RADIOSITE Fórum

• Best FM

#192443  Szerző: Glenn

Ez egyelőre tragédia és nagyon mérges vagyok, mivel - úgy tűnik - sikerült hazavágni a legjobb zenei rádiót. Ez se nem rock, se nem pop, hanem valami összevisszarádió. :x
 #192424  Szerző: mihalylovics

nermalcat írta: 2021.05.18. 20:36 Egyelőre vegyes érzéseim vannak.
Talán azért, mert ez sajnos még nagyon felemás. Egyfajta átmeneti állapot lehet: az arculat még a régi, a zenék meg, hát, szerintem keveredik a régi az új koncepcióval. Mintha így próbálnák a kettőt fokozatosan átvezetni. És igen, sajnos a 90-es évek B-kategóriás magyar filmjeinek slágerei (Meseautó, Susu-bolondság, Puszinyuszi) sajnos még mindig nem tűntek el, ami véleményem szerint is hatalmas hiba, az ezeket tartalmazó filmek után tűnhetnének már ezek is tűnhetnének el a süllyesztőbe. Mintha nem vették volna észre, hogy ezeket már konkrétan lehúzta a kegyetlen idő a budin.
 #192423  Szerző: almos629

Nem hiszem, hogy a nyíregyi valaha is hálózatban lesz. Viszonylag nagy szövegarányt vállaltak, tele kéne dumálniuk a helyi sávot, ha bekapcsolnák a hálózatba.
 #192421  Szerző: nermalcat

Egyelőre vegyes érzéseim vannak. A Puszinyuszi - Susu bolondság - Balatoni láz szenháromsághoz képest királyság, de ez akkor is egy erősen rétegrádiós zenei kínálat, aminek egy darab pesti frekin lenne létjogosultsága, de egy félországos hálózaton nem annyira. Azért Szombati biztos nem örül, hogy ez lett a brandből, nem beszélve a volt Amadeus-os stábról, akiket szépen belerángattak egy nulla hallgatottságú rétegrádióba.

Az arculat maga a káosz, remélem igaza lesz almos629-nek és tényleg lecserélik az egészet. A legnagyobb zűrzavar a nyíregyin van, ami nem tagja a hálózatnak. Ott is bevezették az új, rockosított zenei felhozatalt, de a szignálokban még midig a 90-es és 2000-es évek zenéiről hadoválnak. Egyébként nem járt már le nekik a 2 év, amíg nem lehet hálózatba kapcsolni?
 #192411  Szerző: Jozsfm964

Írják itt többen, hogy átálltak rockra. Most nézem a playlistet: Faithless, Outkast, Train, Salt N Pepa, Zséda... Szóval ez még eléggé csak folyamatban van.
 #192410  Szerző: almos629

Goldfinger15 írta: 2021.05.18. 15:45
potyi írta:Reggel ráálltak a rockra. Nagyon jó az irány szerintem.
Egyetértek! A szignálpark, viszont így már nem illik annyira hozzá.
Szerintem pár héten belül azt is cserélik. :)
 #192409  Szerző: Goldfinger15

Egyetértek! A szignálpark, viszont így már nem illik annyira hozzá.
 #192408  Szerző: tomee

Ráadásul összevetve a mai nap eddigi playlist-jét a korábbi napokkal, nem is nagyon finomkodtak a dalok kidobálásával. Kiváncsian várom a folytatást.
 #192407  Szerző: Tomi76

Sivák Péter azt nyilatkozta, hogy új műsorvezetők lesznek, folyik a casting. Most ez azt jelenti, hogy több műsorvezető lesz, vagy a jelenlegiek közül lecserélnek tagokat?
 #192406  Szerző: potyi

Reggel ráálltak a rockra. Nagyon jó az irány szerintem.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 51