RADIOSITE Fórum

• Best FM - Budapest - 99,5 MHz

#184066  Szerző: zenefalo
 2019.07.09. 11:55
Inkább olyan stílusú rádió kellene, mint a Cool Fm Xbeat csatornája, csak élettel és mixekkel megspékelve!
 #184065  Szerző: Chucky
 2019.07.09. 11:43
Rickykeee23 írta:
2019.07.09. 10:25
Roxy Rádió-ra szinte minden húszon-harminc éves emlékszik és sajnálja, hogy megszűnt.. Más kérdés, hogy sikerülne-e a spotokat ugyanúgy megcsinálni, ugyanazzal a hanggal.. és 1-2 régi műsorvezetőt vissza szerezni. (Ahogy az R1 csinálta újrainduláskor.)
Nem tudom miért ragaszkodtok ennyire a múlthoz. Minek ide a Roxy? Jó volt, én is szerettem, de az akkor és ott véget ért! Mindenkinek kötődnek hozzá emlékek, érzések, személyes dolgok. Ha ugyanúgy visszatérne, lehet pár hétig nosztalgiázni lehetne, de inkább csak a most szépnek tűnő Roxy időszak rovására menne.
Hiába jött vissza a R1 is, szidja mindenki, mert egy nagy nulla!
Inkább legyen valami új, valami trendi, új arcokkal, hangokkal. Ne pedig más korábbi sikeréből próbáljanak építkezni. Abból jó még sosem jött ki...
 #184064  Szerző: Rickykeee23
 2019.07.09. 10:25
tomee írta:
2019.07.09. 09:12
noartist írta:
RadioFan írta:
2019.07.08. 22:06
Van valami hír mostanában a Best FM körül? Kicsit vérszegénynek érzem azt, hogy a Sláger mellett Pesten egy új brand labdába rúghatna, és pesti freki nélkül gondolom hálózat se lesz a helyi Bestekből...
Egyáltalán van még esély arra hogy a 99,5-ön Best lesz?

Semmi konkrét fejlemény. A Best FM-vonat már elment, maga a Sláger indította útjára. :D

Ha piaci rést akarnak betömni, akkor itt Roxy lesz. (Vagy ami még nagyobbat pukkanna: Rise FM - de ez több okból is valószínűtlen)
Más kérdés, hogy van-e egyáltalán betömni való piaci rés még, mert nekem még mindig úgy tűnik, hogy a Music vonalát inkább a R1-el akarják továbbvinni, nem külön rádió indításával. A Music a vége felé sem sokban különbözött zeneileg a R1-től, független attól, hogy orrba-szájba mixek mentek, de az meg a koncepciók közötti különbség volt.

Gyakorlatban még mindig könnyebb lenne finomhangolni a R1-et, mint még egy rádiót elindítani.
Szerintem is a Rádió 1-et fogják finomhangolni. Augusztustól szerintem eléggé MusicFm-esíteni fogják. Júliusban fognak szerződtetni Dj-ket is, illetve akár műsorvezetőket is. (Főleg, hogy a Sláger is kacsingat a volt Musicos kollégákra.) Ami érdekes nekem, hogy az R1-en nincs női műsorvezető. Lehet érdemes lenne próbálkozni vele. (Saját vélemény)...

A 99,5-ön biztosan el fog indulni egy rádió. Én is a Roxy brand mellett állok. Annak lenne a legtöbb értelme. A Best szerintem nem tudna érvényesülni a Sláger mellett... A Roxy-nak jobban menne az R1 mellett. Úgy tudnám ezt elképzelni, hogy az R1 maradna a klasszikus egy számnak vége, jön a következő... Kivéve a Cooky mix illetve este. A Roxy lenne a szinte full szétmixelt rádió. Így úgy gondolom ellennének egymás mellett.. De Bestnek semmi értelme.. Megyeszékhelyeken (Debrecent kivéve, mert ott piacvezető, és tényleg nagyon jól össze rakott rádiót csinálnak) valahogy csak-csak elvannak.... Pesten nem tudom elképzelni. Bestnek mondjuk nincs is meg az a jól felépített brandje.. Roxy Rádió-ra szinte minden húszon-harminc éves emlékszik és sajnálja, hogy megszűnt.. Más kérdés, hogy sikerülne-e a spotokat ugyanúgy megcsinálni, ugyanazzal a hanggal.. és 1-2 régi műsorvezetőt vissza szerezni. (Ahogy az R1 csinálta újrainduláskor.)
 #184062  Szerző: tomee
 2019.07.09. 09:12
noartist írta:
RadioFan írta:
Van valami hír mostanában a Best FM körül? Kicsit vérszegénynek érzem azt, hogy a Sláger mellett Pesten egy új brand labdába rúghatna, és pesti freki nélkül gondolom hálózat se lesz a helyi Bestekből...

Semmi konkrét fejlemény. A Best FM-vonat már elment, maga a Sláger indította útjára. :D

Ha piaci rést akarnak betömni, akkor itt Roxy lesz. (Vagy ami még nagyobbat pukkanna: Rise FM - de ez több okból is valószínűtlen)
Más kérdés, hogy van-e egyáltalán betömni való piaci rés még, mert nekem még mindig úgy tűnik, hogy a Music vonalát inkább a R1-el akarják továbbvinni, nem külön rádió indításával. A Music a vége felé sem sokban különbözött zeneileg a R1-től, független attól, hogy orrba-szájba mixek mentek, de az meg a koncepciók közötti különbség volt.

Gyakorlatban még mindig könnyebb lenne finomhangolni a R1-et, mint még egy rádiót elindítani.
 #184061  Szerző: noartist
 2019.07.09. 01:14
RadioFan írta:

#184060  Szerző: RadioFan
 #183563  Szerző: Marcii
 2019.06.06. 23:29
Wolfman írta:
2019.06.06. 21:18
adam1400 írta:
2019.06.04. 09:47
A zalai Best ma kért halasztást.
Zalai Best? Miről maradtam le? :O
A Zalaegerszegi 88.9 Best FM néven fog indulni.(egyszer,talán.)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21

Friss témák

Impresszum

Szolgáltató:
42NET Marvin Cloud Kft.
1149 Budapest, Angol utca 34. 5/A
adószám: 25830079-2-42
cégjegyzékszám: 01-09-291494
e-mail cím: support@42netmedia.com
telefonszám: 1242
Cégbíróság: Fővárosi Törvényszék Cégbírósága

Felelős kiadó: 42NET Marvin Cloud Kft.
Lapigazgató: Mikos Ákos
Felelős szerkesztő: Huszár Dávid Norbert
Fórum adminisztrátorok: Kasza János, Keszei László
Webdesign és programozás: Christian Zanchetta
Host: 42NETMedia Kft.

E-mail: i n f o [@] r a d i o s i t e . h u

Felügyeleti szerv: Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25.