RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #57236  Szerző: mimi
 
Persze, de amiatt nem aggódtok, hogy az MTV-be már gyakorlatilag csak kormánypártiak járnak be kellemes perceket eltölteni, mert a műsorvezetőket gyakorlatilag letiltották arról, hogy merjenek kérdezni?
A balosok úgy dobnak pénzt össze saját rádióra, ahogy akarnak, de az MTV koztulajdon, nem két és félmillió szavazóé.
 #57226  Szerző: djlacee
 
:gülü2:
 #57224  Szerző: Snake
 
Mauro írta:
Snake írta:
Mauro írta:Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
Én meg neked nem adnék anyád helyében, mellesleg a FIDESZes médiahatóság a mai napig nem írta alá a 92,9et, ez nem demokrácia, most még háborogni fogtok erre a beírásomra, de majd meglátjuk 1 év múlva. Fénykép csomag én szóltam!
Nem kellett volna megadni FITYESZ-nek a 2/3-od. Nem most kell siránkozni.
Mert már késő.
Az biztos h késő!
Nekem csak annyira érdekes ez a fideszes hangnem, hogy rögtön támadjuk meg a másikat aki MSZP-s, de nembaj már én sem kímélek senkit, egy idő után hozzászokik az ember, de azért remélem sokan fogtok sírni, aki elhitte vadonatúj Rákosi urunk tisztelt szövegét.

ui.: jobblenne ha a jövőben senki se szídná azt ami a másikat érdekel, én se megyek át a lánchíd topicba ocsmánykodni. NEM KÖTELEZŐ HALLGATNI!
 #57207  Szerző: LuciFerko
 
Ezt a hangnemet ne itt pls.
 #57206  Szerző: steve
 
Snake írta:
Mauro írta:Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
Én meg neked nem adnék anyád helyében, mellesleg a FIDESZes médiahatóság a mai napig nem írta alá a 92,9et, ez nem demokrácia, most még háborogni fogtok erre a beírásomra, de majd meglátjuk 1 év múlva. Fénykép csomag én szóltam!
Hülyeségeket sziszegsz, kígyókám!
Az volt a demokrácia arcul köpése, amikor úgy adták meg a rohadékok a 92.9-es a frekvenciát, hogy hiányoztak a Fidesz-es delegáltak és pont erre játszottak rá a Maszop-os tagok. És remélem, Szalaiék soha a büdös életben nem írják alá a 92.9-t. Süllyedjen el ez a pártrádió a saját mocskában.
A DeeJay megcsúfolása lenne, ha egy ilyen gyomorforgató szennyadó kerülne a helyére.
 #57202  Szerző: csokie
 
Pasa írta:"Húsz évvel a rendszerváltás után kiszolgáltatottabb a médiarendszer, mint azt józan ésszel korábban bárki képzelte volna."
Igen? És amikor minden vezető média (rádió, tévé, újság, hírszolgálat) baloldali ellenőrzés alatt állt, az helyes volt? Nem beszélve a médiahatóságról.
Igazad van, csak az a baj hogy ez 20 év után nem előrelépés, hanem visszafejlődés a 20 évvel ezelőtti szintre. Az emberek többsége változást akart, csak nem így.
 #57200  Szerző: Mauro
 
csokie írta:Nem tartom ezt a rádiót egy hírcsatornának. Baloldaliaknak szánt "bratyi" csatorna, nem több.
Nem is lehet hiteles hírcsatornának nevezni.
 #57199  Szerző: Mauro
 
Pasa írta:
LuciFerko írta:http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=117747
"Húsz évvel a rendszerváltás után kiszolgáltatottabb a médiarendszer, mint azt józan ésszel korábban bárki képzelte volna."
Igen? És amikor minden vezető média (rádió, tévé, újság, hírszolgálat) baloldali ellenőrzés alatt állt, az helyes volt? Nem beszélve a médiahatóságról.

"A Klubrádió csaknem egy évtizede szolgálja a vélemények szabad nyilvánosságát. Napjainkban már szinte egyedül."
Na ez meg csak elírás lehet. A hatodik szó kimaradt, a "nem"...

"Ha teheti, lehetőségeihez mérten, jelképesen fogadjon örökbe évi tizenkét műsorpercet, tizenkétezer forintért."
Na szép, elapadt a tejjel-mézzel folyó kánaán, pumpoljuk meg a tudatlanokat. De akkor mégis minek ennek a szócsőnek két budapesti meg ki tudja, hány vidéki frekvencia? Ki fogják tudni fizetni?
:x :x :x
Én is ezt mondom csak hülyét adnak ezeknek pénzt.
Miért nem kérik meg hitgyülit hogy imádkozzanak értük. :)
 #57198  Szerző: csokie
 
Nem tartom ezt a rádiót egy hírcsatornának. Baloldaliaknak szánt "bratyi" csatorna, nem több.
 #57197  Szerző: Mauro
 
Snake írta:
Mauro írta:Ezeknek semmi se elég. :x
Biztos nem adnék egy fillért se ezeknek. :shoot:
Én meg neked nem adnék anyád helyében, mellesleg a FIDESZes médiahatóság a mai napig nem írta alá a 92,9et, ez nem demokrácia, most még háborogni fogtok erre a beírásomra, de majd meglátjuk 1 év múlva. Fénykép csomag én szóltam!
Nem kellett volna megadni FITYESZ-nek a 2/3-od. Nem most kell siránkozni.
Mert már késő.
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 137