 
Igen, egészségtelenül sok a magyar zene 15-18 közt mindegyik frekin, de ez már a hálózatosodás óta így van, jobb híján ott kell ledarálniuk a vállalásokat. Azóta én mondjuk nem tapasztaltam, hogy tovább növekedett volna az arány, kb 50%. A Magyar Zene napja lehet, hogy megmagyarázza, ha így tapasztaltad.

A kérdésem inkább az, hogy a hálózat helyi blokkja miért nem este 8 és 11 közt van? Ott még törvény szerint lehetett volna. A drivetime-ba betenni elég nagy baklövés volt szerintem.

A pozitív az, hogy egyébként jó magyar zenéket futtatnak, nem úgy, mint a "Minek nevezzelek" c. borzalomban anno a Petőfin, szintén Titusz alatt.
 #196578  Szerző: IstvánB
 
Május 12 a magyar zene napja volt. Nem lehet hozzá köze?
 #196577  Szerző: kondalyuk
 
Nem tudom más is észrevette-e már, de pár hete nagyon sok magyar zene bekerült a rotációba, amivel még nem lenne baj, de a helyi adások ideje alatt minden második zene magyar. Ennyire még a Petőfi sem tömör.
A pécsi helyi adásban a magazinműsor alatt szinte csak magyar zene szól, alig akad 2 óra alatt egy-két külföldi és a maradék 1 órában is azok vannak többségben.

Szerintem ez elég indokolatlan, vagy történt valami változás a magyar zenei arányban?
 #196421  Szerző: shadoe
 
tomee írta: 2022.04.09. 11:16

Volt egy hosszabb időszak, amíg mostanában hallgattam, de egyszerűen egy idő után rohadt monoton és kiszámítható. Nagyjából olyan, mint amikor lejárt annak idején a kazetta, és kezdődött az egész playlist előlről.
Ismerek még ilyen rádiót a piacon, ott szintúgy be nem állna a régóta bejáratott ocsmány lemez. Lassan ott is tartok, veszek egy DAB+ rádiót, és DX-elek a digitális FM-en. Oszt vagy sikerül valamit fogni vagy nem. De ez a magyar rádiós piac úgy szégyen, ahogy van, elüldözik az embert a készülék mellől.
 #196419  Szerző: tomee
 
Őszintén szólva ebben az egész rádióban egyedül a Night Shift lett igazán értékelhető dolog, mert abban legalább érezni, hogy van mögötte háttértudás, meg belefektetett energia, minden más csak amolyan auto pilot üzemmódban megy és ennyi. A debil "nap kérdése" rovattól egyszerűen a világból kitudnék rohanni, ennél még az egyszerű megszólalásos műsorvezetés is jobb lenne.

Volt egy hosszabb időszak, amíg mostanában hallgattam, de egyszerűen egy idő után rohadt monoton és kiszámítható. Nagyjából olyan, mint amikor lejárt annak idején a kazetta, és kezdődött az egész playlist előlről.
Ehhez képest pl. sztem a Sláger jelenleg még mindig sokkal összeszedetebben van összerakva. Nyilván ott is sok az ismétlés, de mégsincs sose olyan érzésem, hogy hétfő-kedd-szerdán stb. egy az egyben ugyanazok a zenék szólnának.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 72